Jak grali wypożyczeni i sprzedani?

Kolejny gol Moraty

Wypożyczeni:
Borja García (Córdoba):
Borja nie znalazł się w meczowej kadrze na wyjazdowe spotkanie z Sevillą. Jego drużyna przegrała 0:3.

Casemiro (Porto):
Casemiro rozegrał całe ligowe spotkanie z Vitórią. Zanotował udany występ, a Smoki wygrały 1:0.

Denis Czeryszew (Villarreal):
W środku tygodnia Villarreal grał w Pucharze Króla z Barceloną. Denis znalazł się w podstawowym składzie, lecz tym razem nie błyszczał tak jak zazwyczaj. W 73. minucie został zmieniony.
Ocena Asa: 1/3.
Ligowy mecz z Rayo Rosjanin rozpoczął na ławce rezerwowych. Trener dał mu szansę na odpoczynek. Jednak gdy wynik nie sprzyjał, Denis pojawił się na murawie w 56. minucie. Nie zdołał pomóc swojej drużynie, która przegrała 0:2.
Ocena Marki: 6/10.
Ocena WhoScored: 6,6/10.

Lucas Vázquez (Espanyol):
Trwa piękny sen Espanyolu w Pucharze Króla. Katalończycy zremisowali na wyjeździe z Athletikiem 1:1. Lucas rozegrał partidazo. Był najlepszym zawodnikiem na boisku.
OcenaAsa: 3/3.
W weekend Espanyol grał na wyjeździe z Málagą i zgarnął pełną pulę. Lucas znów spisywał się znakomicie. W końcówce popisał się asystą przy trafieniu Sergio Garcíi.
Ocena Asa: 2/3.
Ocena WhoScored: 7,8/10.

Omar Mascarell (Derby County):
We wtorek Derby grały na wyjeździe z Bournemouth. To był mecz na szczycie Championship, który zakończył się podziałem punktów. Omar rozegrał pełne 90 minut.
Ocena WhoScored: 7,2/10.
W FA Cup Derby podejmowały na własnym stadionie Reading i przegrały 1:2. Omar znalazł się w podstawowym składzie, ale opuścił boisko jeszcze przed przerwą. Trener chciał przemeblować linię pomocy po czerwonej kartce Warnocka.

José Rodríguez (Deportivo):
W meczu z Realem Madryt nie mógł zagrać ze względu na zapisy w kontrakcie.

Marco Asensio (Mallorca):
Mallorca przerwała passę trzech porażek z rzędu i tym razem bezbramkowo zremisowała z Recreativo Huelva. Nie był to udany występ Marco, który w 44. minucie dostał drugą żółtą kartkę i wyleciał z boiska.

Sprzedani w tym okienku transferowym:
Tomás Mejías (Middlesbrough):
W środku tygodnia Tomás tradycyjnie usiadł na ławce. Middlesbrough Aitora Karanki wygrało z Blackpool 2:1 i zrównało się punktami z liderem. Mejías znalazł się za to w wyjściowym składzie w FA Cup w wyjazdowym starciu z Arsenalem i dwukrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. Middlesbrough przegrało 0:2.

Jesús Fernández (Levante):
Jesús pojechał z drużyną na Camp Nou i nie wpuścił ani jednej bramki. Niestety stało się tak tylko dlatego, że siedział na ławce rezerwowych.

Diego López (Milan):
Diego stracił jednego gola w starciu z Empoli. Jednak najgorsze dla Hiszpana przyszło w 83. minucie. Za dotknięcie piłki ręką poza polem karnym ujrzał czerwoną kartkę i wyleciał z boiska.
Ocena WhoScored: 5,5/10.

Álvaro Morata (Juventus):
Morata znów wyszedł w podstawowym składzie i kolejny raz wpisał się na listę strzelców (jego bramkę można zobaczyć tutaj). Juventus zremisował z Ceseną 2:2.
Ocena WhoScored: 8,/10 (wyższą w Juve miał tylko Marchisio).

Ángel Di María (Manchester United):
Rozegrał całe spotkanie ligowe z Burnley i popisał się w nim asystą przy trafieniu Smallinga.
Ocena WhoScored: 7,9/10 (najwyższa w meczu).
Wczoraj również spędził na boisku 90 minut w starciu z Preston w FA Cup. Czerwone Diabły wygrały 3:1.

Xabi Alonso (Bayern Monachium):
Xabi przez kontuzję opuścił spotkanie z HSV. Bayern rozgromił rywali aż 8:0.

Quini (Rayo Vallecano):
Rayo wygrało na własnym boisku z Villarrealem 2:0.Quini całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.