Jak grali sprzedani i wypożyczeni?

Podsumowanie kolejki w środku tygodnia

Kolejka w środku tygodnia nie podziałała najlepiej na zawodników związanych z Realem Madryt. Żaden z wypożyczonych i sprzedanych w ostatnim okienku transferowym graczy nie błysnął, chociaż byli tacy, którzy zaliczyli solidne występy, jak na przykład Diego Llorente czy Jesús Vallejo.

Wypożyczeni:

Jorge Burgui (Sporting Gijón)
Hiszpan tym razem rozpoczynał mecz na ławce rezerwowych. Sporting grał na wyjeździe z Celtą Vigo i dosyć pechowo przegrał 1:2. Burgui pojawił się na murawie w 75. minucie przy stanie 1:0 dla gospodarzy. Kilka minut później Asturyjczycy doprowadzili do remisu, ale ostatnie słowo należało do Celty. Jorge był na boisku tylko kwadrans i nie pokazał w tym czasie nic nadzwyczajnego.
Ocena Marki: 1/3
Ocena Asa: 1/3
Ocena WhoScored: 6,2/10

Diego Llorente (Málaga)
Málaga wygrała u siebie z Eibarem 2:1, a Diego rozegrał pełne 90 minut. Był bardzo pewny w swoich interwencjach, chociaż wydaje się, że przy trafieniu Basków mógł zachować się lepiej. W ogólnym rozrachunku Diego rozegrał dobry mecz.
Ocena WhoScored: 7,6/10 (najwyższa w meczu)

Marcos Llorente (Alavés)
Alavés grało na wyjeździe z Valencią i pierwszy raz w tym sezonie schodziło z boiska pokonane. Marcos rozegrał kolejny mecz na wysokim poziomie. Był aktywny i sprawiał sporo problemów graczom gospodarzy. Nie ustrzegł się jednak błędu, który pozwolił Valencii wygrać spotkanie. W końcówce sfaulował w polu karnym Bakkaliego, a karnego na gola zamienił Parejo.
Ocena Marki: 2/3
Ocena Asa: 2/3
Ocena WhoScored: 6,9/10

Borja Mayoral (Wolfsburg)
Wolfsburg poniósł dotkliwą porażkę 1:5 na własnym stadionie z Borussią Dortmund. Mayoral kolejny raz nie usiadł nawet na ławce rezerwowych.

Jesús Vallejo (Eintracht Frankfurt)
Jesús rozegrał kolejny mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Eintracht pokonał na wyjeździe Ingolstadt 2:0, a Hiszpan spisał się bardzo dobrze. Pomógł drużynie zachować czyste konto i nie popełnił żadnego poważnego błędu. Wydaje się, że już na stałe zadomowił się w podstawowym składzie.
Ocena Kickera: 2,5/6 (1 – najlepsza, 6 – najsłabsza)
Ocena Bilda: 3/6 (1 – najlepsza, 6 – najsłabsza)
Ocena WhoScored: 7,7/10

Sprzedani w ostatnim okienku transferowym

Dienis Czeryszew (Villarreal)
Wrócił na Bernabéu i wybiegł w podstawowej jedenastce Villarrealu. Jego drużyna spisała się bardzo dobrze i zdołała zdobyć punkt, jednak Rosjanin niczym się nie wyróżnił. Z tego powodu był pierwszym zawodnikiem, którego Fran Escriba zdjął z boiska. W 64. minucie za Dienisa wszedł Soriano.
Ocena Asa: 0/3
Ocena WhoScored: 6,2

Omar Mascarell (Eintracht Frankfurt)
Podobnie jak Vallejo, rozegrał pełne 90 minut, a jego Eintracht pokonał Ingolstadt 2:0. Był nieco mniej zauważalny niż Jesús, ale i tak zaliczył bardzo solidny mecz.
Ocena Kickera: 3/6 (1 – najlepsza, 6 – najsłabsza)
Ocena WhoScored: 7,0/10

Álvaro Medrán (Valencia)
Valencia w końcu zdobyła pierwsze punkty w lidze. Pokonała na Mestalli Alavés 2:1, chociaż miała sporo szczęścia. Álvaro grał od początku i mógł nawet zdobyć bramkę, ale tym razem nie błyszczał na boisku. Zagrał przeciętny mecz i opuścił murawę w 67. minucie.
Ocena WhoScored: 6,3/10

Jesé (Paris Saint-Germain)
PSG wygrało z Dijon 3:0, ale bez udziału Jeségo. Kanaryjczyk całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Álvaro Arbeloa (West Ham United)
Hiszpan rozegrał 90 minut w spotkaniu pucharowym z Accrington. Był to jego debiut w nowym zespole, całkiem zresztą udany. Jego drużyna skromnie wygrała 1:0 po golu Payeta w ostatnich sekundach meczu i awansowała do 1/8 finału.