Pewna wygrana OL

Świetna passa Olympique'u trwa

Olympique Lyon zwyciężył w spotkaniu z OGC Nice 2:0. Była to czwarta z rzędu wygrana podopiecznych Claude'a Puela. Od początku meczu to gospodarze stwarzali większe zagrożenie i to oni, już w dziewiątej minucie strzelili pierwszego gola. Dobrym zagraniem w pole karne popisał się Miralem Pjanić, a Lisandro López z kilku metrów wpakował piłkę do siatki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po wznowieniu drugiej części spotkania przyjezdni odważniej ruszyli na bramkę Hugo Llorisa, jednak ten spisywał się bardzo dobrze. W doliczonym czasie gry piłkarze Olympique’u zdobyli jednak drugą bramkę - futbolówkę w szesnastkę zagrywał rezerwowy Mathieu Bodmer, dośrodkowanie przeciąć próbował Nigeryjczyk Onyekachi Apam, jednak zrobił to na tyle niefortunnie, że piłka ugrzęzła w siatce. Siedmiokrotny mistrz Francji dzięki tej wygranej awansował na trzecią pozycję w ligowej tabeli.

Bramki z tego meczu można zobaczyć tutaj.

Olympique Lyon 2:0 OGC Nice