REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

mecze realu

2019.06.02, godz. 21:38, Mateo

Koniec marzeń o powrocie do Segunda División

Castilla w przyszłym sezonie ponownie zagra w Segunda División B. Królewscy nie zdołali obronić zaliczki z pierwszego spotkania i przegrali w rewanżu z Cartageną 0:2. To oznacza koniec sezonu dla rezerw Realu Madryt. O wszystkim zdecydował fatalny początek meczu. Szybko stracony gol wprowadził dużo nerwowości, a drugie trafienie całkowicie związało nogi graczom z Madrytu. W drugiej połowie starali się zareagować, ale gospodarze potrafili się bronić, nie wahając się przed agresywnymi, a czasami brutalnymi zagraniami. Warto dodać, że trybuny stadionu Cartagonova zapełniły się niemal całkowicie – zasiadło na nich 15 tysięcy kibiców.

Mecz zaczął się dla Castilli w najgorszy możliwy sposób. Już w 3. minucie Elady pokonał Lucę, wykorzystując dobre dośrodkowanie Santiego Jary. Królewscy odpowiedzieli strzałem Cristo, lecz po chwili znów zaatakowała Cartagena i straty zostały odrobione. Cordero na raty pokonał Lucę i sytuacja stała się skomplikowana. Blancos byli bliscy kontaktowego gola w 21. minucie, ale z najwyższym trudem interweniował Costa. Później ponownie inicjatywa przeszła na stronę gospodarzy. Castilla nie potrafiła odnaleźć odpowiedniego rytmu, wydawała się całkowicie zaskoczona przebiegiem pierwszej połowy.

Manolo Díaz już w przerwie przeprowadził zmianę, lecz niewiele to zmieniło. Cartagena była bardzo bliska trzeciego gola, jednak Cordero trafił w poprzeczkę. W odpowiedzi próbował Augusto, ale jego uderzenie minęło bramkę Costy. Królewscy chwilowo przejęli inicjatywę, chociaż niewiele z tego wynikało. W grze pojawiało się coraz więcej agresji. Elady uderzył łokciem Álexa, lecz umknęło to uwadze arbitra. Czas mijał i madrytczycy grali z większą nerwowością. Starali się zaatakować, jednak João Costa nie był zmuszany zbyt często do pracy. Spotkanie nie było rozgrywane płynnie, ponieważ Cartagena próbowała jak najczęściej doprowadzać do przerw. W końcówce doszło na murawie do wielu spięć, ale wynik nie uległ już zmianie.

2019.06.02 - Niedziela - 19:30
FC Cartagena 2 : 0 Real Madryt Castilla
Elady - 3
Cordero - 12
gol

João Costa
Óscar Ramírez
Luis Mata
Antonio López
Mejías
Cordero
Moyita - 78
Vitolo
Rubén Cruz - 79
Santi Jara
Elady - 95
sklad
Luca
Dani Fernandez
Alex Martin
Javi Sanchez
Fran Garcia
55 - Jaume
74 - Calderon
De Frutos
Fidalgo
46 - Dani Gomez
Cristo

Vitolo - 16
Moyita - 25
Cordero - 44
Rubén Cruz - 71
Aketxe - 86
Mejías - 94
kartki
52 - Jaume
94 - Dani Fernandez

Fito - 78
Aketxe - 79
Julio Gracia - 95
kartki
46 - Seoane
55 - Augusto
74 - Cesar
Segunda División B - Play-offy, ćwierćfinał
Nie przeprowadzaliśmy relacji "minuta po minucie" z tego spotkania

Powrót do listy wyników

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

wybierz

Na RealMadrid.pl znajdziesz dokładne raporty meczów Królewskich z ostatnich ośmiu sezonów!

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania relacji "minuta po minucie" i komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama