REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Październik 2009

W tym trudnym dla Realu Madryt okresie, jako jeden z nielicznych przeszedł ciężką próbę i spisywał się znakomicie. Z czystym sumieniem jego październikowe występy można określić mianem galaktycznych. Gdyby cały zespół dostosował się do Francuza chociażby zaangażowaniem, o wyniki nie musielibyśmy się martwić. Piłkarz Miesiąca: Lassan Diarra. W tym miesiącu dorównywał mu tylko Gonzalo Higuaín, otrzymawszy 31.76% głosów (przy 36.21% głosach dla Lassa).

Guti na tytuł najgorszego piłkarza miesiąca zasłużył chyba nie do końca swoją przeciętną grą. W dużej mierze wpływ na Waszą decyzję miało niewątpliwie jego zachowanie w meczu z AD Alcorcón, które skutkuje do dziś. Nie dał przykładu, jaki powinien dawać drugi kapitan w takim zespole.

Ponad połowa z Was na najlepszy mecz tego miesiąca wybrała wygrane 2:0 spotkanie z Getafe (56.08%). I macie w tym sporo racji. Prawie od początku grając w dziesiątkę, zespół zdołał zwyciężyć, pokazując charakter, za którym tęskni chyba każdy z nas.

Niezależnie od sukcesów w tym sezonie, pierwszy mecz z Alcorcónem był, jest i będzie największą porażką "nowego" Realu Madryt.

Gol miesiąca padł w przegranym meczu z Milanem 2:3. Autorem trafienia jest Royston Drenthe.

Najładniejszy gol:

1. Drenthe vs Milan - 1263 (32.88%)
2. Marcelo vs Valladolid - 890 (23.17%)
3. Higuaín #1 vs Getafe - 617 (16.06%)
4. Higuaín vs Valladolid - 609 (15.86%)
5. Raúl #1 vs Valladolid - 433 (11.27%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama