aktualności

2012.08.12, godz. 11:28, Leszczu / realmadrid.com

Castilla z Trofeum Decano

Real Madryt Castilla i Recreativo Huelva wzięły udział w pierwszej edycji Trofeum Decano. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, ale w serii rzutów karnych lepsi byli piłkarze rezerw Realu Madryt i to oni sięgnęli po puchar i pozostają niepokonani we wszystkich sześciu meczach presezonu.

Dzięki ogromnej pracy Denisa i Quiniego młodzi piłkarze Realu osiągnęli przewagę od początku meczu, a Recreativo rzadko zagrażało bramce strzeżonej przez Mejíasa. W 25. minucie bardzo blisko wyjścia na prowadzenie byli piłkarze z Huelvy, jednak zmarnowana szansa i szybka kontra zakończyła się bramką dla Castilli. Wówczas Królewscy się cofnęli i czekali na ruch rywali.

W drugiej połowie piłkarze Torila znów skupili się na defensywie i szybkim wyprowadzaniu piłek do ataku. Niezłe szanse zmarnowali Sobrino i Quini, ale i Recreativo miało coraz więcej miejsca do ataku. W ciągu trzech minut Castilla przeżyła szok - piłkarze z Huelvy pokonali Mejíasa dwa razy. Królewscy ruszyli do ataku, ale przy drugim trafieniu pomógł im piłkarz rywali. Niezły strzał Juanfrana zakończył się bramką samobójczą Zamory i doprowadził do rzutów karnych, w których lepsi okazali się piłkarze Castilli i to oni sięgnęli po Trofeum Decano.

Recreativo Huelva - Castilla 2:2 (0:1) k. 3:4
0:1 Sobrino 25'
1:1 Borja Granero 70'