REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.11.12, godz. 22:39, El Jarek / marca.com

Klub na razie myśli tylko o wsparciu dla Bale'a

Fot. Getty Images

Po najnowszej kontuzji Garetha Bale'a odżyła krytyka ze strony fanów oraz nadzieje Brytyjczyków na sprowadzenie Walijczyka z powrotem do Premier League. MARCA w wieczornym artykule odpowiada jednak, że Real Madryt nie zostawi atakującego. Chociaż atmosfera wokół Bale'a jest zdecydowanie negatywna, a wiele osób już twierdzi, że jego letni transfer jest pewny, to Królewscy dzisiaj mają nawet nie myśleć o takim scenariuszu. Na razie na Bernabéu nikt nie widzi finału współpracy z Walijczykiem.

To prawda, że także działacze odczuli cios, jakim jest kolejna kontuzja atakującego, która może doprowadzić go nawet do wyłączenia z gry na cały ostatni kwartał 2017 roku. Działacze uważają jednak, że jeśli trzeba kogoś wspierać, to swojego zawodnika w tak trudnym czasie. To być może najgorszy okres Bale'a od momentu dołączenia do Realu i on sam ma czuć się fatalnie, ale klub i drużyna go nie zostawią.

Problem jest poważny i wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale nikt nie podejmie teraz najbardziej drastycznej ze wszystkich decyzji, czyli przypieczętowania odejścia Garetha. MARCA podkreśla, że przyszłość Walijczyka rozstrzygnie się latem, a klub podejdzie do tego w przemyślany i spokojny sposób. Nie tylko nie będzie w tym postępowaniu pośpiechu, ale także żadnego słuchania krytyków.

Wielu działaczy broniących atakującego szczególnie mocno odczuło jego najnowszy uraz, bo oni wierzyli, że jego powrót będzie jednym z głównych czynników, które odmienią dynamikę zespołu. Cały ten rok jest po prostu dla Bale'a fatalny, ale w klubie wierzono, że po spokojnym dojściu do siebie po październikowym urazie łydki atakujący wróci do formy, jaką prezentował w 2016 roku do listopada i poważnego urazu kostki. Najważniejsi ludzie w klubie potrzebowali w 2017 roku od Garetha dużo więcej, stąd rozgoryczenie po najnowszym urazie może być tylko większe.

Klub będzie jednak tylko wspierać Bale'a w tych najbliższych tygodniach dalszej rehabilitacji, chociaż czuje się w tym temacie pewną niemoc. Niektórzy zaczynają twierdzić, że znaczenie ma w tym wszystkim czynnik emocjonalny. Wobec kolejnych problemów Walijczyka przebadano w każdy możliwy sposób, ale żadne wyniki nie dały jednoznacznej odpowiedzi, dlaczego stał się tak podatnym na urazy graczem. Granie w golfa, zbyt atletyczna sylwetka, głowa i uczucia, czysty pech… Powodów szuka się wszędzie, ale nikt nie potrafi wskazać tej jednej przyczyny.

Na razie trzeba przejść po prostu przez kolejny uraz ze swoim zawodnikiem, a nad jego przyszłością pochylić się latem. Działacze wiedzą, że o wyjście z obecnej atmosfery i nastawienia do Bale'a będzie bardzo trudno. Opcja odejścia będzie na stole, ale najwięcej do powiedzenia będzie mieć sam Walijczyk. Królewscy wierzą, że mogą go jeszcze „odzyskać”, ale jeśli podda się sam Gareth, to jego status w Premier League pozwoli na praktycznie bezproblemowe rozstanie.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2017/18

Komentarze

2017.11.13, godz. 14:53, Aser789
Czytając niektóre komentarze tracę wiarę w madridismo, akurat Bale grał tylko słabo przez kontuzje i jego obawy. Akurat jeśli mamy kogoś krytykować to tylko i wyłącznie Benzeme, bo on nie ma urazów tak często, gra dłużej, a teraz tylko i wyłącznie w mediach się broni i tłumaczy, że nie jest typowym napastnikiem, że ma inną filozofię itp a po prostu gra piach, jaka to jest filozofia, żeby nie trafiać do pustej bramki, zrozumiałbym jakby to zrobił raz na jakiś czas, a nie tak jak on marnuję 70% tych okazji. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem spiny do Bale, on przynajmniej zawsze coś wnosił jak nie w ofensywie to w defensywie a Benzema? Naprawdę robi mi się smutno, że taki klub jak Real ma tak słabych kibiców, tylko garstka potrafi to zrozumieć.... polscy ultrasi mają więcej szacunku do swoich piłkarzy niż nasze kochane madridismo :|
2017.11.13, godz. 14:20, Dzajna
Elektron

Ty nie rozumiesz chyba najważniejszej rzeczy...
Czy Ty myślisz, że gwizdy i krytyka pomoże mu? Na pewno nie, a tylko bardziej zdołuje. Powinno się go wspierać BO JEST U NAS W DRUŻYNIE i dopóki w niej będzie to dla mnie sprawa jest oczywista. My tylko możemy podniesć w ten sposób jego morale - niby tylko tyle a aż tyle :)

Gdy na Camp Nou wychodzi/schodzi Andre Gomes, który jest totalnym niewypałem i NIC nie pokazał (000000), jest żegnany w ciszy lub brawami, a u nas Gareth Bale, który pokazał w Realu kawał dobrego piłkarza jest hejtowany niewiarygodnie, a na boisku zegnany porcją gwizdów.

SMUTNE ALE PRAWDZIWE.
2017.11.13, godz. 14:05, Dzajna
mackiki

a ja w sumie chciałem napisać, że chciałbym żebyś przestał być kibicem Realu Madryt, ale po chwili uświadomiłem sobie, że przecież nim nie jesteś, a zwykłym dzieciakiem, który nie zna czegoś takiego jak szacunek, wierność i empatia.
2017.11.13, godz. 14:04, Elektron
Dzajna i inni
Rozumiem wsparcie po 1 kontuzji, 2... 3, ale po 10 działacze powinni podziękować i go pożegnać.
Piłkarz w Realu, to zazwyczaj najemnik, człowiek któremu buli się strasznie duże pieniądze za to, że raz w tygodniu wybiegnie na murawę i zrobi coś więcej niż trampkarz na osiedlu. Tu nie ma miejsca na sentymenty i jakieś wspieranie w takiej sytuacji. To jest biznes, wielki biznes i wielka kasa stoi na szali. Dziwię się, że Bale nadal jest w tym klubie. Proszę zastanówcie się zanim kogoś wyzwiecie i nie mówcie, że koleś otrzymał małe wsparcie, bo wg mnie otrzymał go z tak z 5x za dużo. Jeszcze bym zrozumiał gdyby CR7 miał taki problem, bo on sobie zasłużył osiągnięciami, ale Bale? On nie miał nawet 1 sezonu na miarę tego, co miało być patrząc na kwotę transferu. Litości, ludzie! On powinien polecieć po 2 sezonie.
2017.11.13, godz. 10:36, Buska14
e_santiago_b
To dlaczego nie ciśniecie Zidane’a? No przecież to jego wina, że wystawia Garetha. Jeździcie po Bale’u zamiast skupić się na osobie, która jest odpowiedzialna za tę sytuacje.
2017.11.13, godz. 09:47, kinio1313
Muszą go wspierać by więcej za niego wyciągnąć kasy, bo tak kto będzie go chciał o kulach ;-)
2017.11.13, godz. 09:42, mackiki
ja bym go wspieral sprzedajac go
2017.11.13, godz. 09:30, MrKrzysiek97
Ma pecha do kontuzji bo połowę czasu spędza na leczeniu ale nie ma się czym przejmować pieniędzy ma bardzo dużo każdy chciałby być na jego miejscu nawet z tymi kontuzjami.
2017.11.13, godz. 07:53, e_santiago_b
*do piłkarzy
2017.11.13, godz. 07:50, e_santiago_b
Tu nie chodzi o kopanie leżącego, tylko o odrobinę sprawiedliwości i uczciwości naszego trenera w stosunku do innych, której nigdy nie stosował w kierunku do innych zawodnik, zwłaszcza Isco. Przecież już się pojawiały głosy, że celem Zidane`a jest to, aby Bale zagrał w derbach. I tu nie chodzi, tylko o tą sytuację. Na prawdę mamy farta , że BBC ciągle jest rozbite i nie mogą że sobą grać, bo ten sezon byłby na straty. A jako człowieka jest go po prostu szkoda.
2017.11.13, godz. 05:48, jas1471
Pérez po co ci to było?
2017.11.13, godz. 05:21, 108810
#transparentdlagaretha2017
2017.11.13, godz. 01:56, Akira
Dzajna

Nareszcie jakiś głos rozsądku. Każdego denerwują te kontuzje, ale ludzie tu piszą jakby on sobie wyjeżdżał na wakacje i nie chciał grać. Facet ewidentnie ma pecha i jest mu przykro, a co robią "kibice"? Kopią leżącego, brawa dla nich...
2017.11.13, godz. 00:35, Dzajna


Większość "kibiców" chyba myśli, że on te kontuzje sam sobie wybiera. Ku.wa to nie jego wina kretyni!
On sam bardzo chciałby wrócić już na boisko, ale że tak powiem, debil nie zrozumie.

Osobiście marzy mi się w następnym domowym spotkaniu, duży transparent ze słowami wsparcia dla Garetha, a w 11 minucie, wstanie z krzeseł i głośne wykrzykiwanie godności najlepszego PS na świecie.
2017.11.13, godz. 00:28, macieinho
Oddać go w pakiecie z benzema.
2017.11.13, godz. 00:13, marfel
Gazeta może pisać swoje i dobierać do tego piękne słowa ale realia są inne.
Po pierwsze to klub musi wspierać Walijczyka bo wciąż jest naszym zawodnikiem. Nawet z punktu czysto ludzkiego trzeba takiego zawodnika podtrzymywać na duchu by się nie załamywał i walczył o swój powrót.
Po drugie to dopiero początek nowego sezonu więc do następnego lata trzeba czekać z decyzją o przyszłości Bale'a- czy się tego chce, czy nie. W zimie takie transfery nie mają miejsca, w dodatku Gareth pewnie będzie w tym czasie znów w fazie rehabilitacji lub na początku przygotowań(wersja optymistyczna).
W końcu po trzecie. Moje zdanie jest takie że w klubie już doskonale sobie zdają z powagi sytuacji. Bale ma może wartość marketingową ale ona już dawno zeszła na drugi plan bo na pierwszym miejscu są powtarzające się non stop kontuzje. A piłkarz który pauzuje tyle co Gareth to problem którego nikt nie chce. Całe poprzednie lato gazety dawały plotki kto by go nie chciał aż tu nagle pojawił się wywiad z Pérezem który powiedział że nie było ofert za Walijczyka.
Owszem, może Gareth odejdzie w następne lato ale jestem niemal pewien że Real będzie musiał iść na wielkie ustępstwa by ktoś go kupił( po prostu niska cena), albo skończy się co najwyżej na jakimś wypożyczeniu. A piszę to tylko dlatego że Marca daje tezę że nie będzie problemu z odejściem Walijczyka- a ja uważam że będzie taki problem jeśli Real nie pójdzie na ustępstwa.
2017.11.12, godz. 23:43, Xaoo
Niech ten człowiek na sobie spokój z piłką. Jeżeli ktoś co chwile łapie kontuzję łydki, to dlatego, że ta łydka jest w opłakanym stanie. Coś jak z barkiem. Jeżeli raz Ci wypadnie, to prawdopodobieństwo kolejnego jest znacznie wyższe. On miał już masę kontuzji takiego samego typu i po prostu mięśnie, cała struktura (nie znam się na tym) jest bardzo nadszarpnięta.

Dla jego dobra lepiej aby zakończył karierę, bo jeszcze na wózku skończy -.-
2017.11.12, godz. 23:24, madridistaMB
Ciekawe czy działacze na czele z Floro nadal twierdzą że Bejl to następca CR, przyszła złota piłka i że jest lepszy od Neymara
2017.11.12, godz. 23:24, Kmfip
Zizou mial nosa zeby dac Bale`owi 4 miesiace na powrot po kontuzji xD
2017.11.12, godz. 23:15, kqmil
Nie oszukujmy się atak Realu wygląda na tą chwilę niezaciekawie.
Benzema też łapie kontuzje.
Bale nic nie gra.

Pozostaje Ronaldo, ale brak partnerów, napastników z kim on ma grać?

W Realu nawet przy wygranej w Champions Lige trzeba podejmować jakieś działania co do transferów.
Może pomoc mamy wspaniałą Asensio, Isco, Kroos, Modric, Casemiro.
Ale atak wygląda tragicznie.

W tym systemie to ratują nas pomocnicy.
2017.11.12, godz. 23:14, KinoiK940922
szkoda, że np Moraty tak nie wspierali kiedy pomimo ratowania nam d*py w wielu meczach ZZ nie dawał mu wiecej minut
2017.11.12, godz. 23:12, kqmil
A kto jego kupi, ma kontuzję, nie gra. Nie ma opcji że ktoś go kupi.
2017.11.12, godz. 23:10, madridistaMB
Drewniane szkło
2017.11.12, godz. 23:09, Audis
POdwyżka jakieś 10 mln € za sezon i dożywotni 1 skład nawet jak będzie miał z 40 lat dla naszego leniuszka i śmieszka z Walii !
2017.11.12, godz. 23:05, Zamora94
Marca może pisać co chce, wiadomo, że tutaj chodzi o podbicie ceny. Za zawodnika o którym nawet hiszpańskie media pisałyby, że jest na wylocie klub otrzymałby mniejsze pieniądze.
Jak dla mnie Bale jest skreślony. Nie wierzę, że klub go zatrzyma. Jedyną opcją na jego pozostanie byłaby niesamowita wiosna w wykonaniu Walijczyka. Gareth dalej jest dobrym piłkarzem, jego problemem jest to, że albo ma kontuzję, albo wraca do formy. Kiedy już uda mu się ustabilizować swoją grę to pojawia się kolejny uraz. Ostatnio było tak samo. Z BVB grał bardzo dobrze to złapał kontuzje. Teraz jak wróci to znowu będzie potrzebował miesiąca ciągłej gry na dojście do siebie. Moim zdaniem klub nie może sobie pozwolić na kolejny sezon z Balem i Benzemą w ataku. W klubie nie pracują idiocie, a że Benzema ma specjalne względy u Péreza i Zidane'a to Walijczyk zostanie sprzedany, żeby zrobić miejsce dla nowego piłkarza (może kolejnej gwiazdy z Mundialu?).
2017.11.12, godz. 23:02, VamosRealMadrid
Trzeba go wspierać, nawet jeśli chcą go sprzedać.
2017.11.12, godz. 23:00, LukasHM
Ci co najeżdżają na Bale'a i go wyzywają, mają coś ostro z głową, bo to nie jest jego wina, że go kontuzje tak dotykają.. Ja też jestem za tym żeby odszedł, ale wyzywanie samego Bale'a za to że ma kontuzje jest totalnie żałosne, mam czasem wrażenie że ci nasi niektórzy "kibice" myślą że Gareth specjalnie się "kontuzjuje" żeby tych "kibiców" sprowokować. Niektórzy naprawdę powinni mieć zakaz używania internetu. Dziękuję
2017.11.12, godz. 22:56, Wiku14
Chłop strzelił bramkę w finale pucharu króla. Oprócz tego każdy pilkarz z kadry realu zrobił by więcej niż on jakbybdoatal tyle minut.
Dla mnie Benzema i Bale nie zasługują na to żeby być w Realu. Nic się tym temacie nie zmieni. Jest cała masa piłkarzy którzy grają lepiej od nich. Nawet Zidane nie wierzy w to co mówi że dla niego są najlepsi i inne bzdury.
2017.11.12, godz. 22:47, 19Ramos02
Haha wiedziałem. Podwyżkę niech mu jeszcze dadzą i opaskę kapitana.
2017.11.12, godz. 22:45, marcus22
on powinien iść do psychologa bo chłop sie załamie

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama