REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.10.10, godz. 17:51, El Jarek / as.com, marca.com

Ferrer: Mamy nadzieję, że Fabián Ruiz zostanie u nas na długi czas

Fot. Getty Images

Lorenzo Serra Ferrer, wiceprezes Betisu ds. sportowych, był dzisiaj gościem oddziału radia SER w Sewilli. Działacz wypowiedział się między innymi o Danim Ceballosie oraz Fabiánie Ruizie, którego także obserwują Królewscy.

– Jedyna sprawa, która tego lata nie poszła po naszej myśli, dotyczyła Daniego Ceballosa. Chciało go wielu ogromnych klubów jak Real, Barcelona czy Juventus. My wszyscy pragnęliśmy, żeby Dani został, ale nie udało się, bo klauzula była, jaka była. Przy takich zainteresowanych klubach mogliśmy zrobić niewiele.

– Fabián Ruiz to zawodnik, który spełnia wszystkie warunki, jakie stawiasz zawodnikowi w takim wieku i kiedy zbytnio go nie obciążasz, radzi sobie świetnie. U nas ma jeszcze trzy lata kontraktu. Mamy nadzieję, że spodoba mu się nowa umowa i że zostanie w Betisie na długi czas.

– 15 milionów klauzuli u Fabiána? Wola obu stron to pozostanie tu na długi czas, on też tego chce. Widzimy u niego ogromny potencjał i on sam musi uwierzyć, że może być wielki. Kiedy stanie się odważniejszy, wystrzeli do góry. Ma 21 lat i niesamowity potencjał fizyczny. Jest trochę introwertykiem, ale kiedy coś mu wychodzi, napędza się i chce więcej. Może zajść bardzo wysoko.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Transfery 2017

Komentarze

2017.10.10, godz. 22:49, edzik1313
Prince_James

grają na 2 różnych pozycjach i konkurują z różnymi zawodnikami, nie wiem co Ci nie pasi, Cebalos to moim zdaniem konkurencja dla Kroosa a Llorente jak dla mnie to konkurencja dla Casemiro, znając Zizu wszyscy dostaną minuty i będą okazje aby się wykazać i przebić do 1 składu...
2017.10.10, godz. 18:02, Prince_James
Wincyj pomocników! Llorente i Ceballos przecież potrzebują kompana do gnicia na ławie

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama