REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

copa del rey


Copa del Rey 2017/2018


Finał

DrużynyWynik
Barcelona - Sevilla-:-

Półfinały

DrużynyPierwszy meczRewanżDwumecz
Barcelona - Valencia1:02:03:0
Leganés - Sevilla1:10:21:3

Ćwierćfinały

DrużynyPierwszy meczRewanżDwumecz
Leganés - Real Madryt0:12:12:2
Espanyol - Barcelona1:00:21:2
Atlético Madryt - Sevilla1:21:32:5
Valencia - Alavés2:11:2 (3:2 k.)3:3

1/8 Finału

DrużynyPierwszy meczRewanżDwumecz
Formentera - Alavés1:30:21:5
Lleida - Atlético Madryt0:40:30:7
Numancia - Real Madryt0:32:22:5
Celta Vigo - Barcelona1:10:51:6
Cádiz - Sevilla0:21:21:4
Leganés - Villarreal1:01:22:2
Las Palmas - Valencia1:10:41:5
Espanyol - Levante1:22:03:2

1/16 Finału

DrużynyPierwszy meczRewanżDwumecz
Cartagena - Sevilla0:30:40:7
Elche - Atlético Madryt1:10:31:4
Murcia - Barcelona0:30:50:8
Fuenlabrada - Real Madryt0:22:22:4
Formentera - Athletic1:11:02:1
Lleida - Real Sociedad0:13:23:3
Ponferradina - Villarreal1:00:31:3
Real Saragossa - Valencia0:21:41:6
Numancia - Málaga2:11:13:2
Real Valladolid - Leganés1:20:11:3
Cádiz - Real Betis1:25:36:5
Tenerife - Espanyol0:02:32:3
Getafe - Alavés0:10:30:4
Deportivo La Coruña - Las Palmas1:43:24:6
Girona - Levante0:21:11:3
Eibar - Celta Vigo1:20:11:3

3. Runda

DrużynyWynik
Sporting Gijón - Numancia1:1 (1:3 k.)
Formentera - UD Logroñés4:3 (dogr.)
Córdoba - Tenerife1:4
Gimnástica Segoviana - Ponferradina0:1
Calahorra - Fuenlabrada1:3
Talavera de la Reina - Cartagena0:1 (dogr.)
Hércules - Elche0:1
Cádiz - Osasuna1:0
Murcia - Olot3:1
Cultural Leonesa - Real Valladolid0:4
Real Saragossa - Lugo1:0

2. Runda

DrużynyWynik
Gimnàstic Tarragona - Lugo1:1 (1:3 k.)
Cádiz - Almería1:0
Olot - Alcoyano1:0 (dogr.)
Marbella - Gimnástica Segoviana1:2
Reus - Sporting Gijón0:1
Lorca - Córdoba2:4
Real Oviedo - Numancia0:1
Mallorca - Lleida Esportiu0:0 (3:4 k.)
Fuenlabrada - Mérida2:0
Ponferradina - Atlético Baleares1:0
Calahorra - Leioa2:0 (dogr.)
UD Logroñés - Unión Adarve0:0 (8:7 k.)
Elche - Durango3:2 (dogr.)
Talavera de la Reina - Antequera3:1
Cartagena - Mirandés2:1
Hércules - Lorca2:1 (dogr.)
Huesca - Real Valladolid0:2
Murcia - Racing Ferrol4:1
Real Saragossa - Granada3:0
Rayo Vallecano - Tenerife0:3
Alcorcón - Cultural Leonesa2:4
Osasuna - Albacete3:2 (dogr.)

1. Runda

DrużynyWynik
Calahorra - Real Unión1:0
Peña Sport - Mirandés1:2
Badalona - Elche2:2 (1:3 k.)
Gimnástica Segoviana - Pontevedra2:0
Leioa - Racing Santander2:1
Gimnástica Torrelavega - Durango0:3
Ponferradina - Rápido Bouzas2:0
UD Logroñés - Avilés4:0
Olímpic Xàtiva - Olot1:1 (4:5 k.)
Murcia - Cacereño3:1
Lleida Esportiu - Melilla1:0
Rayo Majadahonda - Unión Adarve0:1
Antequera - Arcos2:0
Lorca - Villanovense3:1
San Fernando - Marbella1:2 (dogr.)
Cartagena - UCAM Murcia2:1 (dogr.)
Talavera de la Reina - Toledo1:0
Formentera - Tarazona1:1 (5:4 k.)

wybierz

Na RealMadrid.pl znajdziesz wyniki Pucharu Króla z ostatnich sezonów!

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nas



reklama