REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.03.01, godz. 16:21, Cover / bernabeudigital.com, foxsports.it

Boateng: Zobaczymy, czy możemy dokonać cudu

Fot. Getty Images

Piłkarz Las Palmas, Kevin-Prince Boateng, udzielił wywiadu dla włoskiego Fox Sports. Pomocnik rozmawiał na temat dzisiejszego spotkania swojego zespołu z Realem Madryt, a także zbliżającej się potyczki Królewskich z Napoli. Reprezentant Ghany zdaje sobie sprawę, jak trudna będzie dzisiejsza potyczka, wierzy jednak, że osiągnięcie pozytywnego rezultatu jest możliwe.

– Wszystkie zespoły na świecie chcą wygrać z Realem, jednak wiemy, że zmierzymy się z niezwykle silnym zespołem. Bez wątpienia mają pewne słabsze punkty, ale musimy zagrać perfekcyjny mecz, żeby wywalczyć przynajmniej jeden punkt. Co do reszty, zobaczymy, ponieważ wszystko jest możliwe. Jesteśmy trochę zmęczeni, przekonamy się, czy możemy dokonać cudu.

– Grałem przeciwko Napoli w Neapolu i bardzo trudno jest z nimi wygrać, wszystko może się stać. Jeśli Partenopei zagrają tak, jak potrafią, to mogą pokonać Real Madryt i odesłać ich do domu. Jestem pół-Włochem i jeśli miałbym postawić na kogoś pieniądze, z pewnością padłoby na zespół Sarriego.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2016/17

Komentarze

2017.03.01, godz. 17:52, vamosreal93
Ten to bramy hukał...

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama