REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.12.07, godz. 10:52, Mateo

Reyes: Ostatnie porażki zraniły naszą dumę

Fot. as.com

Kapitan Królewskich rozmawiał z dziennikarzami przed meczem z Efesem w Eurolidze. Powiedział, że drużyna nie powinna myśleć o ostatnich porażkach, tylko skupić się na najbliższym spotkaniu.

– W tym sezonie Efes jest bardzo solidną drużyną, która ma taki sam bilans meczów jak my. Z tego powodu to spotkanie jest ważne dla obu zespołów. Oni co roku sprowadzają wiele gwiazd, niektóre transfery są trafione, inne nie tak bardzo, ale w tym sezonie znajdują się na dobrej drodze.

– Każdy sezon jest inny i tym razem Efes jest zupełnie inną drużyną. Teraz chcemy tylko zapomnieć o dwóch porażkach, które mamy za sobą w tych rozgrywkach i wrócić do wygrywania. Mamy zespół będący w stanie pokonać każdego.

– Ostatnie porażki zraniły naszą dumę. Zdajemy sobie sprawę, że musimy się poprawić. Nie jesteśmy tak znakomici, jak wydawało się na początku, ani tak słabi jak wydajemy się teraz. Jesteśmy pracowitą drużyną, która zawsze walczy. Nie tracimy kontaktu z rzeczywistością, gdy wygrywamy i nie spuszczamy głów, gdy rzeczy się nie układają. Naszym celem jest dotrwanie w dobrym stylu do końca sezonu.

– To normalne, że drużyny na koniec roku mają dołek. Za nami wiele meczów, podróży, ale później znowu zaczynamy iść do góry. Sezony są długie. Popełnialibyśmy błąd, gdybyśmy za bardzo zaprzątali sobie głowę porażkami. Trzeba o nich zapomnieć i skupić się na treningach, kolejnym meczu i dalszej pracy.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama