2017.12.31, godz. 17:55, Sobek

Mecz z Atheltikiem zapowiadał się jako bardzo trudne spotkanie z kilku względów. Po pierwsze Baskowie do tej pory w trzech wyjazdowych meczach odnieśli trzy zwycięstwa, po drugie Królewscy grali praktycznie w rezerwowym składzie z powodu meczów reprezentacji oraz kontuzji, i wreszcie po trzecie Real ostatnio gra wyglądała po prostu beznadziejnie! Po pierwszej dość niemrawej połowie wynik brzmiał 0:0. Ale już dwie minuty po rozpoczęciu drugiej części spotkania na prowadzenie wyprowadził Królewskich niezawodny Raúl. W 73. minucie swoją cegiełkę w postaci zdobytego gola dołożył Solari i Real wygrał drugi mecz ligi hiszpańskiej w tym sezonie.

2001.10.06 - Sobota - 19:00
Real Madryt 2 : 0 Athletic Club