REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

teksty

2005.09.25, godz. 13:31, RinG

Jak oglądać mecze przez internet?

W komentarzach i na forum często pytacie, w jaki sposób można oglądać mecze korzystając z internetowych transmisji. Część osób jest zorientowana w tym temacie, część nie - i właśnie z myślą o tych ostatnich powstał niniejszy krótki poradnik.

Na początek trochę teorii. Internetowy przekaz obrazu możemy na użytek własny podzielić na dwa główne typy: protokół mms:// (MultiMedia Stream) oraz grupę programów, których działanie oparte jest na protokole p2p (peer-to-peer). Z doświadczenia wiem, że na polskich łączach często lepiej działa ten pierwszy typ transmisji, niestety serwery bardzo często są pełne i istnieje duże prawdopodobieństwo, że meczu nie uda się obejrzeć wcale. Nieco inaczej wygląda sprawa w drugim przypadku. Tutaj nie łączymy się z jednym, centralnym serwerem, lecz - podobnie jak w przypadku programów do wymiany plików typu eMule czy rodziny BitTorrent - korzystamy ze zdecentralizowanej (częściowo) sieci komputerów, w której każdy jest jednocześnie nadawcą, jak i odbiorcą pakietów danych. Przekładając to na ludzki język - im więcej ludzi ogląda mecz korzystając z tego samego programu i tej samej stacji, tym lepsza/płynniejsza transmisja. Dobrze byłoby również, gdyby komputery tworzące sieć były położone możliwie blisko siebie (choćby w skali kraju). Programy korzystające z tego protokołu tworzone są zazwyczaj przez i dla Azjatów, przez co bez wystarczającej liczby oglądających mecz w Polsce, dane wędrować będą między waszym komputerem a pecetem położonym np. na Tajwanie. Nie muszę chyba mówić, jak wpływa to na jakość transmisji?

Do rzeczy więc. Co jest potrzebne? Przede wszystkim Windows Media Player, najlepiej w jak najnowszej wersji. Możecie go ściągnąć (w wersji odpowiedniej dla waszego systemu) stąd. To w zasadzie wystarcza do odbierania przekazu poprzez protokół mms://. Wystarczy kliknąć odpowiedni link, chwilkę poczekać i już można cieszyć się telewizją na ekranie monitora. Przykładowy link mms://- Real Madrid TV (wiele osób pewnie się ucieszy).

Jeżeli chodzi o programy działające w oparciu o p2p - jest więcej opcji. Na dzień dzisiejszy liczą się głównie dwa z nich. PPLive oraz PPstream. Warto wypróbować także SopCast. Kiedyś bardzo popularny był Coolstreaming, jednak na chwilę obecną program nie jest już rozwijany. Ja skupię się na dwóch pierwszych.

Najnowszą wersję PPLive (1.0.7.4) możecie ściągnąć stąd. Po instalacji restartujemy komputer i uruchamiamy program. Klikając prawym przyciskiem jego ikonkę w zasobniku systemowym możemy wybrać opcję "Switch Language" (trzecia od dołu), co pozwoli nam cieszyć się angielską wersją językową programu. I to w zasadzie tyle. Żadna bardziej dogłębna konfiguracja nie jest wymagana do poprawnego działania programu. Teraz wystarczy tylko kliknąć na link (zaczynający się zawsze od pplive://) lub wejść na stronę i kliknąć czerwony przycisk PLAY obok interesującej nas stacji (gwiazdki oznaczają aktualną liczbę widzów, oczywiście im więcej tym lepsza transmisja). Rozpocznie się buforowanie (którego postęp możemy śledzić najeżdżając kursorem na ikonkę programu w zasobniku), a po pewnej chwili automatycznie uruchomi się WMP. Można korzystać też z alternatywnych list kanałów, np. tej, a nawet tej wbudowanej bezpośrednio w program.

Analogicznie postępujemy w przypadku programu PPstream. Najnowsza wersja programu (1.0.0.98) znajduje się tutaj. Oczywiście restart komputera po instalacji nie zaszkodzi. PPstream posiada własną, dość rozbudowaną listę kanałów. Wyświetla się ona po lewej stronie po uruchomieniu programu. Kolumny w tabeli oznaczają kolejno: nazwę stacji, bitrate, z jakim ta stacja nadaje (w kilobitach) oraz aktualną liczbę oglądających. Klikamy interesującą nas stację i po chwili już możemy oglądać (belkę z prawej można ukryć, klikając na małą strzałeczkę pośrodku). Możliwe jest także skorzystanie z gotowych linków (zawsze rozpoczynających się od ppstream://). Oczywiście można uruchomić program jeszcze przed kliknięciem takiego odsyłacza, aczkolwiek nie jest to wymagane. Po uruchomieniu danej stacji, w okienku z prawej możemy śledzić naszą aktualną prędkość pobierania pakietów danych (download). Najeżdżając kursorem na środkową diodę na dole po lewej stronie, uzyskamy kilka statystyk dotyczących naszego połączenia, w tym - wskaźnik buforowania w procentach. Gdy będzie on wystarczająco wysoki, transmisja zostanie wyświetlona bezpośrednio w oknie programu.

Do oglądania meczów przez internet, trzeba mieć odpowiednio szybkie łącze. Rozsądne minimum to 512 kilobitów/s (DL). Taką przepustowność oferuje np. popularna Neostrada 512. Można spróbować również na wolniejszych łączach, ale efekty raczej będą dalekie od oczekiwanych. Przykładowo stacja Guangdong Sports, często transmitująca mecze Realu nadaje z bitrate rzędu 450 kb/s, CCTV-5 - od 360 do nawet 800 kb/s. Aby poprawić wydajność swojego łącza, dobrze jest wyłączyć na czas meczu wszystkie programy w jakikolwiek sposób zużywające przepustowność (eMule, BitTorrent, przeglądarka www, jakikolwiek download manager czy nawet GG/tlen). Po uruchomieniu przekazu, program "rozgrzewa się" przez jakiś czas, więc warto uruchomić go już 5-10 minut przed meczem, by był czas na ustabilizowanie transmisji. Aby móc cieszyć się płynnym obrazem i dźwiękiem, wskaźnik buforowania powinien oscylować w granicach 95%-100%.

Jakie problemy możecie napotkać na swojej drodze? Najczęściej spotykanymi są:
a) wyskakuje komunikat w stylu "Protokół/klasa nie jest zarejestrowany(a)" lub "Ten typ adresu jest nieznany lub nieobsługiwany" - próbujesz uruchomić przekaz pod konkretny program, ale jeszcze go nie zainstalowałeś! Należy pamiętać, że każdy program posiada swój własny charakterystyczny tylko dla niego typ linka (o czym pisałem już wyżej). Taki problem może również sprawiać inna niż IE przeglądarka (np. firefox czy Opera). Spróbuj odpalić link pod Explorerem, powinno pomóc
b) jest płynny dźwięk, ale nie ma obrazu, zielony/dziwny obraz, etc. - zainstaluj najnowsze kodeki video
c) obraz skacze, zacina się, dźwięk przerywa - niestety masz za słabe łącze lub zbyt mało ludzi ogląda dany kanał, przez co masz problemy z odbiorem/wysyłką danych. Wymień łącze na szybsze :) lub spróbuj innego kanału/programu, najlepiej wybierz taki, który aktualnie ma dużo oglądających
d) program zachowuje się dziwnie, nie łączy, nie wyświetla się lista kanałów w PPstream, etc. - musisz odblokować odpowiednie porty w systemowym firewallu. Otwierając okno konfiguracji PPLive, możesz przekonać się - które (UWAGA! Nie zmieniaj portów w opcjach programu!). Nie wyłączaj firewalla całkowicie, to najgorsze, co możesz zrobić.

Przed każdym meczem postaram się zamieścić listę stacji transmitujących mecz wraz z linkami w newsie przedmeczowym. Niestety nie zawsze jest to tak proste na jakie wygląda. Specyfika internetowych przekazów powoduje, że ich adresy, podobnie jak ramówka danej stacji, często zmieniają się. Bywa również i tak, że link zaczyna działać dopiero w czasie meczu. Dlatego, jeżeli już w trakcie spotkania żaden z linków nie działa, a ktoś dysponuje dobrym, sprawdzonym - może podzielić się nim w komentarzach. W końcu w interesie każdego jest, by jak najwięcej osób oglądało mecz, gdyż to pociąga za sobą lepszą jakość transmisji.

Mam nadzieję, że dzięki temu krótkiemu poradnikowi, szersze grono osób będzie miało możliwość podziwiania w akcji swoich ulubieńców. Życzę miłego oglądania!

Komentarze

2011.12.13, godz. 19:30, Karol J
Który nr kanału na Cyfra+ to RealMadrid TV?? :)
2011.04.11, godz. 10:27, ewelcia2507
zapraszam na meczerealu.pl :D transmitujemy każdy mecz Realu Barcelony i nie tylko;)
2011.01.23, godz. 19:29, JC7
Zal mi tego nie chodzi na windowsie 7
2010.11.29, godz. 20:57, dyzio6x6
pomocy nie mogę odlądać grand derbi mbnvnvnmknnd---------------
2010.08.01, godz. 21:41, MIRAGE
prosze o link do windows media player żeby sprawdzania oryginalności nie było
2007.12.11, godz. 21:53, grubson
pomozcie prosze. co mam zrobic jak mi wyskakuje blad gdy wlaczam windows media player? nie moge ogladac :(
2007.10.31, godz. 22:54, pucek42
bo nie umiecie włączać
2007.08.25, godz. 21:06, Silje17
fajniej, ja wlaczylam na kuszo 15 minut przed transmisja cctv5 a tu co...manu city vs. czerwone diably...no co jest?
2007.08.25, godz. 20:45, marioosh
MAM tak samo wchodze na link z realmadrid.pl i mam mecz norwegia-argentyna CO ROBIĆ?
2007.08.25, godz. 20:40, waisiu87
wlaczylem mecz ze stronki realu i kuszo ty i wyskoczyl mi mecz norwegi z argentyna
przez SopCasta
co to jest?????????

2007.08.25, godz. 16:48, kamil1375
pomzcie blgama czemu jak daje na kuszo tv i olink do sopcaste pokazuje mi sie niemozna wyswietlic strony??
2007.03.23, godz. 12:09, jozepho
najlepszy jest SOP CAST - super program !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2007.01.20, godz. 11:20, tomass93
piszcie!!!


2007.01.19, godz. 14:46, tomass93
CO mam zrobic jak nie chce odpalic rmadid tv??? klikam na link powyzej wlacza sie WMP i wyskakuje jakis blad??? prosze o pomoc pilne !!!2007.01.11, godz. 22:29, brylant3
nie
2007.01.08, godz. 18:03, jozepho
a trzeba miec oryginalne oprogramowanie? piszcie please
2006.11.05, godz. 20:51, wodec13
Sory czy wie ktos jak zmienić język na angielski czy cos bo w ppstream sa chińskie znaczki i nic nie rozumiem. Prosze o pomoc!!!!!
2006.11.05, godz. 20:48, wodec13
Sory czy wie ktos jak zmienić język na angielski czy cos bo w ppstream sa chińskie znaczki i nic nie rozumiem. Prosze o pomoc!!!!!
2006.11.05, godz. 20:06, coras19932
CZO?EM BRACIA MAM PROBLEM JAK W WINDOWS MEDIA PLAIER WPISAĆ I GDZIE mms://212.199.221.153/330404 BO NIE WIEM RATUNKU
2006.10.22, godz. 19:44, wojtekreal

jak moge obejzez mecz rewalu przez neta niemam zadnych pogramow ale mam winows media player i czy dam i obejrzc mecz realvs barca?????????
2006.10.22, godz. 19:43, wojtekreal

jak moge obejzez mecz rewalu przez neta niemam zadnych pogramow ale mam winows media player i czy dam i obejrzc mecz realvs barca?????????
2006.09.26, godz. 20:33, Seba.
jak ogladac na windows media player mecz z REALMADRID TV
2006.09.23, godz. 21:25, Benq Siemens
CZY TO PPSTREAM JEST P?ATNE?
2006.09.13, godz. 23:07, MattRiggs
prosil bym kogos o adres URL Real MAdryt TV,gg moje 4940904
2006.09.13, godz. 22:19, Amstaffs
Prosze skąd mam pobrac polską wersję jezykową PPstream Presze pomóżcie gg6998832 POMOCYYYYYYYYYYY
2006.08.03, godz. 19:57, barthass
boszz ... nie chce mi sie real madrid tv odpalic przed WMP ... :/ przec co innego moge go odplic?
2006.03.26, godz. 10:16, Napoleon
czy ktoś wie gdzie można znależć program telewizyjny Real Madrid TV bo w gazecie nie ma RM TV
2006.03.08, godz. 21:22, ozon5
Fajnie!
2006.03.08, godz. 21:20, ozon5
Fajnie!
2006.02.21, godz. 16:47, dj5002
i tak nikt nie bedzie oglodal z neta bo w tvp1 jest transmisja
2006.02.18, godz. 18:51, bartek-brt
Pisze mi że nie można otworzyć strony. Co mam zrobić bo ty napisałeś że jest tylko potrzebny WMP. RATUJCIE bartek-brt@o2.pl
2006.02.18, godz. 18:48, bartek-brt
Pisze mi że nie można otworzyć strony. Co mam zrobić bo ty napisałeś że jest tylko potrzebny WMP. RATUJCIE bartek-brt@o2.pl
2006.02.01, godz. 17:54, seins
na Real Madrid tv nie ma obrazu tylko sam dzwiek. Co zrobić?? prosze o kontakt gg 1128028
HALA MADRID !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2006.01.25, godz. 20:30, MyNkOl
hahahahaa ale ty niepoważny jestes, ty myslisz ze wkurzysz RinGa o jest spoko gosc, dorosnij do Realu, jak masz byc takim kibicem to spier...wynocha z tąd, HALA MADRID
2006.01.21, godz. 23:03, lol77
ej co robic jak nie mam obrazu tylko dzwięk Prosze o kontakt numer gg 9882238
2006.01.21, godz. 23:01, lol77
ej co robic jak nie mam obrazu tylko dzwięk Prosze o kontakt numer gg 9882238
2006.01.14, godz. 22:40, Figi
Sory czy wie ktos jak zmienić język na angielski czy cos bo w ppstream sa chińskie znaczki i nic nie rozumiem. Prosze o pomoc!!!!!
2006.01.12, godz. 22:05, matysek1h
Ej ja mam canal + i mam real madrid tv tam nic nie ma same starocie jedyne co jest dobre to prezentacje zawodnikow.A wie ktos moze czy na canal + jest jaksi program co nadaje wszystkie mecze realu??PISZCIE
2006.01.12, godz. 21:57, matysek1h
Ej ja mam canal + i mam real madrid tv tam nic nie ma same starocie jedyne co jest dobre to prezentacje zawodnikow.A wie ktos moze czy na canal + jest jaksi program co nadaje wszystkie mecze realu??PISZCIE
2006.01.12, godz. 20:55, Peterman
to i tak nie idzie niech mi ktoś pomrze
2006.01.12, godz. 20:41, zizu37
coś mi wyskauje że łacze nie prawidłowe
2006.01.12, godz. 20:38, zizu37
Chłopaki ratujcie jak obejżeć mecz przez mms:// Chce odtworzyć i łączy już link ale wyskakuje mi komunikat że program wind media player nie może znalźć pliku sprawdź czy wpisan ścieżka jest prawidłowa ..RAAAAAAATTTTTTTTTTUUUUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNNKKKKKKKKKKK
KKKKKUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
2006.01.08, godz. 19:47, dj5002
ej co robic jak jest tylko dzwiek a nie ma obrazu

2006.01.08, godz. 19:42, liku
wiecie dlaczego jak klikam na link Real Madrid TV mam sam dźwięk bez obrazu :-(
:/
2006.01.08, godz. 19:40, liku
wiecie dlaczego jak klikam na link Real Madrid TV mam sam dźwięk bez obrazu :-(
:/
2006.01.08, godz. 12:04, Demon86

ja scoignolem ten pplive i to jest jakis dok. tekstowy prosze o kontakt gg 9014933
2006.01.06, godz. 16:28, Wojtek-Suszek
real madryt!!!!!!!!!!!!!!!!!
2006.01.06, godz. 16:27, Wojtek-Suszek
uuuuuuuuuuuuu
2005.12.30, godz. 22:28, Miecho
Co jest grane kiedyś mi chulało a teraz nie ma obrazu tylko sam dźwięk :/
2005.12.21, godz. 21:45, sawko
dzieki za pomoc!!!!!
2005.12.21, godz. 21:29, sawko
panowie mam ppstrem ale po chinsku powiedzcie ktury to probram od gory bo nie mam pojecia
moje gg4042387
2005.12.21, godz. 12:33, hiszpan1990

Jest jakas latka jezykowa do PPstream???
2005.12.21, godz. 12:33, hiszpan1990

Jest jakas latka jezykowa do PPstream???
2005.12.11, godz. 20:41, miki18p
Ring napisz mi na gg co mam zrobic zebym mial obraz bo mam sam komentarz moje gg 4982999
2005.12.11, godz. 20:33, miki18p
pomorzcie jak mam zrobic zeby miec obraz bo mam sam komentarz co mam zrobic prosze o kontakt moj nr gg 4982999
2005.11.23, godz. 22:12, tacin90
skąt wziąść kodeki żeby widzieć obraz
2005.11.23, godz. 21:57, xidex

skat sciagnac kodeki
2005.11.23, godz. 21:03, piotr1430
jak ogladac mecz w inernecie
2005.11.23, godz. 20:52, botwin18
co mam zrobic zeby ogladac dzisiejszy mecz realu??
2005.11.22, godz. 21:32, bimber122
jak nie masz obrazu to musisz sciągnąc sterowniki
2005.11.19, godz. 17:58, maly_93
moj nr gg:2227953
2005.11.19, godz. 17:55, maly_93
dlaczego u mnie w windowsie media player nie ma obrazu tylko jest sam dzwiek???jesli ktos wie to prosze niech odpisze!!!
2005.11.19, godz. 13:36, Dawid88
nie wiecie może która z Telewizji Satelitarnych transmituje ten mecz ?? Nie koniecznie Polska !! Liczy się Obraz !!

pozdrawiam : Dawid
2005.11.19, godz. 13:31, fazi128
przy neostrodzie 512 można zobaczyć tylko fragmenty meczu i to z opóźnieniem. Prędkość wysyłąnia też ma znaczenie, bo na jej podstawie przydzielana jest prędkość pobierania. To nie prawda, że im więcej, tym lepiej, bo większość użytkowników ma łącze asymetryczne i pobiera z większą prędkośćią, niż wysyła
pozdro ;)
2005.11.14, godz. 11:01, MAZIO
ej chłopaki jak można oglądać mecze REALU MADRID prosze o odpowiedz narka MAZIO
2005.11.06, godz. 13:53, Strzeleckinho
WSZYSCY DZISIAJ ŁADUJEMY SIE NA TĄ TRANSMISJE !! - jak wyżej napisane, im nas więcej ,tym lepiej :D ( hehe Chińczykom też tak chyba mówią )
2005.11.06, godz. 13:19, adrian15
Jaki jest link na ktorym zawsze leci mecz Realu i oglada sie go bez rzadnych problemow????? Prosze o odpowiedz HALA MADRID
2005.11.06, godz. 12:58, adrian15
jak zmienic jezyk w nowej wersji PPLive????? Prosze o pomoc
2005.11.01, godz. 12:39, arturro1989
Ej co mam zrobić jak ściągne PPLive i wyskakuje mi "klasa niezarejestrowana"????
2005.10.30, godz. 16:42, realfun
Jest już nowa wersja PPLive 1.0.9.4 www.pplive.com/download/PPLiveSetup1.0.9.4.exe

Ja jeszcze nie obadałem !!
2005.10.29, godz. 21:00, LUIS FIGO SUPER STAR
jak szybkie musi byc łacze zeby swobodnie oglądac mecz przez internet??
2005.10.29, godz. 20:34, rAuLiTo7!!!
mam ppStream ale naciskam wasz link to tego programu to pojawia mi sie jakis ludzik i linki do chinskich stron..pomocy!! co mam zrobic ztym problemem??
2005.10.26, godz. 23:02, AfrO
Poradnik dla osób korzystających z Opery: jeśli chcecie korzystać z linków do PPLive, trzeba wykonać następującą operację: Narzędzia -> Preferencje -> Zaawansowane -> Programy -> Dodaj -> jako nazwę protokołu wpisujemy syncast , zmieniamy opcję na "Otwórz za pomocą innej aplikacji" i tam wskazujemy ścieżkę do pliku PPLive.exe .
2005.10.26, godz. 20:09, michacz
RinG-mam real pleyera i kiedy klikam na link w twoim świetnym poradniku to pokazuje się napis: Program windows media player ni może odtwożyć pliku poniważ wystąpił problem z siecią.Serwer może być nie dostępny (na przykład jest zajęty lub nie jest w trybie online) lub komputer może być nie podłączony do sieci prosze odpowiec bo ja nic ni kumam mam neo 128 ,mój komp jest dobrze podłączony do sieci wczoraj jeszcze wszystko ładnie śmigało a dzisaj kiedy nasza ukochana drużyna gra ważny mecz nic nie działa próbowałem też innych linków ale nic nie chodzi na pomocccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
cccc

!!!HALA MADRID!!!
2005.10.26, godz. 18:49, Brego
Czy ktoś ma Polsat Cyfrowy i czy na jakimś jesgo programie (obcojęzycznym) leci mecz realu ????
2005.10.26, godz. 17:55, szczeslaw
rinG mam pytanie? a co to jesli wyskakuje mi blad "klasa niezarejestrowana???
Prosze odpisz!
2005.10.26, godz. 17:42, wicibar
Gdy klikne na link ppstream to najpierw pisze ze laduje lacze a potem wyskakuje cos podobnego do gifa i na samej gorze pisza jakies chinskie znaki :( Da się w tym programie zainst. jezyk angileski?
2005.10.26, godz. 17:28, wicibar
W programie ppsteam gdy klikam po lewej stronie w link i nic mi nie odtwarza
2005.10.26, godz. 16:38, michacz2
RinG podaj mi link w newsie przed meczowym do dzisiejszego meczu tylko żeby był mms i gdzie to się wpisuje (jak sie pisz te małe literk )Z góry dzięki HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2005.10.24, godz. 22:07, RinG
RealMadrid TV nie transmituje ŻADNYCH ligowych meczów Realu na żywo
2005.10.24, godz. 19:01, Rickson
na real madrid tv był co prawda mecz na żywo ale f formie audio a video z jakiegoś starszego meczu z Owenem i Figo w składzie:)
2005.10.24, godz. 18:17, michacz2
RinG-mam kanał real madrid tv ale nie mogę oglądać meczów Galácticos na żywo co mam zrobić prooooooooszeeeeeeeee odpowiec na mój e-mail-michacz1@wp.pl bo real to mój ukochany klub aha mam nostrade 128
2005.10.23, godz. 20:43, Ruski
napiszcie gdzie kliknąc bo znalazłem jakis dziwny inny m,ecz gdzie to kliknąć pomooooocccyyyyyyy
2005.10.23, godz. 20:36, Feemack
jak zmienic jezyk w programie

PPstream
2005.10.23, godz. 20:36, piechu20
RinG-jak nie jak tera jest rozgrzewka
2005.10.23, godz. 20:31, Ruski
powiedzcie gdzie kliknąc na pplive żeby był REAL ???z góry dzieki
2005.10.23, godz. 19:51, Malmik6
wszedłem na tą stacje real madry TV i mam obraz ale nie mam głosu i nie wim co robić pomuszcie -----> moj gg 3970319
2005.10.23, godz. 17:33, kupido
a na tej stacji real madryt TV to pokazują mecze realu na żywo..bo chodzi mi o to aby móc zobaczyć dzisiejszy mecz na żywo da sie?? plis odpiszcie na gg 4015166 z góry thx
2005.10.19, godz. 20:31, Koma
jak mozesz to odp. na moja poczte pilne plz. jak mozna ogladac adamo49@wp.pl
2005.10.19, godz. 17:23, Koma
nie wiem czy bede mogl ogladac mecz dzisiejszy bo jak teraz wlanczam ten program tyo mi sie niebieski obraz pokazuje moze dlatego ze nie ma zadnego meczu prosze jak mozesz to odp. pomoz
2005.10.14, godz. 21:56, Empelio
RinG możesz mi powiedzieć co mam zrobić żeby oglądnąćjutrzejszy mecz Realu ?
2005.10.14, godz. 21:53, Leszczu
real madrid.tv mi nie chodzi RinG mozesz jakos pomoc! slysze komentarz, wiem, ze prawdopodobnie nie mam kodeków, ale gdzie je moge znalezc?
2005.10.14, godz. 21:43, Empelio
Może ktoś podać linka do jutrzejszego meczu Real z Atletico Madryt ?? thx z góry pozdro for all
2005.10.14, godz. 18:57, Empelio
Witam wszystkich serdecznie mam jedno pytanko dotyczace tego kanału Real Madryt tv. Jak włanczam linki to tylko słychać komentatora który mówi po hiszpańsku, azamiast obrazu to jest niebieski kwadracik ?
JAK ZROBIĆ ŻEBY BYł OBRAZ ??? To jes pytanko na wage złota ! JAK KTOŚ WIE TO PROSZE O POMOC :)
2005.10.10, godz. 17:29, Bartoszek51
To wcale nie działa widać tylko czrny obraz i dźwięk.....................
2005.10.07, godz. 00:33, maciej1989
ja widze ciemny obraz..... i dzwięk
2005.10.02, godz. 19:24, Orzebielik
na realmadrid tv nie ma meczu a gdzie gop transmitują?
2005.10.02, godz. 18:35, Tomekk17
media player jest dobry tylko wystarczy poczekać!
2005.10.02, godz. 18:29, =Szycha=
u mnie to nie działa...;/
2005.09.30, godz. 19:31, Mat1994
mi to wogule nie działa!!
2005.09.28, godz. 22:11, danielwierzbicki
Czy ktos może podać jakiś spis linków MSS ?
2005.09.28, godz. 22:03, michalak24
Ring a co tam z kontami pocztowymi ?:>
2005.09.28, godz. 20:31, Arthas_5
Dawid_Dawka - najprawdopodobniej nie masz najnowszych kodeków... poszukaj na necie najnowszych Div-X'ów i X-vid'ów (jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić) i zainstaluj je.... wtedy powinno wszystko ładnie hulać ;)
2005.09.28, godz. 20:25, Dawid_Dawka
mam pytanie i prosze o odpowiedz. czemu u mnie tyko slychac dzwieki a nie ma obrazu?
2005.09.28, godz. 18:43, madridreal
!!!
!!!
!!!
Po ściągnięciu PPLive i włączeniu jakiejś stacji (wtedy kliknąłem link do meczu) rozpoczyna się buforowanie. Ale gdy dochodzi do 10%-15% wyskakuje mi jekieś okno stop z komunikatem o źle zainstalowanym programie. Próbowałem i tak kilka razy. Pomóżcie dlaczego???
!!!
!!!
!!!
2005.09.28, godz. 15:24, jack-sub
Mam pytaniezainstalowałem pplive zmieniłem język,ale gdy uru**amiam jakiś link chociażby ringa to napisane jest "channel connection, please weit", ja czekam ale nic, więc próbuje drugi raz uru**amiam wciskam jeszczt start player i wyświetla sie komunikat , że teraz bufpruje, ale tak naprade nie buforuje , a WPM się nie włacza(mam wersje 10 )Proszę o wskazówki co zrobić , aby działało poprawnie.
2005.09.28, godz. 15:07, ronigol
wydaje ten RealMadrid TV z internetu jest inny od tego na cyfra+ ?!
2005.09.28, godz. 14:38, szymon1987
Bo prawa do meczów na żywo sprzedane są do komercyjnych stacji typu canal+. Mają za to kilka milionów euro na sezon. Temu nie ma ich na żywo
2005.09.28, godz. 13:56, r7raul
czemu na Real Madrid TV mecze nie sa na żywo??
2005.09.27, godz. 23:11, elfenomeno
tu jest link do stronki gdzie kiedy na jakim kanale leca mecze

http://knplogic.com/sport/index.html

Pozdro Adrian
2005.09.27, godz. 20:30, madridreal
Po ściągnięciu PPLive i włączeniu jakiejś stacji (wtedy kliknąłem link do meczu) rozpoczyna się buforowanie. Ale gdy dochodzi do 10%-15% wyskakuje mi jekieś okno stop z komunikatem o źle zainstalowanym programie. Próbowałem i tak kilka razy. Pomóżcie dlaczego???
2005.09.27, godz. 00:55, RinG
Nie używaj CAPSa. Zapewne linki, z których korzystasz są już nieaktualne. Odpalaj kanały bezpośrednio z programu lub korzystając z jednej z list, które podałem wyżej
2005.09.26, godz. 23:03, Lexks
RinG: mam problem wlacze play na tej stronce od PPlive i laczy sie buforowanei dochodzi do 100% i wyskakuje mi taki napis: PROGRAM WINDOWS MEDIA PLAYER NIEMOZE SIE POLACZYC Z SERVEREM. NAZWA SERVERA MOZE BYC NIE POPRAWNA , SERVER MOZE BYC NIEDOSPTENY ,, LUB USTAWIENIA PROXY MOGA BYC NIEPORAWPEN. wiesz co to mzoe byc ?? i jak to naprawic.
2005.09.26, godz. 18:34, ultras
mam ten program na cyfra+ mam pełen pakiet
2005.09.26, godz. 18:32, ultras
real madryt tv nie pokazuje meczów realu na zywo! i spodziewałem się czegoś więcej potym kanale codzienie pokazują 3 stare mecze z przed lat i ciągle te same
2005.09.26, godz. 16:54, aparatka
gdzie można znaleźć program Real Madrid TV ??
2005.09.26, godz. 16:13, becks
Jak sie zmienia jezyk a PPLive po umnie jest po chińsku !!! I jak sie wybiera stacje...? PLZ
2005.09.25, godz. 21:25, Nuzleaf
WIelkie dzieki RinG :D
2005.09.25, godz. 21:24, RinG
Nie ma sprawy ;)

Nuzleaf - stacje będę podawał w newsie przedmeczowym. Adres wystarczy wkleić w okno przeglądarki i nacisnąć enter
2005.09.25, godz. 21:13, Kylo
mówiłem o mms bo nie przeczytałem tekstu wcześniej a o mms wiedziałem już co nieco, no i nie wiedziałem o innych sposobach oglądania. Tak więc cieszę się niezmiernie :D

Aha ----> Wielkie dzięki RinG!!!
2005.09.25, godz. 21:11, Nuzleaf
Powiedzcie mi skad ja mam wiedziec ktory kanal transmituje mecz realu :> Jestem niedociupciany wiec pomozcie :P
P.S mms://212.199.221.153/330404 gdzie ja mam to wpisac albo wkleic ?? Co z tym zrobic help ;]
2005.09.25, godz. 20:57, angelguardian
Kylo to sa za duze liczby uzytkownikow itp. zeby polacy zmienili a co gorsza spowolnili transmisje. poza tym jak wiadomo im wiecej tym lepiej.
2005.09.25, godz. 20:53, kwas
Jak mozecie to wypiscie wszystkie mecze na których kiedykolwiek ogladaliscie mecze REALU MADRYT z GÓRY DZIEKI
2005.09.25, godz. 20:53, lechol
Czy w pierwszym przypadku da się coś zrobić aby zmienić język, albo niech chociaż napisy lecą polskie lub angielskie?? Jeśli ktoś coś wie prosze o odpowiedź na e-mail: francuzik55@op.pl lu gadu-gadu: 1573711
2005.09.25, godz. 20:26, RinG
Dodałem więcej informacji nt. błędu "Klasa/protokół nie jest obsługiwany(a)". THX mcf
2005.09.25, godz. 20:20, RinG
Nie przejmuj się więc. Zasada jest taka, że im więcej ludzi ogląda, tym lepiej - nie przeciwnie. Serwery mogą się zapychać tylko przy mms://, ale na pewno nie przy PPlive czy PPstream
2005.09.25, godz. 20:08, Kylo
RinG - nie, nie mówiłem o sobie bo mam za słabe łącze [100kbps :(]... ale niedługo planuję Neo 512 no i wtedy bedzie sie to i do mnie odnosić :)
2005.09.25, godz. 19:57, RinG
Kylo - czemu odnoszę dziwne wrażenie, że mówisz o sobie? :]
2005.09.25, godz. 19:53, deptak33
Ring jestes super tylko mam jedna prosbe dawaj linki do kanalow MMS przed kazdym meczem pod news o przeciwniku ;ppp to bedzie bardzo duzy zarazem kolejny plus tej strony
2005.09.25, godz. 19:43, becks
Jak sie zmienia jezyk a PPLive po umnie jest po chińsku !!!
2005.09.25, godz. 19:35, Kylo
wiem że każdy chciałby oglądać mecze Realu ale nie jestem pewien czy to dobry pomysł z tym rozprowadzaniem info o oglądaniu przez internet bo jak sie dużo ludzi rzuci na to, to sie serwery przeciążą i będzie cięło niestety...

Tak więc możliwe że strzeliłeś sobie samobója RinG w pewnym sensie :)
2005.09.25, godz. 19:23, saxxon
RinG
2005.09.25, godz. 19:17, slavoy
Oglądałem przed chwilą mecz Realu przez PPlive i na początku ( 30min) co chwile się zacinało na dłuzszy czas(mam neo 512). Transfer miałem 359kbt/s. Wyłączyłem wszystkie programy i nic - dalej sie tnie. Robiłem sobie wtedy zadanie z angielskiego i musiałem coś sprawdzić w słowniku. Gdy go otworzyłem od razu obraz przestał sie zacinać i szedł płynnie do końca meczu. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak sie stało????
2005.09.25, godz. 19:12, WillTurner
RinG jestes zaj**isty! Jeszcze jak będziesz dawał linki przed meczem to chłopie! Jakbys startował na prezydenta to bym na Ciebie zagłosował! ;-)

pzdr!
2005.09.25, godz. 18:39, wojtekslota
Pierwszą połowe wszystko było ok a druga to co chwile mi sie ładuje i jest coraz gorzej az sie zacina niewiem co sie dzieje !!!!
2005.09.25, godz. 18:10, deptak33
sorrry za 3x ten sam komentarz przez moje gapistwo zrobil sie razy 3 sorry ;p
2005.09.25, godz. 17:58, deptak33
ok odtwarza mi mecz ale z przed 10 lat co mam zrobic na MMS REalMADRID TV ??
2005.09.25, godz. 17:57, qbas_14
A mi się nie chce załączyć jak klikam na ten link z dzisiejszym meczem!! :( Co robić?
2005.09.25, godz. 17:50, jack-sub
przez pp live jak otwieram te linki to pisze że się łączy, ale tak naprawde to nic się nie dzieje.WMP też sie nie włacza
2005.09.25, godz. 17:33, krzysztof13
ale mi zaczelo chaczyc bez kitu....
2005.09.25, godz. 17:23, Lati14
Nie mam obrazu. Tj. mam ale jest różowo błękity! Ma ktos podobny problem? Moze ktos wie jak go rozwiązac?
2005.09.25, godz. 17:16, _Adamek_
alaves atakuje i nie gramy dobrze w obronie ;/ czemu nie gra diogo ?? :[
2005.09.25, godz. 17:16, Spooky
Świetny pomysl z transmisja przez internet!!!
HALA MADRID!!!
2005.09.25, godz. 17:12, Goldberg
dobra juz wiem sorx za niepotrzebne pisanie postow:)
2005.09.25, godz. 17:11, _Adamek_
alaves atakuje i nie gramy dobrze w obronie ;/ czemu nie gra diogo ?? :[
2005.09.25, godz. 17:09, banano
no meczyk faktycznie jest tylko mi sie troche przycina. ale4 wazne ze jest :D

xyon thx
2005.09.25, godz. 17:09, Goldberg
powie mi ktos gdzie zmienia sie jezyk w PPLive???bo autor piszac w zasobniku systemowym niewiele mi powiedzial, jesli chodzi o panel sterowania to tam nie mam w ogole pplive...;/
2005.09.25, godz. 17:07, Ruda
nie no.. naprawdę.. nikt nie wie,ze RMtv jest na cyfrze? :/
i ze nie transmitują zadnych meczów na zywo :/
tylko dają powtórka
gratulacje inteligencji ;P
2005.09.25, godz. 17:07, kubus123
xyon jesteś wielki
2005.09.25, godz. 17:04, jaroreal
Dzieki Xyon!!!!!!!!!!!!!!!!!
2005.09.25, godz. 17:03, THE ZIUT
xyon - thx
2005.09.25, godz. 17:03, Becks_77
Dziekuje!
2005.09.25, godz. 17:02, gracjan114
nie mam obrazu ej co mam zrobic
2005.09.25, godz. 17:02, jaroreal
mecz na pewno jest z przed kilku sezonow na RMTV
2005.09.25, godz. 17:02, Wojtek[wk]
i to jest dla mnie nie zrozumiałe na wszystkich kanałach klubowych dają mecze na żywo jak np. Arsenal.tv a na Realmadrid.tv nie szkoda wielka!
2005.09.25, godz. 17:02, THE ZIUT
rzeczywiscie mecz jest sprzed kilku sezonow na RMtv :/
2005.09.25, godz. 17:02, xyon
mms://212.199.221.153/330404
tu jest mecz!!!!!!!!!!!

NIE DZIEKUJCIE!!!! hehe
2005.09.25, godz. 17:01, xyon
Ludzie dajcie linka do obecnego meczu!!! plis
2005.09.25, godz. 16:58, THE ZIUT
rzeczywiscie mecz jest sprzed kilku sezonow na RMtv :/
2005.09.25, godz. 16:52, raullo
To w zasadzie wystarcza do odbierania przekazu poprzez protokół mms://. Wystarczy kliknąć odpowiedni link, chwilkę poczekać i już można cieszyć się telewizją na ekranie monitora....

No tak ale jak znaleźć program gdzie pokazują mecz??
2005.09.25, godz. 16:52, banano
mi na RMTV chodzi extra.jak do tej pory 3 przyciecia trwajace 3-4s a ogladam juz 11 minut :D

lacze ok.256k

przed chwila byla rozgrzewka a teraz jakies powtorki bramek i studio meczowe

HALA MADRID
2005.09.25, godz. 16:50, RinG
RealMadrid TV nie transmituje ŻADNYCH ligowych meczów Realu na żywo
2005.09.25, godz. 16:49, ln.
ale wy jestescie dziwni...przeciez jesli mialby byc dzisiaj mecz na zywo to po co w programie pisaliby ze beda puszczac mecz z przed 5 lat :/ Dzisiejszego meczu NIE bedzie!!!
Pozdro
2005.09.25, godz. 16:49, tysik
tym RMTV u mnie jest tylko głos ma ktos coś zebył był też obraz??
2005.09.25, godz. 16:47, bunio122
a gdzie jest ten realmadrid TV
2005.09.25, godz. 16:46, Pavlis
To jest niemożliwe żeby byłm mecz.....u mnie gadają o czymś tam i ani wzmiANKI o meczu:((((((
2005.09.25, godz. 16:45, raullo
Dodatkowo zauważcie że jest napisane jak wół: Real Madrid - Alaves.. a dzisiaj przecierz gramy na wyjeździe!!!
2005.09.25, godz. 16:45, bunio122
co mam zrobic zeby sie nie zacinalo odpiszcie prosze
2005.09.25, godz. 16:44, raullo
To zobacz w programie tak jest właśnie napisane:

POkazują rozgrzewke i to co się dzieje przed meczem, ale o 17 pokażą stary mecz... :|
2005.09.25, godz. 16:38, raullo
A nie pomyślałeś o tym że mogli podać skład obecny jako poprostu news..... a meczu i tak nie pokażą... :P
2005.09.25, godz. 16:36, Robal
Jestem pewny na 100% zaden z przed kilku sezonów bo widze na rozgrzewce Robinho i Baptiste i całą reszte trwa rozgrzewka
2005.09.25, godz. 16:36, xyon
Jest mecz Realu!!! NA RMTV! Przed chwila dali skład, obecny czyli ten mecz jest

hala
2005.09.25, godz. 16:35, realfun
Ja mam PPLive i oglądam ten kanał chiński Guandg... coś tam no i teraz jest liga włoska, ale sie niestety przecina troszke :(
2005.09.25, godz. 16:34, Rauer
Na RealmadridTV jest mecz Real-Alaves, ale sprzed kilku sezonów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2005.09.25, godz. 16:33, raullo
Boże... ile można.... JESZCZE RAZ piszę że na RealMadridTV pokazują dzisiaj mecz Alaves-Real ale z przed 5 lat... czy możecie to zrozumieć??
2005.09.25, godz. 16:26, Pavlis
Kurde a umnie PPLIVE niedziała wyskakuje mi jak naciskam juz play(oczywiscie PPLIVE zainstalowane) ten typ adresu jest nieznany lub nie obsługiwany...............i nic albo pisze że please wait i nic sie nie dzieje..............:((((((((
2005.09.25, godz. 16:26, Robal
Na Real Madrid TV jest dzisiaj na żywo mecz Alaves-Real !!
2005.09.25, godz. 16:26, krzychu.20
Ej ja mam w ppstream po chinsku pomocy
2005.09.25, godz. 16:25, raullo
Kurde a mi nie chcą chodzić te PP... A np. RMTV na Windows Media Playerze chodzi spoko.... Tylko, że tam nie ma meczu... :(

RinG: Czy znacz może taki adres mms:// żeby mozna było obejrzeć dzisiejszy mecz??
2005.09.25, godz. 16:09, raosl
W programie real madrid tv o 17.00 jest coś takiego:

17:00 Fútbol Fútbol español 1ª División: R. Madrid - AlavésSC
2005.09.25, godz. 16:05, karol_sw
Neostrada 128, win98, BEZ ZAINSTALOWANYCH KODEKÓW ! - chodzi. Win XP z kodekami fddshow - nie chodzi. Mi przynajmniej...
2005.09.25, godz. 16:04, Lati14
Babcia Janka
2005.09.25, godz. 15:54, RinG
DODA?EM DO NEWSA PRZEDMECZOWEGO (KLIK!) INFORMACJE NA TEMAT STACJI TRANSMITUJĄCYCH DZISIEJSZY MECZ REALU.
2005.09.25, godz. 15:53, Fanatyk :)
Real Madrid TV chodzi plynnie zero zastrzezeń ale co do jakosci obrazu wiele mozna by mówic mozna cos z tym zrobic bo ogladanie raczej bedzie meka :/
2005.09.25, godz. 15:53, chamartin54
Ile można tłumaczyć ludziom,że na RM TV nie ma meczy Realu.Niezaleznie od tego czy jest to angielska wresja czy hiszpanska.Pokazywane sa stare mecze.Wiec Rauer mylisz sie.
2005.09.25, godz. 15:48, figuspl
Siemka może ktoś mi powie w jakim języku instaluje sie program ppStream bo mi jakis chiński wyskoczył :-) Jak ktos wie to niech napisze jak zmienic język na angielski. Z góry wielkie dzieki za pomoc!!! :-)))
2005.09.25, godz. 15:48, afree
ja mam neo 256 i realmadridtv dziala plynnie
2005.09.25, godz. 15:44, Rauer
Ile razy można pisać gdzie jest program?
http://www.plus.es/codigo/television/rejilla_d
ia_dia.asp?Canales=REALM
2005.09.25, godz. 15:41, stringi
To wkońcu gdzie będzie ten mecz realu pokazany ???
2005.09.25, godz. 15:35, ysiek_11
Czyli będę dziś ogląał mecz Realu tak ? :D

Mam łącze 2,5 MB/s :D:D
2005.09.25, godz. 15:34, Wolin
brak slow ludzie!!!!!!!!!co wy za p***ly gadacie !!!http://www.realmadrid.tv/ pisze ze jest mecz!!!!!!
2005.09.25, godz. 15:31, raullo
Jeszcze raz wam tłumacze, że na RMTV jest mecz ale z sezonu 2000/2001 (kolejka 36).....

Trzeba znaleźć gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz!!!!!!!
2005.09.25, godz. 15:31, Lukhasz
http://live-foot.com/televisions/israel/livesports1

T
u chyba bedzie dzisiejszy mecz
2005.09.25, godz. 15:30, mery
mam pytanie.. co mam zrobić? zainstalowałam te kodeki a nadal nie mam obrazu.. ;-(
2005.09.25, godz. 15:28, Wojtek[wk]
No własnie na realmadrid.tv nie ma meczy na żywo
2005.09.25, godz. 15:26, el crack total
Przykładowy link mms://- Real Madrid TV <----- czy tu beda mecze na żywo?
2005.09.25, godz. 15:25, raullo
Jak ktos wie jak oglądać mecz dzisiejszy z Alaves to niech napisze!!!!

Najlepiej taki program żeby mozna było obejrzeć w Windows Media Player!!!
2005.09.25, godz. 15:24, solarq
Zapraszam do ściągania pełnego poradnika dotyczącego oglądania meczy przez internet. W swoim poradniku zamieściłem bardzo dokładne opisy wiekszości programów umożliwiających sportu przez internet.

Poradnik jest napisany bardzo przystepnie nawet dla osób zupełnie początkujących w tej materii.

Prosze ściągać stąd: http://geocities.com/solarq1986/

Pozdrawiam solarq!
2005.09.25, godz. 15:24, kulen
Pozdro 600 Ring thx za poradnik u mnie glos sie nie zacina gorzej z obrazem, nie o to chodzi ze sie zacina tylko jest troche rozmazany, malo wyrazny. Jak zmieniam rozdzielczosc na mniejsza jest lepiej
2005.09.25, godz. 15:20, Rauer
Wojtek[wk], to czytaj wszystkie wypowiedzi. Już pisałem, że w Polsce w teleiwzji jest angielska wersja RealMadridTV, a tam nie ma meczy i jest całkiem inny program telewizyjny, a tu mamy doczynienia z hiszpańską wersją, gdzie czasami są mecze i dzisiaj, wierząc programowi, też będzie.
2005.09.25, godz. 15:19, MentiX_R9
mam juz obraz ale zacina sie:/
2005.09.25, godz. 15:19, raullo
Ta mecz jest ale z sezonu 2000/2001 :/

Ktoś wie gdzie pokazuja DZISIEJSZY mecz?
2005.09.25, godz. 15:15, Wojtek[wk]
To tywierdzxicie ze na tym pierwszym, sa mecze ale to jest troche dziwne bo mam ten kanal w telewizjii i tam nie mam meczy na zywo
2005.09.25, godz. 15:14, Reul
RinG...kolejny raz udowodniłeś, że nie trzeba być długo żeby stać się wielkim!
2005.09.25, godz. 15:11, Rauer
Przy okazji, tu macie program telewizyjny realmadrid tv. Jak widać mecz będzie.
http://www.realmadrid.tv/
2005.09.25, godz. 15:10, fabioo
Umnie jest głos ale zato nie ma OBRAZU, co musze zrobić?
2005.09.25, godz. 15:09, chris_nh
BArdzo dobra jest grafika , ja mam super obraz! ale czy dzis tam bedzie mecz na pewno? na REAL MADRYT TV ??? :)
2005.09.25, godz. 15:07, Rauer
Stiger, nie. Na dekoderach w Polsce jest angielska wersja RealMadridTV, a tu mamy link do hiszpańskiej wersji z całkiem innym programem telewizyjnym.
2005.09.25, godz. 15:07, THE ZIUT
RinG - Wielkie Dzieki, jestes moim Bogiem od dzis :D:D:D...
2005.09.25, godz. 15:06, Szwecja
Czy na RMTV jest zawsze taka słaba grafa? Czy może w czasie meczy jest lepsza, bo teraz to mam cieniutką, a mój net wyciąga więcej.
2005.09.25, godz. 15:05, Stiger
a ten link z Real madrid Tv to orginalny kanał telewizyjny co na dekoderze polsatu jest ?
2005.09.25, godz. 15:04, robione
Swietny poradnik trzymajcie tak dalej:D
2005.09.25, godz. 15:02, Rauer
raulzmiekini, bo na cyfrze+ jest angielska wersja programu,a tu tylko hiszpańska.
2005.09.25, godz. 15:01, Rauer
Na realmadrid TV czasami są mecze na żywo, dzisiaj chyba będzie, bo przed chwilą zobaczyłem zapowiedź dzisiejszego meczu.
2005.09.25, godz. 15:01, vive
Ja tez pytam o to co Stinger ... czy wystarczy kliknac link Real Madrid TV i juz bedzie mozna ogladac mecz? Wydaje sie zbyt proste zeby moglo byc prawdziwe... PROSZE ODPOWIEDZCIE
2005.09.25, godz. 15:00, suchy06
czy na real madrid tv leci dzis mecz, bo czytajac posty to sa rozne odpowiedzi
2005.09.25, godz. 15:00, raulzmiekini
ale ja mam cyfr + i tam jest rreal madrid tv ale meczów ligowych to oni nie pokazują...
2005.09.25, godz. 14:56, gracjan114
ej prosze was nakierujcie mnie jak to sie robi prosze jua zaczekam
2005.09.25, godz. 14:52, slawek-on
ZBAWICIEL !!!!
2005.09.25, godz. 14:52, michreal
Chyba że to jest hiszpański RMTV to na tym może lecą mecze
2005.09.25, godz. 14:51, realwojtek
A gdzie sa te newsy przedmeczowe . Niesmiejcie sie ze tak ciagle sie o to pytam ale niemam ligi hiszpanskiej a lubie Real :/
2005.09.25, godz. 14:48, michreal
na REAL MADRID TV nie ma meczów ligowych ja mam na polsacie cyfrowym RMTV i niestety nie moge oglądac
2005.09.25, godz. 14:48, Stiger
Mam pytanie ... CZy wystarczy przed każdym meczem nacisnąć link ,, real madrid TV " i można oglądać normalne mecze realu ? prosze o odpowiedź
HALA MADRID
2005.09.25, godz. 14:45, westside
dzieki RinG ^^
2005.09.25, godz. 14:45, michreal
na REAL MADRID TV nie ma meczów ligowych ja mam na polsacie cyfrowym RMTV i niestety nie moge oglądac
2005.09.25, godz. 14:44, Aserium
bosko ..dzieki Ci Ringu..wielkie dzieki
2005.09.25, godz. 14:34, MentiX_R9
piotrek88 ja tez mam glos ale nie ma obrazu;/
2005.09.25, godz. 14:34, RinG
"Przed każdym meczem postaram się zamieścić listę stacji transmitujących mecz wraz z linkami w newsie przedmeczowym."
2005.09.25, godz. 14:31, realwojtek
JAk jest jakis link na ktorym leca mecze realu na zywo to prosze bardzo o podanie tego linku bardzo prosze !!!! jak cos moj numer gg :9040090 z gory dzikuje :D
2005.09.25, godz. 14:29, PPPavel
Wielkie dzięki!!!! Teraz oglądam Real Madrid TV!!!! Zawsze o tym marzyłem!!!! Wielkie dzięki!!!! Jesteście SUPER!!!!!
2005.09.25, godz. 14:29, RinG
piotrek88 - czytałeś chociaż, co napisałem?
2005.09.25, godz. 14:28, RinG
Wszystko jest bezpłatne, nie licząc oczywiście kosztów łącza internetowego. Do ludzi pytających o linki do meczów - czytajcie uważnie, wszystko jest w tekście...
2005.09.25, godz. 14:26, Gonzalez1985
czy to jest platne??
2005.09.25, godz. 14:26, piotrek88
dlaczego mam glos a nie mam obrazu wcale? Prosze o odpowiedz.
2005.09.25, godz. 14:25, Ruda
wielcy kibice.. a rmtv nie mają
;P
normalnie na cyfrze+ jest
:/
2005.09.25, godz. 14:25, Smirn
dajcie link gdzie będzie Alaves - Real jeśli możecie
2005.09.25, godz. 14:25, matipn
ej a jak dzissiaj poleci mecz realu to dacie link na ktorym mozna ogladac nasza kochana druzyna :)??
2005.09.25, godz. 14:24, Mlody723
Fantastycznie !!!
2005.09.25, godz. 14:22, realwojtek
A czy mecze sa na zywo ????
2005.09.25, godz. 14:17, Auganow
Wielkie dzieki. Wierzyłem w solidarnośc ;)
2005.09.25, godz. 14:15, <<<<MiChAl>
Nie wyłączaj firewalla całkowicie, to najgorsze, co możesz zrobić.<---- dlaczego co sie moze wtedy stac??
2005.09.25, godz. 14:14, mcf
jeszcze dodam, ze ten komunikat z podpunktu a) wyskakuje np. na operze, ktora nie rozpozna Wam linku tego typu. Warto skorzystac z IE
2005.09.25, godz. 14:13, 7zubik7
ja mam 128kbps i mi chodzi nawet nawet, ostatnio ogladalem mecz z bilbao i bylo wporzo
2005.09.25, godz. 14:13, kuba23
rumo5 gdzie znalazłeś transmisję meczu z atletico na jakim kanale?
czy na real madrid tv lecą mecze live?
2005.09.25, godz. 14:13, Kalin
Taaa teraz normalnie oglądam RM TV.. aż nie moge uwierzyc... i co w czasie meczu normalnie bede mógł oglądać galácticos ?!!? moj ełącze: kablówka 256kb/s
2005.09.25, godz. 14:11, vive
Mam pytanie : czy na Real MAdrid TV bedzie dzisiaj transmitowany meczyk?
2005.09.25, godz. 14:10, rumo5
heh nie wiem czy obczajacie ale ciagla sie powtarza :D lol ogladam juz 3 raz ronaldo :P i jego gole ale i tak dz za link :D
2005.09.25, godz. 14:10, Venom
Link do RMtv jest swietny bravo wielkie dzieki ja ogladalem juz mecze przez neta ale ten link bedzie mi bardzo przydatny bo nie posiadam super lacza a ten link dziala bez problemu WILKIE THX I BRAVO RM.PL !!
2005.09.25, godz. 14:09, mcf
normalnie RinG dzieki! chociazby za mmsa do Real Madrid TV bo trafilem akurat na klipy o Ronnim i mi sie łezka w oku zkreciła. Zreszta ta stacja wogle mi sie nie zacina, szkoda tylko ze jest w tym pieknym jezyku, ktorego nie kapuje :]
2005.09.25, godz. 14:06, rumo5
To i ja wiem :P hehe dzieki Maylo :D on mi dal te linki itd. ale najlepszy pomysl z tym ze bedzie news z tym na jakiej stacji leci mecz !!!!!!!! bo ostatnio ogladalem tylko 2 polowe meczu z atletico :( bo szukalem stacji :( ale znalazlem :D

Hala Madrid !!!!!
2005.09.25, godz. 14:02, Choob
Tia milak da się... pokaz slajdów.
2005.09.25, godz. 14:00, vive
Dzieki za ten poradnik...
2005.09.25, godz. 13:59, lelek_m
przy 150 Kb/s Real Madrid TV łądnie działa - słaba jakość ale się nie tnie :)
2005.09.25, godz. 13:55, milak
a przy opcji 128 kilobajtow da sie cos ogladac?
2005.09.25, godz. 13:53, robinho10
Świetny pomysl z transmisja przez internet!!!
HALA MADRID!!!
2005.09.25, godz. 13:53, Para Siempre
Ja mam jeden problem.. Za wolne łącze...
2005.09.25, godz. 13:51, lelek_m
taaaak... w internacie mam łącze 2 Mb/s i sobie pooglądam mecze :)

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama