REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

mecze realu

2018.12.21, godz. 23:15, Mateo

Wygrana Castilli na zakończenie roku

Castilla na zakończenie 2018 roku pokonała Rápido Bouzas 2:1 i, przynajmniej do jutra, wskoczyła na drugie miejsce w tabeli. Mecz nie był tak łatwy, jak mogło się to wydawać przed startem. W końcu do Valdebebas przyjechała najsłabsza drużyna w tabeli. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Galisyjczycy szybko objęli prowadzenie i później umiejętnie się bronili. Podopieczni Manolo Díaza zachowali cierpliwość i w końcu praca przyniosła efekty. Najpierw trafił Martín Calderón, a ostateczny cios zadał Dani Gómez i Królewscy dopisali do dorobku trzy punkty.

Mecz się zaczął fatalnie dla Królewskich, ponieważ już pierwsza akcja przyniosła rywalom bramkę. Galisyjczycy chcieli pójść za ciosem i pierwsze minuty wyglądały zupełnie inaczej niż można się było spodziewać. Królewscy czekali na swoją szansę aż do 32. minuty, ale Dani Gómez nie zdołał wykończyć dobrego dośrodkowania De Frutosa. Stopniowo madrytczycy odzyskiwali kontrolę nad piłką, ale to Rápido prowadziło. Mogło się to zmienić tuż przed przerwą. Ponownie w dobrym miejscu odnalazł się Dani Gómez, lecz tym razem obrońca rywali zdążył z interwencją.

W drugiej połowie dalej Castilla dłużej utrzymywała się przy piłce, ale Galisyjczycy wyprowadzali kontrataki. Po jednym z nich Youssef mógł podwyższyć prowadzenie, lecz Luca wygrał z nim pojedynek jeden na jednego. Wreszcie przyszła 58. minuta. Martín Calderón podszedł do wykonania rzutu wolnego i wpakował piłkę do siatki. Już chwilę później mogło być 2:1. De Frutos uderzał w bardzo dobrej sytuacji, jednak ponownie obrona rywali stanęła na wysokości zadania. W 77. minucie Dani Gómez w końcu dopiął swego i pokonał Braisa, dając Królewskim prowadzenie. Blancos mogli zacząć grać spokojniej, szczególnie że rywale stracili jednego zawodnika. Pablo Antas brzydko sfaulował Daniego Gómeza i wyleciał z boiska. W takich okolicznościach Castilla zdołała utrzymać korzystny wynik i w pozytywny sposób zakończyć grę w 2018 roku.

2018.12.21 - Piątek - 21:00
Real Madryt Castilla 2 : 1 Rápido Bouzas
Calderon - 58
Dani Gomez - 77
gol 2 - Javi Sánchez

Luca
Sergio Lopez
Manu Hernando
De la Fuente
Fran Garcia
Jaume - 46
Fidalgo
De Frutos - 88
Alberto Fernandez
Dani Gomez
Cristo - 86
sklad
Brais
Adrián Gómez
Cotilo
Kiko González
Iago López
Corbalán
71 - Javi Sánchez
Antas
84 - Rodrigo Alonso
Diego Diz
78 - Youssef

De Frutos - 16
De la Fuente - 90
kartki
45 - Cotilla
54 - Adrián Gómez
57 - Antas
82 - Antas

Calderon - 46
Seoane - 86
Zabarte - 88
kartki
71 - Alfaya
78 - Carlitos
84 - Duque
Segunda División B - 18. kolejka
Nie przeprowadzaliśmy relacji "minuta po minucie" z tego spotkania

Powrót do listy wyników

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

wybierz

Na RealMadrid.pl znajdziesz dokładne raporty meczów Królewskich z ostatnich ośmiu sezonów!

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania relacji "minuta po minucie" i komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama