Tomelloso - Real B 2:0

05.10.2003 roku, 7. kolejka Segunda Division B, grupa II: <b>Tomelloso...

05.10.2003 roku, 7. kolejka Segunda Division B, grupa II: Tomelloso CF - Real Madryt B 2:0. Bramki: Jose Luiz ('25), Carlos Sanz ('74).

W obecności 3000 widzów Tomelloso CF pokonał Real Madryt B 2:0 - i była to największa sensacja 7. kolejki.
Mecz poprzedziła minuta ciszy, która uczczono śmierć jednego z kibiców lokalnej drużyny. Początkowo przewagę mieli Biali, lecz nieco defensywnie ustawieni gospodarze (z jednym napastnikiem w składzie) w końcu zaczęli dochodzić do pozycji strzeleckich. Jedną z nich na bramkę zamienił Jose Luiz. Dla Realu okazji na wyrównanie nie wykorzystali Riki i Soldado.
W drugiej połowie trener Realu dokonał trzech zmian, by wzmocnić siłę ataku. Jednak Królewscy, grając trójką w obronie, stracili gola. Na nieco ponad kwadrans przed końcem mecz rozstrzygnął Carlos Sanz, pokonując Codinę (na zdjęciu). W ten sposób Real Madryt B stracił pierwsze punkty w sezonie, a Riki nie zdobył - niestety - gola, co czynił we wszystkich poprzednich kolejkach sezonu 2003-04.
Real Madryt wciąż jest na 1. miejscu w tabeli z przewagą pięciu punktów nad Atletico Madryt B.

(za: miequipo.com)