Plany świętowania Realu Madryt, decyzja Toniego Kroosa i plany transferowe Barcelony to główne tematy na czwartkowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Benzema pojawi się w Madrycie na konsultację w sprawie kontuzji

Klub byłego kapitana Królewskich poinformował, że piłkarz współpracuje z lekarzem Realu Madryt w kwestii swoich problemów fizycznych.

• 2024.05.01, 22:56 50

Borussia Dortmund wygrała z PSG

Wczoraj Real Madryt zremisował z Bayernem Monachium na wyjeździe 2:2 i według większości ekspertów jest ciut bliżej finału Ligi Mistrzów. W dzisiejszym półfinale Borussia Dortmund wygrała z Paris Saint-Germain 1:0.

• 2024.05.01, 22:54 2

Real Madryt w Final Four!

Real Madryt zamknął rywalizację z Baskonią najszybciej, jak to było możliwe. Trzecie spotkanie było najtrudniejsze, ale Królewscy zdołali pokonać dobrze dysponowanego rywala. Dzięki temu zagwarantowali sobie wyjazd do Berlina na turniej finałowy.

• 2024.05.01, 21:36 7

MARCA: Real ruszy na Cibeles, jeśli w sobotę zdobędzie tytuł

Jeśli w najbliższą sobotę Królewscy pokonają na Bernabéu Cádiz, to będą czekać na stadionie na wynik meczu Girony z Barceloną. W razie wpadki Dumy Katalonii drużyna ruszy na Cibeles – informuje MARCA.

• 2024.05.01, 20:40 112

Borussia Dortmund podejmuje Paris Saint-Germain

Królewscy przed rewanżem z Bayernem Monachium będą obserwować drugi półfinał Ligi Mistrzów. Dzisiaj rozpoczynamy dwumecz Borussii Dortmund z Paris Saint-Germian.

• 2024.05.01, 20:05 11

Koszmarny wieczór Kima Mina-jae

Kim Min-jae z pewnością przez długi czas nie zapomni pierwszego meczu półfinałowego z Realem Madryt. Koreańczyk zaliczył koszmarne zawody. Stoper był jednym z głównych winowajców obu goli dla Królewskich.

• 2024.05.01, 19:20 7

Rüdiger piłkarzem na Pięć Gwiazdek za kwiecień

Niemiec po raz pierwszy w tym sezonie zwyciężył w głosowaniu fanów i został uznany za najlepszego gracza Realu Madryt w ostatnim miesiącu.

• 2024.05.01, 18:47 22

Vinícius w trybie matadora

Vinícius w sezonie 2023/24 strzela gola średnio raz na 129 minut i czynnie uczestniczy przy bramce średnio raz na 84 minuty. Brazylijczyk osiąga pod tym względem swoje najlepsze wyniki w karierze.

• 2024.05.01, 17:56 17