2018.01.02, godz. 13:34, Sobek

Spotkanie z Villarrealem miało odbudować zaufanie kibiców do piłkarzy Realu Madryt po finałowej porażce z Deportivo La Coruña 1:2. Del Bosque nie wystawił na boisko kontuzjowanego Figo, ale ciekawsza jest obsada bramki, bowiem od kilku meczy w pierwszym składzie gra César, a Casillas siedzi na ławce. Królewscy od samego początku ruszyli do zmasowanych ataków. Dało to efekt już w 14. minucie, kiedy to dośrodkowanie wspaniale dysponowanego ostatnio Solariego wykorzystał Raúl. Dziesięć minut później świetną główkę Pavóna niestety wspaniale wybronił López Vallejo. Real wciąż atakował, ale do końca pierwszej połowy nie zdołał już zmienić wyniku spotkania.

W 61. minucie w polu karnym Zidane’a sfaulował Quique Álvarez. Jedenastkę bez problemu wykorzystał specjalista w tej dziedzinie – Fernando Hierro. Kilka minut później było już 3:0 po indywidualnej akcji McManamana, który pojawił się na boisku niespełna pięć minut wcześniej, zmieniając Ivána Helguerę. Po tym golu gospodarze oddali trochę inicjatywę Villarrealowi, ale wynik już się nie zmienił i Real Madryt wygrał po niezłym meczu 3:0.

2002.03.09 - Sobota - 20:00
Real Madryt 3 : 0 Villarreal