REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Maj 2009

Dawno, bardzo dawno Real Madryt nie zanotował takiej końcówki sezonu, jaka miała miejsce w maju roku 2009. Marzenia o dogonieniu Barcelony ostatecznie prysły w piękny majowy weekend. Po tej porażce zawodnicy Realu Madryt nie byli w stanie podnieść się psychicznie, co zaowocowało jednym z najgorszych okresów w ostatnich latach klubowej historii.

Nie sztuką jest grać i wyróżniać się na boisku, gdy drużynie wychodzi niemal wszystko i zwycięstwa przychodzą jedno po drugim. Sztuką jest wyróżniać się i ciągnąć grę zespołu, gdy temu kompletnie nie idzie. Gonzalo Higuaín był tym, któremu mimo beznadziejnej sytuacji nadal chciało się grać. Piłkarz miesiąca. Bezapelacyjnie.

Najgorszego w tym miesiącu wybrać było łatwiej, bo i "materiału do analizy" było nieco więcej. Tak jak i cały zespół, tak wielu zawodników Królewskich zanotowało w maju bardzo słaby, w wielu przypadkach najsłabszy okres w historii występów pod białą banderą. Waszym zdaniem na miano tego najgorszego z najgorszych zasłużył Javi García.

2:3, 1:2, 1:3, 0:3 i 2:6 - to majowe wyniki Realu Madryt w La Liga. Najlepszym meczem w tym zestawieniu wybraliście spotkanie z Villarrealem na El Madrigal, przegrane przez Królewskich w ostatnich minutach.

Mecz z Barceloną był nie tylko najgorszy w maju, ale też jednym z najgorszych wyników w całej historii klubu. Nigdy bowiem Real Madryt nie przegrał takim wynikiem z FC Barcelona na swoim boisku. Pozostaje żywić nadzieję na wyrównanie rachunków w nadchodzącym sezonie.

Golem miesiąca wybraliście trafienie Gonzalo Higuaína otwierające to tragiczne w skutkach spotkanie z Dumą Katalonii.

Najładniejszy gol:

1. Higuaín vs Barcelona - 793 (37.28%)
2. Higuaín vs Villarreal - 500 (23.51%)
3. Higuaín vs Osasuna - 301 (14.15%)
4. Ramos vs Barcelona - 258 (12.13%)
5. Higuaín vs Mallorca - 256 (12.04%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama