REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.07.17, godz. 02:15, Cover / realmadrid.com

Carvajal: Przygotowanie fizyczne może być fundamentalne

Fot. Getty Images

Dani Carvajal udzielił kilku krótkich wypowiedzi dla oficjalnej strony internetowej Realu Madryt. Hiszpan podkreśla dumę z bycia częścią klubu i to, jak ważne jest dobre przygotowanie fizyczne na przestrzeni całego sezonu. Krótko podsumowuje także dzisiejszą sesją treningową zespołu.

– Chcemy dać z siebie wszystko i zdobyć wiele tytułów dla madridismo. To mój piętnasty sezon, ale za każdym razem jestem bardziej dumny z tego, że jestem w tym klubie. Oby tych sezonów było wiele więcej. Wobec Realu mogę wypowiadać tylko słowa wdzięczności za to, co mi dał.

– Dziś zaliczyliśmy dość wymagającą sesję biegową na dobrym rytmie, ale to jest potrzebne. Jeśli w marcu i kwietniu chcemy być w pełni sił, w trwających tygodniach trzeba trochę pocierpieć.

– Pamiętam, że w zeszłym roku w Superpucharze przeciwko Sevilli udało nam się w ostatnich minutach odwrócić wynik z uwagi na dobrą formę fizyczną. To może być podstawową i fundamentalną rzeczą podczas całego sezonu.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Przygotowania do sezonu 2017/18

Komentarze

2017.07.17, godz. 18:17, Galaktyczny_Real
boki obrony sa kosmicznie genialne i trzeba zauwazyc ze duzo za nich nie musielismy placic bo Dani to wychowanek a Marcelo przybyl do nas z Brazyli w wieku 18 lat
2017.07.17, godz. 16:31, wikkii1
Zgadza się, boki obrony mamy genialne!
2017.07.17, godz. 11:10, RoTruKo RM
W obecnych realiach futbolu posiadanie takich bocznych obrońców jak Dani i Marcelo to prawdziwy skarb, liczba asyst, udanych dryblingów, liczba kilometrów na mecz robią naprawdę duże wrażenie. Powiedzmy sobie szczerze, że bez nich sukcesy w tamtym sezonie byłyby niemożliwe. Dawniej byli Carlos i Salgado, a teraz są prawdopodobnie już lepsi od nich Marcelo i Carvajal.
2017.07.17, godz. 10:42, pyjter1902
Ty Dani i Marcelo możecie też być fundamentalni w tym sezonie. Najlepsi piłkarze na swoich pozycjach.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama