REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Kwiecień 2009

Zostawił konkurencję daleko w tyle, jeśli o jakiejkolwiek konkurencji dla niego w tym miesiącu może być mowa. Gonzalo Higuaín swoimi wspaniałymi kwietniowymi występami przekonał prawie połowę głosujących, zdobywając 1285 (z 2618) głosów. Zapracował sobie na to wyróżnienie bez dwóch zdań.

Także na prawie połowę głosów zasłużył, jak się okazuje, Pepe, z tym że w innej kategorii. Portugalczyk nie będzie mógł zaliczyć tego okresu do najbardziej, a nawet do średnio udanych. Jakie czynniki składają się na taki stan rzeczy wszyscy doskonale wiemy...

Można było przypuszczać, że największym problemem dla Was będzie wskazanie najlepszego meczu w wykonaniu Królewskich. Jednak były to bezpodstawne obawy, bowiem najlepszy mecz kwietnia wskazaliście niemal jednogłośnie. A został nim wygrany wyjazdowy pojedynek z Sevillą, okraszony dodatkowo hat-trickiem Raúla.

Najgorszym z pięciu zwycięskich meczów okrzyknęliście wyjazd do Huelvy, w którym Real Madryt zdobył jednego gola, to jednak wystarczyło do zainkasowania trzech punktów przez podopiecznych Juande Ramosa.

Jak wspaniale się to wszystko ułożyło - najładniejszą bramkę miesiąca zdobył najlepszy w tym miesiącu zawodnik. Najpiękniejsze Waszym zdaniem trafienie zaliczył Higuaín w emocjonującym spotkaniu z Getafe. Oczywiście mowa tu o drugim, strzelonym w doliczonym czasie gry golu.

Grę zespołu oceniliście na 4.4, co bardzo dobrze odwzorowuje postawę Los Blancos w czwartym miesiącu 2009 roku.

Najładniejszy gol:

1. Higuaín #2 vs Getafe - 1190 (45.45%)
2. Guti vs Getafe - 827 (31.59%)
3. Raúl #2 vs Sevilla - 299 (11.42%)
4. Marcelo vs Recreativo - 212 (8.1%)
5. Robben vs Valladolid - 68 (2.6%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama