REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

mecze realu

2018.10.27, godz. 22:04, Mateo

Pierwsza porażka Castilli w sezonie

Dopiero dziesiąty rywal zdołał znaleźć sposób na Castillę. Królewscy przerwali passę meczów bez porażki, przegrywając 0:1 z Fuenlabradą. Drużyna coraz dotkliwiej odczuwa problem ze zdobywaniem bramek. Pod nieobecność Viníciusa nie ma zawodnika, który byłby w stanie wziąć na swoje barki odpowiedzialność za strzelanie goli. Cristo i Dani Gómez rywalizują o miejsce na „dziewiątce”, ale żaden z nich tak naprawdę nie przekonuje. Odbija się to na dyspozycji całego zespołu. Warto dodać, że dzisiaj po raz pierwszy w wyjściowym składzie Castilli znalazł się Augusto Galván.

Castilla zaczęła mecz, przeważając, jednak zupełnie bez efektu pod bramką Biela Ribasa. Fuenlabrada długo pozostawała bez ofensywnej akcji, ale kiedy już zaatakowała, objęła prowadzenie. Lucę Zidane’a pokonał Iribas, wykorzystując dobre podanie Cedrica. Królewscy próbowali doprowadzić do wyrównania, lecz ciągle czegoś brakowało. Zagrożenie powstawało albo po strzałach z dystansu, albo po stałych fragmentach, gdy w polu karnym Fuenlabrady meldował się Javi Sánchez.

Blancos chcieli mocno rozpocząć drugą połowę i… prawie się to udało. Dobrze grający De Frutos dośrodkował piłkę, Franchu zgrał ją do Cristo i futbolówka znalazła się w siatce. Niestety, arbiter dopatrzył się spalonego i gola nie uznał. Castilla przeważała, ale ciągle brakowało wykończenia. Swoją szansę miał Franchu, lecz bez powodzenia. Fuenlabrada ograniczyła się niemal zupełnie do defensywy i widać było, że czuje się w tym komfortowo. Seria rzutów rożnych dla madrytczyków nie przyniosła żadnych efektów. Za Cristo wszedł Dani Gómez, ale gra Castilli wyglądała tak samo. Dużo stałych fragmentów i brak zagrożenia pod bramką Ribasa. Luca Zidane w drugiej połowie był niemal bezrobotny, chociaż niewielkie to pocieszenie, ponieważ Fuenlabrada wywiozła ze stadionu Alfredo Di Stéfano komplet punktów.

2018.10.27 - Sobota - 20:00
Real Madryt Castilla 0 : 1 CF Fuenlabrada
gol 21 - Iribas

Luca
Sergio Lopez
De la Fuente
Javi Sanchez
Zabarte - 58
Martin Calderon
Fidalgo
De Frutos
Franchu
Augusto - 64
Cristo - 71
sklad
Ribas
Iribas
Glauder
Cata Díaz
Marrero
Clavería
71 - Souley
78 - Óscar Fernández
Cristóbal Márquez
Cedric
89 - Hugo Fraile

De la Fuente - 38
Javi Sanchez - 47
kartki
37 - Cedric
52 - Cata Díaz
86 - Cristóbal Márquez

Fran García - 58
Seoane - 64
Dani Gomez - 71
kartki
71 - Borona
78 - Javi Gómez
89 - Caballero
Segunda División B - 10. kolejka
Nie przeprowadzaliśmy relacji "minuta po minucie" z tego spotkania

Powrót do listy wyników

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

wybierz

Na RealMadrid.pl znajdziesz dokładne raporty meczów Królewskich z ostatnich ośmiu sezonów!

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania relacji "minuta po minucie" i komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama