REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.02.17, godz. 07:27, El Jarek / as.com

Llorente: Oczywiście, że chcę wrócić do Realu

Fot. Getty Images

Marcos Llorente, piłkarz Realu wypożyczony na ten sezon do Alavés, zorganizował na Facebooku sesję z odpowiedziami na pytania fanów. Nie zabrakło tego dotyczącego Królewskich, przy którym defensywny pomocnik nie miał żadnej wątpliwości co do odpowiedzi.

– Tak, chcę wrócić do Realu Madryt. Jak zawsze mówiłem, moim marzeniem jest gra w tym klubie, więc oczywiście chcę tam wrócić – powiedział Llorente, który dodał, że jeszcze nie podjęto ostatecznych decyzji co do następnego roku. – Zawsze będę wdzięczny Alavés, bo oni zaufali mi, gdy musiałem przejść na kolejny poziom z Segundy B. Nie jest o to łatwo, więc będę im zawsze wdzięczny. Kolejny sezon? Futbol to długa droga i być może tu zostanę. Jestem jednak zawodnikiem Realu i będę musiał zrobić to, co oni mi powiedzą.

Przypomnijmy, że Hiszpan po sezonie będzie musiał wrócić do Madrytu i wielu ekspertów jest wręcz pewnych, że dostanie miejsce w kadrze na kolejne rozgrywki. Niektórzy jednak podkreślają, że 22-latek powinien ciągle grać regularnie, by móc się rozwijać w maksymalnym tempie. Decyzje zostanie podjęta latem, ale niezależnie od wszystkiego wszyscy widzą w Llorente wielki potencjał, by stać się podstawowym graczem Realu Madryt na lata.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Transfery 2017

Komentarze

2017.02.17, godz. 12:09, guti234
I raczej wróci z tego co piszą bo Case nie ma zmiennika ale wątpię czy sobie przy tak spisującym się Brazylijczyku pogra,tym bardziej że dla Zidane`a ten środek Case Modrić Kroos zrobiło się tak ważne jak BBC i jak są zdrowi to grają niemal zawsze.Jako zmiennik się przyda ale nieraz może do niego zabraknąć miejsca nawet na ławce rezerwowych,może lepiej żeby jeszcze został na tym wypożyczeniu
2017.02.17, godz. 12:00, wojr21
szwajc1212
Za plecy? Oglądałem parę meczy w jego wykonaniu. W porównaniu do Casemiro to w defensywie jest trochę słabszy, ale przy wyprowadzaniu piłki wydaje mi się po prostu lepszy. Ma dobry przerzut, potrafi pociągnąć z piłką, a następnie podać świetną prostopadłą piłkę. Procent celnych podań ma zawsze wysoki. I jakoś jak widzę przy pressingu rywala jak piłkę dostaje Casemiro to mam obawy czy nie popełni jakiejś glupiej straty. Jednak widzę, że Brazylijczyk też się poprawia pod względem rozegrania, jednak wydaję mi się, że chyba zawsze będzie trochę za innymi w tym aspekcie. Natomiast pod względem defensywy Casemiro jest dla mnie najlepszym DP na świecie i tutaj mam tylko wątpliwości czy Llorente będzie w stanie go zastąpić w tej roli.
2017.02.17, godz. 09:07, szwajc1212
Marcos często podaje za plecy z tego co widziałem i nie ma tak świetnego rozegrania jak to opisują Hiszpańskie media . Strzał z dystansu na poziomie Gago czy Asiera . Czas zweryfikuje .
2017.02.17, godz. 08:47, marcinnello
Szwajc1212

Nie wiem czy wiesz, ale Marcos o wiele lepiej rozgrywa piłkę, jest szybszy niż Case. Jedynie sylwetką przegrywa z naszym obecnym defensywnym pomocnikiem. Warto zauważyć, że Case jako jedyny nie ma zmiennika w naszym zespole. Po za tym łatka podajacego do najbliższego ma właśnie Case ( teraz już się w tym poprawia, ale początki z nim tak wyglądały )

Więc moim zdaniem twoje argumenty są bezsensu. Ale co ja tam wiem ;-)
2017.02.17, godz. 08:36, szwajc1212
Ja nie jestem optymistą co do Marcosa !

1 Pomocnikowi jest trudniej się w komponować w drużynę, bo to on odpowiada za kierowanie całą grą.

2 Obecnie pomoc jest obsadzona najlepiej na świecie moim zdaniem, więc czas na adaptację się wydłuża.

3 Stadion w Madrycie oczekuje więcej niż odbiór podanie do najbliższego kolegi . To ważna pozycja , ale w Realu łatwo sobie połamać tu zęby.

4 Hiszpanie będą promować Hiszpana w mediach , co jest zrozumiałe. Tak jak w Polsce porównanie Zielińskiego do Toniego było zwykłym biciem piany .

Posumowanie - moim zdaniem Marcos musiałby się wykazać dużą cierpliwością, bo po jednym niezłym sezonie nie ma żadnych gwarancji na grę w Realu .
2017.02.17, godz. 08:04, Jacek8
W Realu musi być REWOLUCJA w sztabie i w zespole świeża krew jest wskazana aby budować zespół na lata ten już się powoli wypala !
2017.02.17, godz. 08:01, SzkolaTeatralnaBarcelona
Powinien zostac w alaves na 1-2 sezony lub przeniesc sie do lepszej druzyny ale nie Realu Madryt. W przeciwnym razie stanie sie z nim to samo co z Morata lub Asensio.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama