REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Marzec 2009

W marcowej edycji Piłkarza Miesiąca wzięło udział 3312 kibiców Realu Madryt. Wynik zbliżony do zeszłomiesięcznego, czyli bardzo dobry. Grę drużyny oceniliście na trójkę z plusem, a to, biorąc pod uwagę bolesną porażkę z Liverpoolem i remis z Los Rojiblancos, adekwatna ocena.

Zawodnikiem marca został Klaas-Jan Huntelaar. Wspaniałe występy w Realu Madryt (a także w reprezentacji) skłoniły Was, i bardzo słusznie, na oddanie głosu właśnie na niego. El Cazador strzelił w czterech marcnowych spotkaniach pięć bramek - ten wynik mówi sam za siebie. Wielu użytkowników doceniło także Lassanę Diarrę, który nie może poszczycić się takim wynikiem bramkowym, ale jego wkład w zwycięstwa jest podobny.

Ponad połowa biorących udział w konkursie użytkowników RealMadrid.pl za najgorszego piłkarza w marcu uznała Gutiego. Hiszpan nie przechodzi dobrego okresu. Na 14 zagłosowało 51.48% z Was.

Wybór najlepszego meczu był bardzo prosty, co widać po wynikach. Wygrane 2:5 spotkanie w Bilbao najbardziej podobało się 2686 głosującym.

Jeszcze prostsze było wskazanie najgorszego meczu Królewskich w marcu. I najgorszym nie tylko w trzecim miesiącu 2009 roku. O porażce z Liverpoolem powiedziano już tyle, że nie trzeba dodawać nic więcej.

Golem miesiąca okrzyknęliście trafienie Brazylijczyka Marcelo w meczu z Almeríą.

Najładniejszy gol:

1. Marcelo vs Almería - 1846 (55.74%)
2. Huntelaar #2 vs Athletic - 514 (15.52%)
3. Robben vs Athletic - 476 (14.37%)
4. Huntelaar vs Atlético - 388 (11.71%)
5. Heinze vs Athletic - 48 (1.45%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama