REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2016.05.18, godz. 17:06, Cover / as.com

Hierro: W finale zobaczymy wielkie spotkanie

Fot. Getty Images

Były piłkarz Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii, Fernando Hierro, w rozmowie z Asem nazwał dzisiaj Zinédine'a Zidane'a „wspaniałym trenerem”, który od czasu przyjścia do klubu wykonuje „fantastyczną robotę”. Obrońca opowiada też, jakie nadzieje żywi co do bliskiego finału Ligi Mistrzów.

– Kiedy myślano, że Zidane nie trenował, on to robił i ukształtował się w Castilli. I jako przyjaciel mówię, że zasługuje na wszystkie te dobre rzeczy, które mu się przytrafiają.

– Jeśli to ja miałbym podejmować decyzje, byłby trenerem Realu Madryt już wczoraj – Hiszpan powiedział o tym, że nie jest zdziwiony dobrymi wynikami Francuza.

– Real sprzed trzech miesięcy był trudnym zespołem do zwyciężania, a on przyszedł i ostatecznie walczył o ligę i Ligę Mistrzów. To dobrze świadczy o wykonanej pracy. Co więcej, nigdy nie można skreślać drużyn z fantastycznymi piłkarzami.

– Jestem zadowolony, że dojdzie do hiszpańskiego finału, bo korzysta na tym krajowa piłka. Każdy ma swój styl, swoją osobowość, więc zobaczymy wielkie spotkanie. Atlético to zwarty kompaktowy, zamknięty, ze zwartymi liniami i taki, któremu trudno strzelić bramki. Real Madryt tymczasem sporo napiera, fizycznie ma się bardzo dobrze i posiada dominujących piłkarzy.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2015/16

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama