REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2004.08.04, godz. 11:51, Hugo / as.com, marca.com

Już?

Dzisiejsza "Marca" pisze, o czym już wspominaliśmy, że kwota, za jaką ma się dokonać transfer zamknie się w 30 milionach euro. Z kolei "As" podaje swoją wersję, o 35 milionach euro. W jednym oba dzienniki się zgadzają, Patrick Vieira jest już bardzo, bardzo blisko przeprowadzki na Półwysep Iberyjski!
Znowu ta sama "Marca" podaje, za BBC, że transfer stał się już faktem i to jednak za 35 milionów euro. Ponadto angielska stacja telewizyjna miała dodać, iż Francuz podpisze kontrakt na cztery sezony, a za każdy otrzyma, jak się mówiło wcześniej, 4,5 miliona euro. Jego prezentacja miałąby się odbyć pod koniec tego tygodnia. Zatem w Anglii uważa się transakcję za fakt...
"As" podaje, że Vieira już zaczął pakować walizki po osiągnięciu porozumienia pomiędzy klubami. Ponoć sprzedał nawet londyński dom. Vieira jest już podobno zdecydowany i nikt, ani nic nie zdoła go zatrzymać w Londynie. Zatem Arsenal ofertę Realu po prostu musi zaakceptować. "As" zwraca uwagę też na to, e przez ostatnie trzy lata podczas każdego lata podawano informacje o rzekomym zainteresowaniu Vieirą przez Real. Jednak z reguły Francuz odmawiał. Teraz zaś wszystko wydaje się jasne.
Również we Włoszech już mówi się o prezydencie Realu, jak o cudotwórcy. O zdanie zapytano niespodziewanie Czecha Juventusu, Pavla Nedveda: - Z Samuelem i Vieirą Real będzie potężny. Z tą dwójką to będzie drużyna kompletna. Znowu będą zdobywać - powiedział.
"Marca" większość swojego dzisiejszego wydania poświęca transferowi Vieiry, na okładce umieszczając Francuza z nagim torsem i podpisem: "brakuje tylko koszulki". Czy to prawda? Dowiemy się pewnie już wkrótce.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Transfery - lato 2004

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama