REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.09.12, godz. 14:08, El Jarek / RealMadrid TV

Navas: Wiemy, że droga do tytułów nie jest łatwa

Fot. RealMadrid TV

Keylor Navas pojawił się obok Zinédine'a Zidane'a na konferencji prasowej przed meczem z APOEL-em. Przedstawiamy zapis tego spotkania bramkarza Królewskich z dziennikarzami.

[RMTV] Wraca Ligi Mistrzów, w której jesteście mistrzami. Jaki jest wasz cel w tych rozgrywkach na ten sezon?
Dzięki Bogu możemy podejść do kolejnej Ligi Mistrzów. Myślę, że wszystkich to mocno motywuje. Wszyscy chcą grać i walczyć w każdym meczu z całym szacunkiem i intensywnością, na jakie zasługuje rywal. Chcemy wygrywać, a naszym celem w Lidze Mistrzów jest oczywiście zdobycie mistrzostwa. Będziemy o to walczyć.

[La Sexta] Po dwóch remisach z rzędu co oznacza dla was odzyskanie na jutro Cristiano Ronaldo?
Dla nas zawsze dobre jest posiadanie najlepszego na świecie na boisku. Myślę, że gdy gra, to zawsze wiele wnosi. Jutro ma okazję na grę i to jest dobre dla niego, bo opuścił kilka spotkań. To jest dobre także dla nas jako zespołu.

[oficjalna strona] Twój dobry początek sezon to wynik przepracowania pełnych przygotowań do sezonu?
Tak. Gdy przepracowujesz przygotowania, to zawsze wiele ci daje i bardzo pomaga w tym, żeby jak najszybciej dojść do formy i zgrać się z kolegami. To na pewno coś świetnego dla mnie w kontekście tego sezonu.

[El País] Jaką motywację i chęci na grę widziałeś u Cristiano w tym tygodniu?
Widziałem go w świetnej dyspozycji. To przykład dla nas wszystkich. Chociaż wiedział, że nie będzie mógł zagrać w weekend, to pracował z ogromną intensywnością, siłą, chęciami, stawiając sobie 100% wymagania. To coś, za czym wszyscy powinniśmy iść i na to patrzeć. On jest spokojny, bo wie, że kiedy będzie mieć szansę na grę, będzie na nią przygotowany.

[Goal] Co zyskujecie z Cristiano na boisku na jutrzejszy mecz z APOEL-em?
Zazwyczaj gdy jest na boisku, to strzela wiele bramek. Każdy mecz jest inny, ale dla drużyny ważne są jego ambicja i chęci, z jakimi wychodzi na murawę.

[DefensaCentral] Czy to może być mecz przełamania po tych dwóch remisach? Czy to najlepsze spotkanie, żeby to zrobić?
Cóż, wiemy, że każdy mecz jest inny. W lidze nie udało się wygrać dwóch ostatnich meczów. To piękne starcie w innych rozgrywkach. Postaramy się podejść do niego z pełną powagą, jaką wykazujemy przy każdym spotkaniu. Będziemy chcieli wygrać, wszyscy koledzy są bardzo zmotywowani. Wiemy, że droga do tytułów nie jest łatwa, ale musimy iść dalej i walczyć o ich zdobycie.

[FoxSports] Czy znasz bramkarza APOEL-u, Raúla Gudiño z Meksyku?
Zazwyczaj dokonujemy dokładnej analizy z Luisem Llopisem, wykonujemy pełną pracę pod tym względem przed każdym meczem, żeby poznać dokładnie każdego rywala. Na pewno będziemy mogli dokładnie poznać także go, by nic nie zaskoczyło nas w trakcie spotkania.

[Radio Nacional] Martwi was bardziej przed tym meczem narzucenie intensywności czy zwiększenie skuteczności, o której mówił ostatnio wasz trener?
Myślę, że w futbolu często może nie grasz aż tak źle, ale rzeczy ci nie wychodzą. Sądzę, że postawa kolegów jest dobra, a drużyna gra dobrze, co jest ważne. Zawsze można coś poprawić i jesteśmy tego świadomi. Jesteśmy pierwszymi, którzy wiedzą po spotkaniu, co zostało zrobione dobrze, a co źle. Postaramy się poprawić wszystkie błędy przed tym spotkaniem. Wiemy, że oni są dobrze uporządkowani, ale nie zmienimy naszego nastawienia. Niezależnie od ich gry chcemy wyjść po przejęcie inicjatywy, chcemy atakować, zdobywać bramki i wygrywać. To jest nasze jasne nastawienie.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Liga Mistrzów 2017/18

Komentarze

2017.09.12, godz. 22:34, Mariann
Wszystko w tym sezonie jest od odwrót. Barça miała leżeć i kwiczeć, a z nas zrobili gwiazdy z którymi nie da się nawet zremisować. Puściliśmy napastników i przeszliśmy na system, gdzie ewidentnie nam nie idzie.

Teraz Barça wygrywa, a my nie potrafimy nic ugrać. Jutro pewnie będziemy się męczyć i modlić o wygraną bo na pewno coś im wpadnie.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama