REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.08.09, godz. 19:22, Mateo / as.com

Garitano: Nie ma nic oficjalnego w sprawie Theo

Fot. Getty Images

Media zgodnie informują, że Theo Hernández odejdzie na wypożyczenie do Realu Sociedad. Kluby doszły do porozumienia w sprawie podziału płatności za pensję zawodnika. Królewscy będą pokrywać mniejszą część rocznych zarobków obrońcy. Theo w Kraju Basków ma odbudować dyspozycję, którą demonstrował w czasach gry w Alavés. W ostatnim sezonie Francuz rozegrał 23 spotkania, spędzając na boisku niecałe 30% dostępnych minut. Zanotował w tym czasie dwie asysty.

Do porozumienia ma brakować tylko podpisu zawodnika pod umową, ale Asier Garitano, trener Realu Sociedad, zachowuje całkowity spokój. „W sprawie Theo Hernándeza nie ma nic oficjalnego. Wszystko wskazuje na to, że może przyjść nam pomóc, ale trzeba poczekać, ponieważ w futbolu zdarzają się dziwne rzeczy”, zapewnił szkoleniowiec w programie El Transistor w radiu Onda Cero. Garitano powiedział również, że jego drużyna ma plan na wzmocnienia, ale bez żadnego pośpiechu. „Wiemy, czego chcemy, ale możemy zaczynać z tym, co mamy. Jeśli nikt nie przyjdzie przed inauguracją ligi, może przyjść później”.

Theo Hernández w Realu Madryt nigdy nie zaprezentował swojej najlepszej wersji. Miał być zastępcą Marcelo, lecz grał poniżej oczekiwań. Wypożyczenie jest dla niego szansą na odbudowanie pozycji, szczególnie że Królewscy nie planują sprowadzać nikogo na jego miejsce. Na najbliższy sezon ma go zastąpić Sergio Reguilón. Theo w Kraju Basków najprawdopodobniej będzie mógł liczyć na bardziej regularną grę i musi udowodnić Lopeteguiemu, że zasługuje na powrót do stolicy Hiszpanii.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Transfery 2018

Komentarze

2018.08.09, godz. 20:25, Luźna guma
Przecież od może zastępować Marcelo, także po co go wypożyczać.
2018.08.09, godz. 19:34, Huor
Niech idzie i nie wraca gość ma 0 techniki jedynie laga przed siebie i biegniemy.. w głowie nie ma zbyt wiele wnioskując jak się zachowywał na i po za boiskiem.
2018.08.09, godz. 19:31, VamosRM
Wypożyczenie, lecz z opcją ewentualnego powrotu na wypadek nieszczęścia już w styczniu było by najlepszym rozwiązaniem. Chyba że Fabio u nas zostanie.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama