FC Porto - Real Madryt 1:3

Real Madryt pokonał na Das Antas drużynę FC Porto 3:1...

Real Madryt pokonał na Das Antas drużynę FC Porto 3:1 i jest, z kompletem punktów , niezagrożonym liderem grupy F Ligi Mistrzów. Piłkarze Królewskich nie zagrali olśniewającego spotkania, ale za to byli bardzo skuteczni i wykorzystali swoje sytuacje. Niemrawy początek wykorzystało Porto, jednak już w 28. minucie pogubili się obrońcy zdobywcy Pucharu UEFA i Helguera pokonał Vitora Baia'ę. Dziesięć minut później Real już prowadził. Wspaniałą akcję całej drużyny wykończył Solari. Po przerwie Porto szukało swojej szansy, ale wszelkie spekulakcje kto jest lepszy uciął w 66. minucie Zinedine Zidane, który po nietypowym rozegraniu rzutu wolnego przez Figo uderzył mocno na bramkę i zdobył trzeciego gola dla Realu. Było po meczu.
MM przygotował już dla Was krótkie podsumowanie meczu, wystraczy kliknąc na niżej podany link.