REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Luty 2010

Jakże piękny mógł być luty, gdyby nie potknięcie Królewskich w Lidze Mistrzów. Na krajowym podwórku podopieczni Manuela Pellegriniego byli bezkonkurencyjni: w czterech spotkaniach zdobyli komplet punktów, strzelili siedemnaście goli, tracąc ledwie trzy. Radość przyćmiła jednobramkowa porażka z Lyonem, jednak średnia ocena wystawiona drużynie przez użytkowników pozostaje wysoka – 4,37.

Czołowymi postaciami w lutym byli Gonzalo Higuaín i Cristiano Ronaldo dlatego między tym duetem toczyła się walka o tytuł Piłkarza Miesiąca. Różnicą 72 głosów zwyciężył Argentyńczyk, autor pięciu bramek w tym dwóch dubletów, który dzięki świetnej skuteczności na początku roku ma szansę włączyć się do walki o tytuł Pichichi.

Zaciętej walki nie uraczyliśmy przy wyborze Najgorszego zawodnika, tutaj bezapelacyjnie zwyciężył Karim Benzema. W oczach ponad dwóch tysięcy internautów Francuz był najsłabszym ogniwem w madryckiej drużynie, wyprzedzając w klasyfikacji swojego rodaka, Lassa Diarrę.

Żadnych wątpliwości nie mieliście w kategoriach Najlepszego i Najsłabszego spotkania - wygrały odpowiednio starcia z Villarrealem (92,02%) oraz Lyonem w Lidze Mistrzów (97,89%). W obu przypadkach komentarz jest chyba zbędny. Oszałamiające i efektowne zwycięstwo nad Żółtą Łodzią Podwodną oraz bolesna wpadka na francuskim terenie mówią same za siebie.

Ostatnie wyróżnienie trafia - niejako w ramach pocieszenia za drugą lokatę w kategorii Najlepszego zawodnika - do Cristiano Ronaldo, zdobywcy Najładniejszej bramki miesiąca. Otwierający wynik spotkania z Villarrealem gol odnowił dyskusję o wyjątkowym stylu wykonywania rzutów wolnych. Nie bez przyczyny.

Najładniejszy gol:

1. Ronaldo vs Villarreal - 3585 (82.95%)
2. Raúl vs Tenerife - 253 (5.85%)
3. Higuaín vs Espanyol - 221 (5.11%)
4. Higuaín #1 vs Tenerife - 135 (3.12%)
5. Kaká vs Villarreal - 115 (2.66%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama