REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2013.09.07, godz. 13:40, marthen / realmadrid.com

Laso: Prawdziwe przygotowania będą bardzo krótkie

– Chłopcy pojawili się w dobrej formie. Wypełniliśmy drużynę zawodnikami młodszymi. Powoli pracujemy nad fundamentem, niezbędnym do rozpoczęcia sezonu. Zawodnicy obecnie trenujący byli tu już poprzednio. Stawiliśmy się na czas, mamy się dobrze i po dwóch tygodniach chcemy wrócić do rozgrywania meczów, aby wdrożyć to, nad czym pracowaliśmy – powiedział Pablo Laso przed dzisiejszym meczem z Cajasol.

– Młodzi? Alberto Martín trenował już z nami. W poprzednim sezonie rozpoczął od przygotowań i kilkukrotnie w trakcie rozgrywek był z nami, więc zna nas. Jest to chłopak bardzo dobrze wpasowujący się w charakter drużyny. Andrej Magdevki jest graczem nowym, młodym, pozyskanym z Macedonii. Od samego początku ma bardzo dobre nastawienie, jednakże traci trochę ze względu na język, co jest normalne. Wierzę mocno, że będą w stanie poprowadzić zespół i pomóc nam w ciągu tych pierwszych dni.

– Prawdziwe przygotowania do sezonu będą bardzo krótkie i rozpoczną się wraz z przybyciem reprezentantów. Pięciu zawodników jest nieobecnych, czterech z nich gra na pozycjach pierwszej i drugiej, czyli dwóch Sergiów, Draper i Rudy… Pozycje podkoszowe mamy trochę pokryte, lecz brakuje nam Mejriego i Bourousisa. Prawdą jest, że nasze nowe wzmocnienia przybędą trochę późno. Dani już nas zna i rozumie nasz pomysł na grę. Po tym, jak dołączą do nas zawodnicy występujący z reprezentacjami, spotkanie w Santiago de Compostela i Turniej Wspólnoty Autonomicznej będą istotne przed grą o Superpuchar.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama