2013.07.15, godz. 21:02, Leszczu

Zwycięskie pożegnanie wielkiego Mourinho

Real Madryt wygrał w ostatniej kolejce Primera División z Osasuną 4:2. Bramki dla Królewskich strzelili Gonzalo Higuaín, Michael Essien, Karim Benzema i José Callejón.

Spotkanie nie było zbyt emocjonujące, a kibicom czy dziennikarzom chyba większą przyjemność niż patrzenie na murawę sprawiało obserwowanie każdego ruchu żegnającego się z madrycką ławką Mourinho. Mimo kiepskiego początku mecz właściwie z minuty na minutę był coraz lepszy. Po stronie Realu Madryt na pewno wyróżnił się Jesús, który kilka razy obronił groźne strzały piłkarzy Osasuny. Niezłe spotkanie rozegrał także strzelec bramki Michael Essien, kończąc przygodę w Madrycie w najlepszy możliwy sposób. Trudno wyróżnić jeszcze kogoś po stronie Królewskich. Pipita, Callejón i Benzema strzelili po bramce, ale nie zachwycili.

Mocno rezerwowy Real Madryt w nie najgorszym stylu żegna sezon Bernabéu i kończy przygodę Mourinho. Na podsumowania wszystkich rozgrywek z pewnością przyjdzie pora, ale na razie trzeba napisać jedynie „wreszcie”.

2013.06.01 - Sobota - 17:00
Real Madryt 4 : 2 CA Osasuna