REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Wrzesień 2009

Od pierwszego spotkania wkomponował się w nowe otoczenie wręcz znakomicie. Z miejsca stał się tożsamością tego Realu Madryt. Gdy strzelał - zespół wygrywał. We wrześniu był spośród wszystkich gwiazd gwiazdą bezkonkurencyjną. Wspaniały dorobek bramkowy pozwala sądzić, że triumf wrześniowy nie jest jego ostatnim. Prawdziwy el dirigente. La batuta del Madrid. El crack total. Piłkarz Miesiąca. Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zdobył aż 84.39% Waszych głosów. Reszta zawodników - o czy możecie przekonać się powyżej - cieszyła się uznaniem o wiele, wiele mniejszym, ale nie ma się tu czemu dziwić.

O tak wspaniałym debiucie mógł tylko pomarzyć Fernando Gago. Argentyńczyk zbytnio odstawał, jeśli nie poziomem, to zdecydowanie formą od większości zawodników. Ostatnie jego mecze dawały więcej nadziei, jednak o początku sezonu musi jak najszybciej zapomnieć.

Paradoksalnie najlepszym meczem września okrzyknęliście ten z Xerezem. Paradoksalnie, bowiem do 75. minuty na boisku nie działo się dosłownie nic. Zawodnicy wynagrodzili to oczekiwanie w ostatnich piętnastu minutach. Na drugim miejscu mecz z Olympique'em Marsylia, którego skutki zespół Manuela Pellegriniego odczuwa do dziś. A Cristiano Ronaldo szczególnie. Tu także było podobnie, po bezbarwnej pierwszej części, w drugiej wystarczyło paręnaście minut, aby losy spotkania przechylić na swoją korzyść.

W dwóch wrześniowych pojedynkach Iker Casillas dwukrotnie wyciągał piłkę z siatki. Jednym z nich był inaugurujący rozgrywki Primera División mecz z Deporitvo. I właśnie ten mecz według przeważającej części głosujących wyszedł Królewskim najgorzej.

Za najładniejsze uznaliście pierwsze trafienie Cristiano w meczu z FC Zürich. Tę bramkę możecie zobaczyć tutaj.

Najładniejszy gol:

1. Ronaldo #1 vs FC Zürich - 1545 (30.03%)
2. Ronaldo vs Villarreal - 1499 (29.14%)
3. Kaká vs Tenerife - 977 (18.99%)
4. Guti vs FC Zürich - 692 (13.45%)
5. Benzema vs Xerez - 364 (7.07%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama