Castilla przegrywa

Porażka rezerw Realu

Dzisiejsze spotkanie z Castellonem zaczęło się znakomicie dla piłkarzy Realu B Castilla. Już w 9.minucie prowadzenie zdobył dla Blancos, Javi García. Niestety Castellón w przeciągu 5 minut (od 30 do 35 minuty) wyszedł na prowadzenie po golach Aurelio i Raula Sancheza. Ten ostatni piłkarz ustalił wynik meczu w 62. minucie, strzelając gola na 3:1.

Mecz na Estadio de Castalia oberzało 10 tys. widzów. Sędziował pan Álvarez Izquierdo z Katalonii.

Ta porażka niestety nie napawa optymizmem. Młodzi piłkarze Realu stracili kontrolę w tym spotkaniu i ulegli 20. drużynie Segunda División. Bez wątpienia ma ona bardzo istotny wpływ w kontekście walki o utrzymanie.

Castilla zagrała w składzie: Cobeńo; Palencia, Filipe, Arbeloa, Robles; Javi García, Jotha (Tébar 67´), Balboa, Adrián Martín (Valero 52´); Jurado i Negredo (Barral 67´).