REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

mecze realu

2018.12.06, godz. 18:29, Leszczu

Isco i Asensio ciągną wózek… na razie z trzecioligowcem

Jeszcze przed dzisiejszym spotkaniem zwycięzca tego dwumeczu był znany. Santiago Solari i jego zawodnicy mieli więc pełne prawo podejść do tego spotkania nieco luźniej niż do potyczek ligowych, jednak kilka minut w pierwszej połowie wystarczyło, by pozbawić Melillę jakichkolwiek złudzeń. Real Madryt pokonał dziś trzecioligowca 6:1 i zameldował się w kolejnej fazie Pucharu Króla.

Goście nieźle zaczęli spotkanie, ale mimo kilku ostrzeżeń ze strony nieskutecznych napastników Królewskich nie grali dobrze w defensywie. Jako pierwszy błędy wykorzystał Marco Asensio, który w ciągu trzech minut dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Bramkę zdobył też Javi Sánchez, który wykorzystał dobre podanie autora dwóch pierwszych trafień. O grze Los Blancos trudno pisać jednak w samych superlatywach, choć z drugiej strony trudno cokolwiek zarzucić zawodnikom Solariego. A gdyby Vinícius czy Isco byli skuteczniejsi, wynik do przerwy byłby jeszcze wyższy. Melilla grała wyjątkowo pasywnie w okolicach swojego pola karnego, a atakujący to wykorzystali.

Trener wiedział, że ten dwumecz nie ma prawa wymknąć się spod kontroli jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, jednak dziś na lewej stronie defensywy postawił na Daniego Carvajala. W przerwie Hiszpan mógł jednak udać się na zasłużony odpoczynek. Tuż po wznowieniu gry błysnął Isco, który zdobył bardzo ładną bramkę z dystansu. Można więc śmiało przyznać, że po kilku tygodniach przeciętnej gry razem z Asensio zaprezentowali niezłą dyspozycję i wreszcie widać światełko w tunelu. Trzeba jednak pamiętać, że naprzeciwko była drużyna z trzeciej ligi…

Swoje trafienie zanotował też Vinícius, który wykorzystał jedną z wielu swoich okazji po kolejnej ładnej akcji Asensio. Brazylijczyk oddał dziś aż dziewięć strzałów! Nie będziemy jednak owijać w bawełnę, że dziś jakikolwiek piłkarz przekonał Solariego do wystawienia go w pierwszym składzie na kolejne spotkanie. To dzisiejsze nie porywało, a obecni na boisku zawodnicy po prostu wykonali swoją robotę, choć Isco czy Asensio zrobili więcej niż pozostali. Trudno traktować jednak ten mecz inaczej niż jako rozbieganie przed kolejnymi starciami i szansa dla tych, którzy grają rzadziej.

2018.12.06 - Czwartek - 16:15
Real Madryt 6 : 1 UD Melilla
Asensio - 33
Asensio - 35
Javi Sanchez - 39
Isco - 48
Vinicius - 75
Isco - 83
gol 81 - Yacine (karny)

Navas
Odriozola
Vallejo
Javi Sanchez
Carvajal - 46
Marcos Llorente - 46
Valverde
Isco
Asensio
Vinicius - 79
Mariano
sklad
Pedro Luis
Pepe Romero
Mahanan
Richi
Jilmar
Jordi Ortega
60 - Menudo
56 - Ruano
Óscar García
46 - Mizzian
Yacine
kartki

Fran Garcia - 46
Ceballos - 46
Fidalgo - 79
kartki
46 - Otegui
56 - Brahim
60 - Martín
Puchar Króla - 1/16 finału - rewanż
Nie przeprowadzaliśmy relacji "minuta po minucie" z tego spotkania

Powrót do listy wyników

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

wybierz

Na RealMadrid.pl znajdziesz dokładne raporty meczów Królewskich z ostatnich ośmiu sezonów!

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania relacji "minuta po minucie" i komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama