REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.01.13, godz. 19:21, El Jarek / RealMadridTV

Zidane: Nie chce wpaść, nie mam na to wytłumaczenia

Fot. Getty Images

Zinédine Zidane pojawił się na konferencji prasowej po meczu z Villarrealem. Przedstawiamy pełny zapis tego spotkania Francuza z dziennikarzami na Santiago Bernabéu.

[ABC] Graliście dobrze, tworzyliście okazje, ale nie strzeliliście bramki i ostatecznie doszło do tego, czego wszyscy się obawiali, straciliście gola po kontrze rywala. Co możecie zrobić? Wprowadzić innych zawodników? Zmienić ustawienie?
Cóż, po pierwsze, jest ciężko, bo na końcu zrobiliśmy wszystko. Mieliśmy mnóstwo okazji na bramkę i piłka nie chciała wpaść. Na to nie ma wytłumaczenia, to zła seria, która trwa i która istnieje. Moim zawodnikom jest trudno, bo nie mogę niczego im zarzucić. Widzę jedynie, że mamy zły moment, to prawda. Ta porażka jest trudna, bo nie zasługiwaliśmy dzisiaj na ten cios. Przy tym jednak w całej tej negatywnej sytuacji trzeba szukać pozytywów. Pozytywne jest to, że gramy już w czwartek i mamy 90 minut, by spróbować wygrać i odmienić tę serię. Nie ma innego sposobu, nie ma. Jest ciężko, ale musimy to przeżyć.

[La Razón] Jakie odczucia ma szatnia? Mówi o pechu? Bezsilności?
Tak, na pewno wielu mówi o pechu, ale cóż… Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że piłka nie chce wpaść. Staramy się na wszystkie sposoby i nie chce wpaść. Nie chce wpaść, nie mam na to wytłumaczenia. Tłumaczenie pozostaje takie, że mamy kolejne spotkania i odmienimy tę złą serię. Nie wiem, czy już w czwartek, czy w niedzielę, ale musimy dalej myśleć, że taki jest futbol. Mieliśmy wiele dobrych rzeczy, a teraz mamy cięższy okres.

[COPE] Nie ma pan tłumaczenia co do gry, nastawienia czy problemów fizycznych. Więc jak macie to zmienić? Musi pracować pan nad głowami graczy? Co zrobić w tak trudnej sytuacji, gdy za miesiąc zagracie o sezon w Lidze Mistrzów?
Znamy sytuację i wiemy, co mamy. Gramy w Pucharze, za miesiąc mamy Ligę Mistrzów i jak mówisz, to trudna sytuacja, której nigdy nie przeżywaliśmy. Dla piłkarzy jest ciężko, bo staramy się, walczymy, biegamy, próbujemy, gramy, ale nie chce wpadać. Musimy po prostu trafiać. Dobre w futbolu jest to, że masz mecze, kolejne mecze. My mamy od razu kolejne spotkanie, nowe 90 minut, by trafić i wygrać. Tego meczu już nie zmienimy, ten cios nas boli, ale nie zmienimy naszej mentalność, idziemy dalej i walczymy.
Ale czy główny problem może mieć podłoże mentalne?
Tak. Cóż, tak… Może być mentalne, bo gdy nie wygrywasz, to cię dotyka [pokazuje na głowę].

[SER; Meana] Czy ten, kto uznaje Real za martwy, myli się?
Nie, każdy może mieć swoje zdanie. My po prostu będziemy iść dalej, bo wciąż mamy swoje do pokazania i chcemy udowodnić, że trzeba się liczyć z Realem Madryt. Życie idzie dalej, jest nadzieja i jak mówię, w futbolu dobre jest to, że za 3 dni masz kolejny mecz. Gdy idzie dobrze, musisz to potwierdzać, a gdy idzie źle, masz szansę, by to odmienić. My to zmienimy. Będziemy razem i każdy będzie próbować pomóc koledze, bo tego potrzebujemy, by odmienić sytuację.

[El Mundo] Nie ma pan nic do zarzucenia zawodnikom i cały czas ich wspiera. Piłkarze jednak nie odwdzięczają się na murawie, nie osiągają też wyników. Czy jest jakaś granica tego wsparcia? Kiedy może pan w końcu coś zmienić? Jak oni do tego podchodzą?
Nie, nie zgadzam się z tym, co mówisz, że oni nic nie robią. Tak, nie ma wyniku, on jest bardzo negatywny, ostatnio są bardzo negatywne, ale wiesz, jak jest. My zmienimy tę sytuację wygrywając. Wyjdziemy z tego przez zwycięstwo. Musimy wygrać w dobry sposób i oby doszło do tego już w czwartek czy w niedzielę. Gdy wygramy mecz, odmienimy to.

[El País] Nacho powiedział, że drużyna pracuje jak nigdy w tygodniu, ale nie potrafi powiedzieć, co dzieje się w meczu. Więc co pana zdaniem dzieje się z ekipą, gdy nadchodzi mecz?
Co się dzieje w meczu? Jak mówię, pytanie jest takie samo, mamy takie tłumaczenie, że wierzymy, iż to zmienimy, tyle. Po kolejnym zwycięstwie musimy myśleć o dalszej pracy i skupić się na odniesieniu drugiej wygranej. W ten sposób to idzie dalej. W Vigo zasługiwaliśmy na wygraną, ale zremisowaliśmy. To samo w Pucharze. Dzisiaj dostajemy kolejny cios… Wierzymy jednak, że w czwartek to zmienimy.

[Onda Cero] Na zewnątrz wydaje się, że atak Realu jest przewidywalny, że opiera się tylko na wrzutkach, wrzutkach i wrzutkach, co jest łatwiejsze dla bronienia dla rywali. Dzisiaj było ich nieskończenie wiele. Zgadza się pan z tym, że nie prezentujecie wielu argumentów, by podchodzić pod bramkę?
[śmiech] Nie, nie sądzę, bo mieliśmy okazje. Mówisz o wrzutkach i przewidywalności, ale my dzisiaj robiliśmy inne rzeczy. Podchodziliśmy pod bramkę, mieliśmy sytuacje. W futbolu masz dwie ekipy i musisz strzelić więcej goli od przeciwnika. Staramy się o to. Nie wiem, czy jesteśmy przewidywalni, ale staramy się strzelać, przygotowujemy się do meczów. Są jednak ciężkie okresy dla piłkarzy, bo nie wpada. To nie jest kwestia przewidywalności. Uważam, że nie, staramy się ranić rywala i dzisiaj mieliśmy okazje, by to zrobić.

[Radio MARCA] Czy patrząc na reakcje zawodników po straconym golu oraz przy schodzeniu z boiska uważa pan, że sięgnęliście w tym momencie dna?
Nie. Mamy zły moment, to duży cios. Dostaliśmy dzisiaj mocny cios, ale idziemy dalej.

[L'Équipe/RMC; pytanie po francusku] Mówi pan, że nie ma wytłumaczenia na to, co się dzieje. Pan jednak mocno analizuje mecze i grę. Dlaczego mówi pan, że nie ma wytłumaczenia na tę serię wyników?
Nie o to chodzi, że nie mam wytłumaczenia. Chodzi o to, że dzisiaj w trakcie złej serii dzieją się same negatywne rzeczy. Gdy uderzamy, nie trafiamy, gdy piłka się odbije, nie zgarniamy jej. Gdy to się dzieje, wpływa to nas nas, także mentalnie i nie chodzi o to, że nie mam wytłumaczenia. Po prostu mówię, że trzeba dalej pracować, by odnieść zwycięstwo. To jest podstawa, powrót do zwycięstwa, ponowne sięgnięcie po 3 punkty. Trzeba dalej pracować, wykonywać większy wysiłek. Dzisiaj szczerze uważam, że zrobiliśmy wszystko, by wygrać, tworzyliśmy sytuacje. Można być krytycznym, ja też jestem krytyczny, ale kiedy tak mówię, to naprawdę nie mam nic do zarzucenia zawodnikom, bo zrobili wszystko co możliwe, by dzisiaj wygrać.

[RFI; pytanie po francusku] Jak pan czuje się pod względem mentalnym? Wydaje się, że piłkarze się starają, ale są po prostu bezsilni. Jak pan do tego podchodzi?
Nie jestem zadowolony, ale nie jestem pobity, nigdy taki nie będę. Dla mnie mamy kolejną szansę, by pokazać, że możemy to odwrócić. Musimy pracować i mamy szansę na zmianę tej sytuacji już w czwartek. Gramy co trzy dni i zawsze jestem nastawiony pozytywnie, to mój obowiązek. To prawda, że po takim meczu jest o to trudno. Nie mogę być zadowolony z tego, co się dzieje, ale nie mogę się poddać, takie mam teraz przesłanie.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2017/18

Komentarze

2018.01.14, godz. 20:27, pyziu
Witam!

Na tej stronie przedstawie jak zarobic troszke pieniędzy w internecie do 1 sposobu nie trzeba mieć nawet 18 lat wystarczy 13 :) a więc nie przerażajcie się długością tekstu naprawde warto


Oto pierwszy z nich jezeli pomyślisz ze to kłamstwo nie dokośca ja z tego dostałem 4 tysiące więc tez naprawde dużo gdy to zobaczyłem byłem w szoku przez chyba 2 tygodnie.Naprawde miłe uczucie.Wiec tego Wam Zycze!


Jak Zarobić Kilka Tysięcy Złotych Inwestując tylko 5
Ta strona zarobi dla Ciebie 15000 zł! Zamykając ją wyrzucasz 15000 zł. tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądz

Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuje, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy!

Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!

To nie żaden żart! Wspólnie możemy zarobić dużą kaskę na „drobne" wydatki !

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc bo poświęciłam 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!

Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie wyrzucisz tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałam o tym znajomym, wyśmiali mnie... A jednak wzięłam w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłam od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym i gdy zajrzeli na swoje konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłam konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerką z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie doze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji.

Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!

To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałam. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądać stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:

- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),

- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na WWW.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.

KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz! . Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem):

Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej.

CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!

To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć :). Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oto obecna lista: //
1.Nr.konta: 29 7999 9995 0410 0074 5904 0001 //
2.Nr konta:77 1090 1535 0000 0001 0924 6542 //
3.Nr konta: 06 1140 2004 0000 3902 5573 6337 //
4.Nr konta: 50 1020 5558 1111 1660 1560 0067 //
5.Nr konta: 59 1050 1490 1000 0091 2492 3351 //
PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz xxx ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!

KROK 2
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!

POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień!

Tomasz Watorek , Warszawa

Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!

Justyna Tojan, Strzelce Opolskie
Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!

Ryszard Bodler, Gdańsk

Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000 zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!

Marcin Kosztyń, Białystok

Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał.

A tutaj troszkę matematyki :

Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.

Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40).

Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.

Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście.

A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!

I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł).

Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!

Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (as) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!

Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł zaryzykować to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski!

Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz!

Osoby które bedą oszukiwały tzn. nie wpłacały 5 złotych , a wpisywały swoje numery kont będą ujawnione! Bardzo prosze podejść do sprawy poważnie i uczciwie , w końcu 5 zł. to żaden majątek, a w zamian można naprawdę wiele zyskac! Gdyby każdy kto czyta to ogłoszenie wpłacił w/w kwotę to rezultat jest prosty do obliczenia, bedzie szczęśliwym posiadaczem pokażnej sumki. Życze Wam tego co mi sie przytrafiło pewnie niewiecie co to nogi z gómy? Jak pokazałem te 4 tysiące rodzicą nie uwierzyli dopiero przyniosłem do domu to takie oczy. Zreszto pewnie zobaczycie :) Ja pieniodze przeznaczyłem na pokuj tak sobie odwaliłem ze :)
2018.01.14, godz. 11:59, Syntia
Zuzia już nie ma pomysłu na ten zespół powinien zostać zwolniony według mnie !
2018.01.14, godz. 11:49, elrubio2608
CR7 ma swoje najlepsze lata za sobą, Benzena to muł i jak by nie był Francuzem jak trener to pewnie by poleciał. Bale non stop kontuzja a Ci co coś grają i strzelają grzeją ławkę bo brakuje im medialności świętej trójcy..Tylko odświerzenie ataku i trenera coś zmieni.
2018.01.14, godz. 11:10, abratek
Ja zgadzam się ze Szczepano. Na dobre i na złe!!! Dzisiaj jest cieżko kibicować Realowi, ale czy nie o to w tym chodzi...?

Hala Madrid!!!

Ps. Żygać mi sie chce czytając niektóre komentarze. Dramat to nie klub, a „ kibice”....
2018.01.14, godz. 02:29, saxxon
Wytlumaczenie to Dyzma ZIza
Niesprawiedliwe decyzje Yazida zabiły zespół od środka
Nie ma radości zabawy i dobrej gry
Brak pojęcia o taktyce i przegrywamy punkty gdy nie idzie
Ziza z tego nie wyjdzie bo głaskanie tu nie pomoże i wiara w swego Moustafe
2018.01.13, godz. 23:35, Inkwizytor
pixi

jesteś mistrzem :D
2018.01.13, godz. 22:50, pixi
W strefie mieszanej po meczu piłka powiedziała, że bardzo chciała wpaść.
Tylko ją ch*jowo kopali i mimo szczerych chęci, no, nie dało się...

2018.01.13, godz. 22:44, dexterro
czapkę wicher niesie, róg huka po lesie...
2018.01.13, godz. 21:42, marfel
Sorry, Zizou, miałeś wszystko a popsułeś to w jedno okienko. Teraz wszystko do ciebie wraca ale w negatywnym znaczeniu.
Trzeba było sprawiedliwie traktować klasowych zmienników to by zostali, mało tego- dziś by mogli stanowić o sile tego zespołu.
No ale wolałeś dbać o komfort swoich nietykalnych krów które starały się tylko od święta bo i tak wiedziały że mają zapewnioną pierwszą 11. Zabiłeś rywalizację w drużynie i się dziwisz że nie dajemy rady w lidze hiszpańskiej gdzie w każdym meczu trzeba grać o punkty na maxa bo rywale odskakują.
Pérez go na razie nie zwolni, wciąz LM jest w grze i trzeba dać mu dokończyć to dzieło. A jeśli się nie uda to pomyśleć nad nowym projektem.
Ja jestem zdania że z nowym trenerem( Pochettino) i nowymi piłkarzami. Mam wielki szacunek dla ZZ za to co zrobił ale Real już od dawna jest Realem Wrzutka Madryt i nie widać kompletnie innego pomysłu na ten zespół.
2018.01.13, godz. 21:32, viper31
pereza beniteza zwolnił to niech zrobi to samo z zidane`em albo da jemu warunek albo zacznie dawać grać ceballosowi ,robimy transfery ściągamy diaza puki jest czas na to albo mówimy do widzenia sobie

ej jarek weź pokaż ten komentarz perezowi
2018.01.13, godz. 21:27, 60d
Panowie, szkoda słów już na to. Ten człowiek się nie zmieni. Dostaniemy w dupę z PSG aż miło. A on się będzie śmiał kibicom i dziennikarzom w twarz i będzie wmawiał, że jest wspaniale. I że to my widzimy porażkę i katastrofę ale nie on. Nie wku*wia was to? Cały świat widzi jaka gramy padlinę, sezon juz jest w styczniu stracony definitywnie jeśli chodzi o ligę, leją nas wszyscy aż zwieracze krwawią. A wychodzi taki Zidane i z uśmiechem na twarzy pluje nam w twarz. Dziwie się ze Ci dziennikarze mają tyle cierpliwości w wywiadach z tym kretynem. Ja bym mu chyba napluł w ryj, gdyby przy -19 mi się uśmiechał i mówił że wszystko jest ok. Zidane jako piłkarz był wybitny, ale to mineło i juz nigdy nie wróci. Zidane jako trener to idiota i umysłowy impotent. Zawodzi w praktycznie w każdym meczu w tym sezonie. Podejmuje idiotyczne decyzje których sam nie rozumie a potem mu głupio i pieprzy coś o taktyce. O jakiej taktyce? W grze Realu od dwóch lat nie ma żadnej taktyki, żadnego pomysłu, żadnego rozwiązania. Nie ma kombinacyjnej gry za grosz, nie ma absolutnie żadnego pressingu, nie ma ataku nie ma pomocy i nie ma obrony. Kontry? Zapomnijcie. Stale fragmenty? Nie ma w ogole. Atak pozycyjny tez nie istnieje od wielu lat. Nie wiem jakim trzeba byc idiotą żeby dalej wierzyc w te bajki Zidane`a. Real w tym sezonie nie wygra LM. powiem wiecej, nie wygra niczego z tą karykaturą trenera na ławce. Piłkarze będą sobie spacerować po boisku bo ich pozbawiony jaj trener i tak powie ze jest ok i bedą mieli 1 skład w następnym meczu z miejsca.
2018.01.13, godz. 21:26, viper31
zidan weź skończ pierd.. takie tłumaczenia ze nie chce wpaść , ja mam k..... wytłumaczenie na to zrobić transfery , wypierd....... benzeme i ściągnąć diaza i jamesa i dawać grać ceballosowi to zacznie wpadać
2018.01.13, godz. 21:25, memorix25
blancor
Dla mnie Kroos powinien zostać bo jak jest w formie to jego dośrodkowania, dogrania górą są na milimetry. Tamten sezon miał świetny więc bym go po połowie sezonu nie skreślał.
Cała drużyna gra fatalnie więc On też, a to że nie wraca do obrony zawsze może zmienić kolejny trener.
Jeżeli chodzi o Karima to nie ma o czy, gadać bo nie powinno być go już w tym sezonie. Bale mimo, że coś gra ale to tykająca bomba i póki można wziąć fajne pieniądze to trzeba go sprzedać. Jeżeli chodzi o Ronaldo to mam mieszane uczucia. Z jednej strony chodząca legenda a z drugiej chciałbym zespół poukładany nie pod niego.
2018.01.13, godz. 21:16, barbarzyńca
memorix25
Ależ oczywiście, uważam tak samo. Właśnie dlatego nazywa się go betonem. Już ostatnio o tym pisałem - tak młody, mający wypalenie zawodowe daleko przed sobą trener, już teraz nie potrafi czegokolwiek zmienić, zaryzykować? W ogóle dostrzec jakiegokolwiek problemu? To ja się boję zobaczyć, co on będzie robić, jak będzie miał z 50-60 lat.
2018.01.13, godz. 21:14, Audis
#Floromusisz
2018.01.13, godz. 21:13, blancor
memorix25
pełna zgoda. Pisałem o tym na swoim blogu http://tocokocham.com/2018/01/09/panu-juz-dziekujemy/
mam szacunek do Zizou za to co osiągnął, ale kocham Real, a dla Realu robi teraz wiele złego poprzez swoje zaniedbania i betonowe podejście. Zupełnie jakby nie chciał długofalowego dobra klubu, tylko liczy się dobro kilku osób, z którymi jest tu wiele lat. Rozumiem jego przywiązanie do tej ekipy, on kocha tych ludzi, ale trzeba tu impulsu, świeżej krwi, innego podejścia, bo konkurencja ucieka. Nie można akceptować tego, co robi Zidane, i tego jakie ma podejście. Ale sezon musi dograć, bo i tak teraz nie ma kto przyjść za niego. Powinien odejść razem z całym BBC. Jeszcze Kroosa na dokładkę bym dołożył, bo jego anemia mnie po prostu irytuje. Chcę tu ładnej dynamicznej piłki, z Zizou i jego ekipą to nie jest możliwe.
2018.01.13, godz. 21:11, barbarzyńca
Realista22
Ja Ci powiem jak to się stało. Tak naprawdę, to Zidane nie miał nad tym kontroli. Zawodnikom po prostu się chciało grać, bo tego jeszcze nie wygrali. Wiesz, wygrali ligę i LM, wszyscy się nad nimi spuszczali, to fajnie byłoby zdominować ten rok, to wygrali sobie jeszcze superpuchary i wtedy dopiero się zaczęło podniecanie Realem, jaki on nie jest wielki, jak to Barcelona nie została upokorzona, a zawodnicy spoczęli na laurach. I WŁAŚNIE WTEDY WKROCZYĆ POWINIEN TRENER. Właśnie to jest głównie jego rolą, motywacja zawodników, kontrola nad nimi, czasami jednego z drugim trzeba trzepnąć w łeb, żeby się obudził i zaczął robić to, co do niego należy. A dobry papa Zidane wszystkich głaskał po główce, to i po co mieli się starać, skoro byli noszeni na rękach? Teraz, nawet gdyby chcieli, to już ciężko to naprawić, bo mają poblokowane głowy. Wiedzą, że muszą wygrać i to w dobrym stylu, wiedzą, że nie mogą tracić bramek, frustrują się na boisku, że im nie idzie i tak się zatacza koło. Reagować trzeba było od razu, teraz to sobie może co najwyżej pupilka Benzemę motywować.
A najbardziej mnie śmieszy, jak ludzie mówią "pociśniemy PSG, w LM jesteśmy zupełnie inną drużyną!" Tak? A kto dostał w pysk 3:1 od Kogutów, w zasadzie w ogóle się im nie przeciwstawiając na boisku? I jeszcze ten frajerski mecz z Borussią, gdzie prawie oddaliśmy im zwycięstwo, chociaż od 12 minuty prowadziliśmy już 2:0. Oczywiście, nie wykluczam wyeliminowania PSG przez nas, ale patrząc na to, jaką formę prezentują oba zespoły, nie sposób w to uwierzyć.
2018.01.13, godz. 21:10, kgornz
Już kirwa nie mogę na te Wasze płacze, parę miesięcy słabszych i chcą robić rewolucję. Zluzujcie majty, zajmijcie się życiem. Dla mnie możemy skończyć sezon bez pucharów już w lutym i nie napisze ani słowa o zwolnieniu Zizou, po tych cudownych 2 poprzednich latach. Niech spokojnie pracują, jeśli za rok o tej porze sytuacja będzie taka sama, zacznę się niepokoić ;)
2018.01.13, godz. 20:57, asche
"uważa pan, że sięgnęliście w tym momencie dna?"
ZZ: Dostaliśmy dzisiaj mocny cios, ale idziemy dalej.

Kurtyna
2018.01.13, godz. 20:57, memorix25
barbarzyńca
Ja się z Tobą zgadzam ale z szacunku do Zizu się waham.
Jak stawał się trenerem było wiadomo, że dopiero się uczy ale będzie potrafił zjednoczyć szatnię ponieważ jest wielu tych piłkarzy idolem. Stali za nim murem i atmosfera była fenomenalna do momentu aż nie zaczęło się odpuszczanie. Odpuszczanie zaczęło się dlatego, że niestety Zidane ma ulubieńców i pokazał to w tamtym sezonie, w okienku transferowym oraz pokazuje dobitnie w tym sezonie. Przez to, jego pupile się nie starają bo wiedzą, że są numerami "1" a młodzi się nie starają bo wiedzą, że będą zawsze w tyle.
Jestem za odejściem Zizu nie ze względu na słabe wyniki ale na to, że nie chce uparcie transferów oraz niszczy młode talenty. Obawiam się, że postawienie na francuza w kolejnym sezonie skończy się odejściem Kovy czy Asensio.
Byliśmy tak blisko nieba bo wystarczyło kupić dosłownie 2 zawodników z topu, a teraz mamy horror bo walczymy o 4 miejsce w lidze ;0
2018.01.13, godz. 20:57, ikerowa
"Moim zawodnikom jest trudno, bo nie mogę niczego im zarzucić." - niczego? nikomu? Kroos, Ronaldo, Marcelo - ci trzej wymienieni zasługują na odpoczynek.
A sam ZZ wygląda jakby nie za bardzo chciał cokolwiek zmienić - ok, wierzy w kadrę i ja to rozumiem, bo każdy trener wierzy w swoich zawodników, ale tu czarno na białym widać, że potrzebne jest odświeżenie składu - głębsza rotacja, transfer - którego się nie doczekamy.
Poniekąd rozumiem tych, którzy żądają zwolnienia Francuza już teraz - obecna sytuacja jest konsekwencją gry drużyny na przestrzeni tej części sezonu, a to z kolei jest konsekwencją jego decyzji.
Za miesiąc jest pierwszy mecz vs Paris Saint-Germain, wierzę że do tego czasu jakaś część naszych problemów zniknie. Bo po ewentualnym odpadnięciu z Champions League na tym etapie rozgrywek nikt chyba nie będzie szukał usprawiedliwień dla Zidane'a.
2018.01.13, godz. 20:55, Audis
Pluje nam wszystkim w twarz każdym swoim wywiadem i bredniami, a niektórzy nadal udają, że deszcz pada xDDDD
2018.01.13, godz. 20:54, Lukasz J
Witajcie jestem tu nowy , kibicuje Realowi Madryt od kiedy Zidane został trenerem , ale od dziecka byłem fanem Raúla Gonzaleza Blanco i Ronaldo Nazario , patrząc na to co się dzieje w klubie postanowiłem skomentować ten kryzys Los Blancos i muszę powiedzieć że na moje oko to brak topowych transferów spowodował tę blokadę w zdobywaniu bramek , napastnicy nie czują ducha rywalizacji w klubie , za dużo faworyzowania i przywiązania Zidane`a do Ronaldo i Benzemy. Ich czas w Realu Madryt dobiegł końca. Obydwaj są za bardzo mentalnie nasyceni pucharami. Cristiano to legenda i powinien zakończyć karierę tak jak zrobił to 7-8 lat temu Raúl Gonzalez Blanco przekazując kolejnemu Galactico czyli Cristiano w tym wypadku portugalczyk powinien przekazać np. Neymarowi albo Hazardowi koszulkę z numerem 7. Zrobił bardzo dużo dla Realu ale z racji 32 a za chwilę 33 lat powinien zakończyć karierę i działać jako asystent Zidane`a. Benzema po dłuższej przerwie mam nadzieję że odpali ale bardzo w to wątpie dlatego powinien iść w ślady Ronaldo Nazario i w wieku 30 lat przenieść się do innego klubu. I tu w to miejsce powinna trafić jakaś młoda bramkostrzelna 9. Bale po długiej nieobecności odpalił i zasłużył jako jedyny z BBC żeby zostać na kolejny rok w Realu Madryt. Obrońców mamy dobrych z wyjątkiem Marcelo który się zaciął ale w tej sytuacji w której jest mentalnie Real to mnie nie dziwi. Bramkarz z tzw. topu na pewno się przyda , żeby Navas zaczął czuć presję i był coraz lepszy , żeby miał kogoś z kim mógłby rywalizować. Casilla , Luca Zidane to nie są bramkarze którzy mogą stanowić alternatywę dla Navasa w klubie. A bez rywalizacji klubowej to Real upadnie jeszcze niżej niż teraz. Co do 32 letniego Modrića to powinien zejść na dłuższą przerwę a za niego Asensio i Isco z Casemiro jako środkowym pomocnikiem defensywnym. Podsumowując Ronaldo (emerytura klubowa albo asystent trenera Zidane`a ) kupić w jego miejsce np. Hazarda albo Neymara a Benzemę wysłać do innego klubu i jakąś 9 z topu , duet isco , asensio i uwierzcie mi że Real Madryt znowu będzie wygrywał. Ale najważniejsze to podziękować Cristiano za bramki i lata w Madrycie i zastąpić go kolejnym głodnym nowym Galactico a Benzemę odesłać do innego klubu i młodego killera w jego miejsce. Rozumiem że Zidane trzyma Ronaldo bo prawdopodobnie ostatnie Mistrzostwa Świata przed portugalczykiem ale nie rozumiem po co trzymać wiecznie Benzemę. Bardzo wiele błędów popełnia Zidane ostatnio i nie wyciąga wniosków. Powinien dać sobie spokój z Ronaldo i Benzemą i ściągnąć nowych los blancos do Madrytu. Zidane się myli jeśli chodzi o temat transferów i na 100% są one potrzebne No chyba że cały kryzys ma drugie dno czyli brak pieniędzy u Péreza i robią przez to taką zasłonę dymną. Benzema i Ronaldo są przejedzeni pucharami i trzeba przynajmniej dwóch głodnych killerów z topu ściągnąć inaczej będzie coraz gorzej z sezonu na sezon.
2018.01.13, godz. 20:54, Realista22
Fakt.Gdyby obronilismy LM,potem zdobylismy te dwa Superpuchary,z Barcelony odszedl Neymar wydawalismy sie niezwyciezonym potworem,ktory zdominuje Hiszpanie i Europe na lata.A potem w ciagu kilku miesiecy potworowi wypadły zęby i stal się pośmiewiskiem .Jak to sie stalo to zostnaie tajemnica Zidane`a.
2018.01.13, godz. 20:44, barbarzyńca
Do wszystkich, którzy tak uparcie bronią Zidane'a: a co on takiego wielkiego w zasadzie zrobił z tą drużyną? Poprawił atmosferę i tylko tyle. Tak, TYLKO TYLE. Dostał gotową drużynę, która pokazała na co ją stać już za czasów Carlo, więc nie wmawiajcie mi, że Zidane cudotwórca odmienił obraz tej ekipy. Poza tym dostał ją o wiele bardziej wzmocnioną w stosunku do Carlo, np. transfery Kovačicia, Moraty, powrót Case itd. To był jeden wielki samograj, a jak nie szło, to wchodzili głodni gry chłopaki z ławki i odmieniali losy meczów. Polecam sprawdzić wyniki w zeszłym sezonie, nie było wcale tak kolorowo, większość spotkań wygrywaliśmy na styku, niby liczy się zwycięstwo, ale jednak to już o czymś świadczy. Wystarczyło jedno okienko transferowe i pół sezonu, żeby pokazać, jak słabym trenerem jest Zidane. Ale kiedy już w zeszłym sezonie pisaliśmy, że Zizou beton, kiedy po okienku transferowym pisaliśmy, że zostało przeprowadzone tragicznie, to oczywiście byliśmy Januszami piłki. Ja bym zwrócił uwagę na jeszcze inną rzecz - jak z drużyny w takiej formie (mecze na początku sezonu o superpuchary), można zrobić taką ścierę? Przecież to się w głowie nie mieści. Żeby jeszcze ci zawodnicy tracili formę stopniowo - ale nie, tutaj jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko jasny szlag trafił. To jest waszym zdaniem normalne?
2018.01.13, godz. 20:44, Buska14
Realista22
A ja będę miał satysfakcję jak Floro go wyrzuci na zbity pysk :D
2018.01.13, godz. 20:42, Realista22
60d
Ja bym chcial by Zidane sam zrezygnowal.Zwalniac goscia ktory osiagnal tyle zarowno jako pilkarz jak i trener.Troche glupie uczucie.Wielki Zinedine Zidane wykopany na zielona trawke.Nieprzyjemnie.Niech sam ma honor,przyzna ze zadanie go przeroslo i poda sie do dymisji.
2018.01.13, godz. 20:40, fejk
@60d

Szkoda używać takich mocnych słów na Zidane'a patrząc na to jakim był zawodnikiem, ale taka prawda :(
2018.01.13, godz. 20:38, Cris08061992pl
No to za.tydzien juz bedzie ponad 20 pkt straty haa. Tak tak Panie Zidane , dalej glaszcz zawodników.
2018.01.13, godz. 20:37, Buska14
60d
Nie tłumacz im tego, takich postów jak Ty teraz to już napisałem dziesiątki. Oni są zbyt zaślepieni i tego nie zrozumieją...
2018.01.13, godz. 20:36, fejk
Ja mam: brak Benzemy :)
2018.01.13, godz. 20:34, Realista22
Jesli w przyszlym tygodniu nie zagraja Theo,Ceballos i Mayoral to ten pan powinien juz sie pakowac.Z calym szacunkiem i podziwem dla osiagniec Marcelo,ale jest on w tej chwili karykatura pilkarza.To samo tyczy sie Kroosa.W innym klubie siedzialby juz dawno na lawie.Crisitano tez przda sie lawka 1-2 mecze dla otrzezwienia.Nie ma swietych krow.
2018.01.13, godz. 20:31, MrKrzysiek97
Ci co nie dają całego siebie na boisku nich siedzą na ławce.
2018.01.13, godz. 20:11, szczur
Zizou - z tą drużyną w przeciągu dwóch lat osiągnąłeś praktycznie wszystko. Jak na górę szybko się wspiąłeś, tak jeszcze szybciej spadłeś i to z tak potężnym hukiem, jakiego jeszcze nie słyszano na Concha Espina. Nie reagujesz na to, co się dzieje - masz swoich "pupilków" (a zwłaszcza Benzemę) bez formy. Mimo tego ciągle stawiasz na nich, a młode wilki nie dostają większej ilości szans ( a powinny!!). Mówisz to samo od kilku miesięcy - a efektów nie widać!!!
Dlatego w trybie natychmiastowym powinieneś opuścić ławkę trenerską. Dla dobra klubu. Dzięki za wszystko, ale liczy się to co tu i teraz. A obecnie jest dramat. A Ty robisz z tego komedię. I to jest najgorsze.
2018.01.13, godz. 20:11, 60d
Wstyd, żenada i kompromitacja. Zwolnić jak najprędzej tego nieudacznika i dupliza Benzemy. Tak jak wspominałem wcześniej wielokrotnie, Zidane to trenerskie dno i zero. Było to juz widoczne w tamtym sezonie bardzo bardzo dawno. Mecz za meczem graliśmy padlinę jakieś nie dało się oglądać. Różnica była tylko taka, że dupe temu idiocie ratowali zawodnicy tacy jak Ramos. Mnóstwo goli strzelonych w ostatnich 5 minutach meczów, zwycięstwa rzutem na taśmę. W tym sezonie tego nie ma i co? I jest największa kompromitacja od lat. Mam trenera frajera, bez jaj, godności i szacunku dla kibiców. Betona, który jasno i wyraźnie z ironicznym uśmieszkiem mówi, że wszystko jest wspaniale i nic nie będzie zmieniał. Jutro będzie w Madrycie -19, a nie skończył się styczeń. Kpina k*rwa mać. I nie brońcie go, bo nic go nie broni. Nie on wygrał 2 LM tylko zawodnicy. Dobrego trenera poznaje się po tym co robi gdy idzie źle. A ten lamus nic nie robi. Nie widzicie tego do cholery?! Nie umie nic, gra jednym ustawieniem, gównianym w dodatku. Nie ma żadnego planu B, nie potrafi robić żadnych zmian, nie podejmuję żadnego ryzyka mimo że dostaje w dupe mecz za meczem. Mam nadzieje ze poleci latem z klubu na zbity ryj.
2018.01.13, godz. 20:10, benymdg
Dajcie spokój z Icardim, jeśli on ma kosztować ponad 100, to zdecydowanie KAne bądź młody Werner choć w drugim przypadku nie wiem czy za szybko. Choć marzy mi się o Lewym oczywiście.
2018.01.13, godz. 20:10, Iashi
Może w końcu przyszła pora na kilka zmian , i tak już nie mamy nic do stracenia mimo wszystko myślę że spokojnie damy radę być w 4 .
Szkoda że odpuściliśmy Kepe , bo bramkarze od początku sezonu po prostu nie mamy .
Boki obrony do wymiany dać szanse Theo gorzej od Marcelo nie zagra na pewno więcej będzie biegał przynajmniej , Carvajal niby jest w pełni zaangażowany tylko te podania do przeciwnika są niedopuszczalne , Hakimi również dużo biega gorzej nie zagra , do tego jest Nacho który może zagrać na bokach przynajmniej w obronie będzie bezpieczniej
W środku pora na zmiany Kazik niby troche się ogarnął , ale Krosa czy Modricia bym z chęcią wymienił na Kove przynajmniej trosze szaleństwa wprowadzi .
Bale jeszcze nie jest gotowy na 90 min przydało by się dać szanse Mayoralowi żeby zagrał przynajmniej 30 min w lidze
2018.01.13, godz. 20:09, ulek3376
Przesłanie Zidane`a jest proste. Jest źle ale mogło być jeszcze gorzej wiec należy się z tego cieszyć.
A tak z innej beczki Totenham rozjeżdża Everton. Kane to klasa w sobie ale Dele Ali. On musi być nasz.
2018.01.13, godz. 20:07, Lelouch
A ja podam prostą statystykę. Okej przewazalismy, okej wrzucalismy, mielismy posiadanie, gralismy na polowie przeciwnika ale oddalismy 7 CELNYCH strzałow w całym meczu. Także wychodzi mniej wiecej 3/4 na jedną połowę.Wniosek jest taki, ze gramy bez pomyslu, zwyczajnie bezproduktywnie i nie umiemy sforsowac przeciwnika ze szczelna obroną. Ciagle ten sam schemat, nie mozna sprobowac zagrac klepki, lobem czy prostopadlego podania? W dodatku brakuje nam napastnika, szczerze marzy mi sie ten Icardi juz teraz w zimie chociaz to raczej niemozliwe.
2018.01.13, godz. 20:05, Czlowiek1991
Filmik z dziś pokazujący pomysł Zidane`a na drużynę.
https://youtu.be/HcZ93t3nlM0
2018.01.13, godz. 20:03, hobbest
łysy dalej kabaret
2018.01.13, godz. 20:00, pomidor19
Dość tego. Ten sezon to hańba i kpina z całego Madridismo. Barça prawdopodobnie będzie mieć 19 punktów przewagi po rundzie zasadniczej! Ba, my możemy mieć 8 punktów straty do trzeciego miejsca. Warto zaznaczyć że rundę wiosenną mamy znacznie trudniejszą niż jesienną. Gramy taką padakę że to się nie mieści w pale. Naszą jedyną bronią są wrzutki do usranej śmierci, z czego celna jest jedna na sto. Zidane nie ma żadnego pojęcia o taktyce. Większość piłkarzy gra bez jakiekolwiek zaangażowania, myślą że jak obronili LM to pokonają każdego spacerując. Cały czas stawianie na tych samych zawodników którzy są w żałosnej dyspozycji. Dzisiejsze zmiany to jakaś parodia, ściąga najlepszego Isco a zostawia na boisku beznadziejnego Ronaldo. Na konferencjach prasowych Zidane gada takie bzdury że aż nie chcę się tego czytać. Z całym szacunkiem dla jego osiągnięć ale czas się pożegnać, najlepiej teraz. Widziałbym tu Pochettino. Do tego w lato trzeba przebudować skład i pozbyć się gwiazdeczek którym poprzewracało się w głowach.
2018.01.13, godz. 19:59, benymdg
Najlepiej teraz biadolić, co mają zacząć robić itp itd. Ja jestem od wielu wielu lat fanatykiem Realu!!! Dlatego dzisiaj po meczu możemy wszyscy jedynie odśpiewać popularną przyśpiwkę : czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cie!!! Pamiętajcie o tym a większość zachowuje się jak sezonowcy. Teraz czekajmy na ruch Florentino ...
2018.01.13, godz. 19:58, Rakus
Spływak
I co osiągnął ten Mou wielki w Realu?
2018.01.13, godz. 19:57, jim
jedno słowo "WYPALENIE". Czas na zmiany w skladzie i na ławce, skoro ten trener nie chce transferów.
2018.01.13, godz. 19:56, sukenik
Jak to się dzieje, że tak dobry piłkarz papla takie głupoty?
2018.01.13, godz. 19:55, Presidente
"W Vigo zasługiwaliśmy na wygraną" [śmiech]
2018.01.13, godz. 19:55, JMC8
Kadra nie ma konkurencyjności, Real pozbył się wartościowych graczy. Okazuje się, że BBC toczy ten klub jak rak. Potrzebne jest odświeżenie ataku, bez transferów nie będzie nic, to jest oczywiste i szkoda, że Zizou stawia swoją filozofię "chłopaki nic się nie stało" ponad trzeźwe spojrzenie.
2018.01.13, godz. 19:52, marcin_1902
Transfery '!!!!!!!! A mecz nie najgorszy, racja
2018.01.13, godz. 19:51, michos81
Zizu płacze jak baba, że piłeczka nie chce wpaść :( Bez napastnika i pomocników, ciężko by wpadła :)
2018.01.13, godz. 19:47, Domio
Robur: Twój Asnesio pokazał z Numancią w jakiej jest formie tj Isco dzisiaj który kręcił aż się zakręcił.
2018.01.13, godz. 19:46, Domio
Blancos2000: Oj prędzej czy później i barcwelone też dopadnie licho.
2018.01.13, godz. 19:45, Robur
Zidane nie ma jaj żeby posadzić beznadziejnego Ronaldo. Z powodu braku napastnika powinni grać z przodu bale isco asencio
2018.01.13, godz. 19:44, kurtisw
dobra zinedine. trzeba ci to chyba powiedziec w twarz.

zacznij trenowac caly zespol a nie tylko srodeki pola. zacznij wprowadzac cwiczenia na wykonczenie akcji, na ustawienie napastnikow zaleznie od sytuacji. zacznij dyrygowac kazda formacja...

i kup napastnika. przestan juz sobie mydlic oczu ze nikt nam nie ejst potrzebny. ani ronaldo ani benzema nie jest w stanie strzelic gola i to juz jest fakt. a na bale'a nie mozemy jeszcze liczyc. pokazal ze w momencie gdy go trzeba ten dostaje kontuzje. nie mozemy sobie pozwolic juz na jego strate w momencie gdy dwaj pozostali napastnicy nie potrafia strzelic nawet na pusta...

koniec z bzdurami i mydleniem oczu. wez sie za prawdziwe trenowanie.
2018.01.13, godz. 19:44, Bigosmistrz
2018.01.13, godz. 19:41, Blancos2000
2000 rocznik no tak... a pewnie nawet mniej chlopie az taki masz orgazm ze zakladasz pare kont na stronie rywala? Gratuluje Ci serio brak slow do takich ameb unyslowych no ale wlasnie na takich idiotach sie zarabia pozniej
2018.01.13, godz. 19:40, Realista22
Wiedzialem ze fart Zidane`a w koncu sie skonczy i ze nadejdzie gorszy okres ale nawet mi przez mysl nie przeszlo ze bedzie tak zle.Na polmetku 5 remisow i 4 porazki? Remisy na Bernabéu z druzynami z nizszych lig? Ten czlowiek nie wyciaga wnioskow ze swoich bledow.Uwielbiam Cristiano,ale w nastepnym meczu-lawka i to bezwzglednie.To samo Kroos i Marcelo.Dosc stawiania na pupilkow.
2018.01.13, godz. 19:39, Garethh11
Benitez nie wyleciał czasem po meczu z Valencia? Zidane twój czas nadchodzi #Floromusisz
2018.01.13, godz. 19:36, happy_pampers
To już dziadek Carlo był konkretniejszy
2018.01.13, godz. 19:35, REALcampeón
To jest już taki Kryzys, że jedyną drogą wyjścia jest zmiana trenera, nowa koncepcja gry, nowa nadzieja i transfer świeżej krwi.

Plus psycholog, bo tak sie gra gdy sie ma depresję - "nic nie wpada", bo sie nie widzi rozwiązań, w kółko 'this same shit', dzień świra. Rezygnacja, bezsilność, brak energii.
2018.01.13, godz. 19:35, Rmfclub
LEONARDO BONUCCI
JAMIE VARDY

2018.01.13, godz. 19:35, pawys
ustawienie 4-1-2-1-2 jest najlepsze ze względu na charakterystyki graczy jakich Real posiada oraz fakt iż wymusza na piłkarzach intensywność.
ZZ popełnia jednak dwa błędy taktyczne:
1/ Kros i Casemiro powinni być zamienieni pozycjami. W ofensywie Kros powinien schodzić mędzy środkowych obrońców co zapewniłoby spokój w rozegraniu piłki od tyłu, a Casemiro powinien wchodzić na wolne pole w ataku i tym samym rozrywać obronę rywali. W defensywie Casemiro w lepszy sposób asekurowałby pozycję Marcelo często zaangażowanego w grę ofenywną.
2/ Ronaldo i Bale powinni grać szerzej. W defensywie odcinać od podań bocznych obronców co zmusiło by przeciwnika do wyprowadzania piłki srodkiem pola i tym samym "nadziewanie" się na czwórkę blisko siebie grających środkowych pomocników Realu. Natomiast w ofensywie umożliwialiby rozegranie piłki na skrzydle oraz większy róch w okolicach pola karnego poprzez schodzenie z biegem rozwoju akcji do środka lub dośrodkowania na wchodzących z drugiej linii pomocników.

Dzięki temu drużyna uzyskałaby większą płynność w grze co z kolei przełożyłoby się na większą wiarę piłkarzy w skuteczność systemu (nie to co teraz jeden holuje piłkę, drugi wychodzi mu na pozycje a reszta stoi i sie patrzy) oraz pozwoliła zachować piłkarzom wiecej sił co zwiększyłoby ilość wygranych pojedynków indywidualnych.

Dziękuję
2018.01.13, godz. 19:34, sum57
Ten facet nie ma juz żadnego pomysłu czym prędzej go pogonią tym lepiej
2018.01.13, godz. 19:34, Chudy8
Liga jest już przegrana , trzeba walczyć jedynie by zagrać w przyszłym roku w Lidze mistrzów , walczyć w pucharze Hiszpani oraz lidze mistrzów
2018.01.13, godz. 19:34, FanRealu1902
https://www.youtube.com/watch?v=qDNu-D1mXhk
Zidane po meczu przemawiał do zawodników w ten sposób
2018.01.13, godz. 19:33, chlebekf1
jaja se ku*wa robisz człowieku?

2018.01.13, godz. 19:33, luka59
Otrząsnij się chłopie.
2018.01.13, godz. 19:33, raito
szkoda ze nikt go nie zapytal o zmiany... chyba ze boja sie zapytac czemu nie zdjal Ronaldo, kogos z pomocy...

i czemu on tak nie lubi wystawiac Isco i Asensio w jednym skladzie, bo co beda grac miedzy soba i nie podadza Ronaldo?
2018.01.13, godz. 19:32, Szczepano
Zizou, rob swoje, na przekor kibicom sukcesu z tej strony! Razem umieramy, razem zwyciezamy Hala Madrid!
2018.01.13, godz. 19:32, pyjter1902
Jest wytłumaczenie : ten sam skład od 4 miesięcy, zero taktyki oprócz wrzutek i pozbycie się Jamesa, Moraty i Mariano :(
2018.01.13, godz. 19:31, katan14
Ja im mogę jakąś piłkę pożyczyć, może będzie mila i powpada czasami
2018.01.13, godz. 19:31, 108810
A może powodem kolejnych porażek jest to, że łysolu niczego nie zmieniasz? Zaryzykowałeś w meczu z Sevillą i jakie były efekty? Zacznij reagować, nikt nie będzie miał pretensji nieważne kogo wywalisz, bo wszyscy z podstawowej jedenastki ZAWODZĄ.
2018.01.13, godz. 19:30, ImageX7
To jest miękka faja, pewnie po meczu poszedł każdego przytulił i powiedział im, że będzie dobrze... Tutaj trzeba je*nięcia pięścią w stół, a nie głaskanie po główkach...
2018.01.13, godz. 19:30, REALcampeón

To jest ten moment, gdy trzeba okazać się mężczyzną i podać się do Dymisji.
2018.01.13, godz. 19:29, barbarzyńca
A ja go oświecę. Wiesz co się dzieje? To karma wraca. Za to, jak potraktowałeś w zeszłym sezonie Moratę, Jamesa, Mariano i za to, jak teraz traktujesz obecnych zmienników. Tak, po prostu życie oddaje wszystko z nawiązką, drogi trenerze.
2018.01.13, godz. 19:29, rafal1987
Transfery Zidane, transfery, czego się tak tego bronisz. Czy Ty serio taki ślepy jesteś i nie widzisz że Real potrzebuje snajpera z prawdziwego zdarzenia, co potrafi wykorzystać 90 % sytuacji?
Masakra..
Mam wrażenie że te konferencji to robot robi..
2018.01.13, godz. 19:27, raito
Oni nie siegneli dna... czyli moze byc jeszcze gorzej?!
2018.01.13, godz. 19:27, Figos9
"Nie chce wpaść, nie mam na to wytłumaczenia" i to mówi trener... Zidane zwariował
2018.01.13, godz. 19:27, katan14
Jest wytłumaczenie to wszystko przez PIŁKĘ którą nie chcę wpaść
2018.01.13, godz. 19:26, Frajery
Łysy FUERA !!!!!!!!
2018.01.13, godz. 19:26, parafian94
No tak, piłka jest zła i okrutna bo nie chce wpaść...

Niech ten pan zacznie wysyłać asystenta na konferencję, może on powie coś ciekawego
2018.01.13, godz. 19:25, TheWhiteWolf
hahaah, ale jaja XD
2018.01.13, godz. 19:25, Spływak
To są chyba jakieś żarty, Mou to by wpadł w taką furię w szatni że od razu by zaczęli lepiej grać, a jeśli nie to na konferencji po nazwiskach by jechał kto gra jak gówno
2018.01.13, godz. 19:25, Audis
#Floromusisz
2018.01.13, godz. 19:24, Xaoo
HA! Typowa konferencja. Czekałem na te słowa "Pilka nie chciała wpaść do bramki" xDD To powinna być jego nowa ksywka.

Zinedine 'Piłka nie chciała wpaść do bramki" Zidane
2018.01.13, godz. 19:24, 19Ramos02
Ja mam. Na boisko wypuszczać tych co ch graja
2018.01.13, godz. 19:23, keymaker
Niestety ta sytuacja to wina Zizou. Ten sam skład rok temu wygrywał wszystko. Obecne wyniki to wina trenera - brak transferów, słaba taktyka i brak mentalności/głodu zwycięstwa.
2018.01.13, godz. 19:23, ImageX7
Jest wytłumaczenie, osłabiłeś ławkę rezerwowych, nie chcesz transferów.
2018.01.13, godz. 19:22, UrbanCR7
Jest ciężko dla moich zawodników, bo nie mogę niczego im zarzucić.

Ten człowiek jest chory na umyśle???

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama