Aktualności
  • 2024.05.15, 00:58 39

Dzisiejsze okładki

Wygrana Realu Madryt i plany transferowe Barcelony to główne tematy na środowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

• 2024.05.15, 00:24 9

Ancelotti: Do 1 czerwca podejdziemy w maksymalnej dyspozycji

Carlo Ancelotti pojawił się na konferencji prasowej po ligowym meczu z Deportivo Alavés. Przedstawiamy zapis tego spotkania trenera Realu Madryt z dziennikarzami na Santiago Bernabéu.

• 2024.05.14, 23:56 10

36. kolejka: Girona znów się potyka

Zakończyła się wtorkowa rywalizacja w ramach 36. kolejki Primera División, więc czas rzucić okiem na tabelę.

• 2024.05.14, 23:37 24

Vinícius: Jestem wielbicielem Bellinghama

Vinícius Júnior po ligowym meczu z Deportivo Alavés udzielił wywiadu Real Madrid TV. Przedstawiamy wypowiedzi zawodnika Realu Madryt z murawy Santiago Bernabéu.

• 2024.05.14, 23:32 19

Vinícius MVP meczu z Alavés

Vinícius Júnior był jedną z najjaśniejszych postaci Realu Madryt podczas dzisiejszego spotkania z Deportivo Alavés.

• 2024.05.14, 23:26 61

Oceń piłkarzy po meczu z Alavés

Zapraszamy do oceniania występu piłkarzy Królewskich. Sposób głosowania jest prosty – wystarczy poniżej wystawić noty, klikając w odpowiednią gwiazdkę. Skala od 1 do 6 (1 to najsłabiej, 6 – najlepiej).

• 2024.05.14, 22:21 357

Łatwo, przyjemnie i z manitą

W meczu 36. kolejki La Ligi Real Madryt wygrał z Deportivo Alavés 5:0. Gole strzelili Vinicius Júnior (dwa), Jude Bellingham, Fede Valverde i Arda Güler.

• 2024.05.14, 20:46 0

Rozgrzewka przed Alavés [VIDEO]

Królewscy wybiegli już na murawę i rozpoczęli rozgrzewkę na Santiago Bernabéu, gdzie za kilkadziesiąt minut zaczną mecz z Deportivo Alavés. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 21:30.

• 2024.05.14, 19:36 191

Real Madryt – Alavés: Znamy składy!

Carlo Ancelotti odsłonił karty i wiemy już, kto wystąpi od pierwszej minuty w meczu 36. kolejki La Ligi z Deportivo Alavés. Mecz rozpocznie się o 21:30 na Santiago Bernabéu.

• 2024.05.14, 19:00 5

Ancelotti jedynym zagrożonym zawieszeniem

Królewscy przystępują do meczu z Deportivo Alavés z jednym zagrożonym zawieszeniem. Za tydzień zagrają z Villarrealem.