REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

#realmadrid

Zapraszamy na nasz kanał #realmadrid w sieci Polnet (www.ircnet.pl). Będziemy się tam spotykać w czasie meczu, by wspólnie przeżywać emocje, a także w każdej innej porze, by pogadać o Królewskich oraz każdej innej sprawie. Z naszym kanałem możecie połączyć się bezpośrednio ze strony dzięki apletowi. Poza tym łączyć można się przy użyciu specjalnych programów, z których najpopularniejszy jest mIRC. Ściągnąć go można ze strony www.mirc.com z działu download. Instalacja nie powinna sprawić żadnych problemów. Następnie odpalamy program i w górnym menu bierzemy View > Options. W opcjach po lewej stronie wybieramy Servers, a następnie w tej zakładce Add. Tu wpisujemy serwer, z którego chcemy korzystać. Oto ich lista:

warszawa.ircnet.pl (wpuszcza spoza Polski)
bialystok.ircnet.pl
krakow.ircnet.pl
torun.ircnet.pl
lodz.ircnet.pl
katowice.ircnet.pl
poznan.ircnet.pl

Najlepiej wybrać najbliższy serwer. A dodanie serwera wygląda tak, że po naciśnięciu Add w nowym okienku w Descrption wpisujemy np.: krakow, a w IRC Server: krakow.ircnet.pl i potwierdzamy Add. Teraz zostaje się połączyć (Connect) i wpisać /join #realmadrid.

- Kanał #realmadrid w przeglądarce -

Pamiętaj o netykiecie i niektórych ważnych zasadach:
1) Nie przeklinaj, nie używaj słów powszechnie uznanych za obraźliwe, nie obrażaj nikogo, czy to będzie Madridista, czy odwiedzający nas Barcelonista.
2) Nie używaj polskich liter, Caps Locka, ani kolorków! To jest IRC nie czat.
3) Nie reklamuj.
4) Pamiętaj, że op ma zawsze racje.

Nie przestrzeganie ogólnych zasad netykiety i powyższych będzie owocować kopami, a w dalszej konsekwencji banami.

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama