REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.11.11, godz. 03:50, El Jarek

Dzisiejsze okładki

Fot. RealMadryt.pl

Mecze Realu i Barcelony to główne tematy na niedzielnych okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

„Solari naciska na Bale'a” – MARCA cytuje Argentyńczyka, który mówi, że Walijczyk „musi zjadać boisko w każdym meczu”. Trener oczekuje, że atakujący poprowadzi Real w najważniejszym spotkaniu, jakie prowadził z ławki. Królewscy nie odzyskali żadnego z kontuzjowanych. Szkoleniowiec Celty mówi: „Remis nam nie wystarczy, musimy wygrać”.

Na górze: relacja z mundialu w karate. Poza tym na boku: Atlético wygrywa w końcówce; ligowe wyniki; Messi ma zagrać z Betisem; deszcz przełożył serię River z Boca; przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego mówi, że Hiszpania interesowała się organizacją Igrzysk w 2030 roku.

AS

„Bale – drugie ostrzeżenie” – AS stwierdza, że Solari znowu wskazuje na Walijczyka. „Musi zjadać boisko za każdym razem, gdy gra”, mówi Argentyńczyk.

Na górze: deszcz zmusił do przełożenia meczu Boca z River; Atlético wygrało z golem Godína, który był kontuzjowany. Poza tym na dole: Valverde zostawił Dembélé poza kadrą; ligowy terminarz; Hamilton wygrał kwalifikacje do wyścigu F1; sukcesy Hiszpanów na mistrzostwach świata w karate.

Mundo Deportivo

„Wraca” – Mundo Deportivo informuje, że Messi powraca do gry po trzech tygodniach od kontuzji w atrakcyjnym pojedynku z ofensywnym Betisem. Valverde mówi, że Leo nie boi się już upadku i że liczy także na wyleczonego Umtitiego. Do tego wzmianka, że ukarany Dembélé pozostaje poza kadrą.

Na dole: Godín strzelił zwycięskiego gola z kontuzją; Solari chce zerwać z etykietką trenera tymczasowego; wielki mecz Espanyolu z Sevillą. Poza tym na górze: oberwanie chmury sprawiło, że mecz Boca z River został przełożony; motocyklista Márquez świętował tytuł mistrzowski w rodzinnym mieście.

Sport

„Wynik wydarzeń” – Sport przekazuje, że Dembélé znalazł się poza kadrą. Valverde ukarał Francuza za jego brak dyscypliny, ale Barcelona ma nadzieję na odwrócenie sytuacji. Wraca za to Leo Messi: Argentyńczyk ma wypis od lekarzy i dostanie minuty, by pomóc drużynie we wzmocnieniu pozycji lidera.

Na górze: święto motocyklisty Marca Márqueza. Poza tym na dole: ostatni egzamin Solariego na ławce; Girona nie poradziła sobie z groźnym Leganés; deszcz przełożył mecz Boca z River.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Przegląd prasy

Komentarze

2018.11.11, godz. 10:39, MrKrzysiek97
Niech na niego nie naciska bo jeszcze kontuzje złapie tak samo jak gazety pisały że łapie kontuzje przez Ronaldo śmieszne.
2018.11.11, godz. 09:30, 19Ramos02
A może Lucien Favre gdyby Solariemu nie poszło? 😃

Ødegaard wczoraj bajka.
2018.11.11, godz. 08:20, Iashi
Ødegaard kolejny gol :) Ma chłopak coś specjalnego w tej lewej nodze :) oby tak dalej bo mam już dość Lucasa na prawej stronie

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama