REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Luty 2009

Chcielibyśmy, aby każdy miesiąc był taki. Ze względu na grę Królewskich (no, może poza jednym przypadkiem), jak i na zainteresowanie naszym plebiscytem. W lutowym głosowaniu na Piłkarza Miesiąca udział wzięło 3955 osób. Grę Realu Madryt oceniliście na 4.5, czyli bardzo wysoko. Luty był bardzo klarownym miesiącem. W czterech z pięciu kategorii nie mieliście żadnych wątpliwości związanych z wyborem.

Piłkarzem miesiąca został nasz kapitan, Raúl Gonzalez Blanco. El Siete zdeklasował rywali, otrzymując 2950 (65.49%) głosów. Raúl wskoczył na pierwsze miejsce w naszym konkursie po bardzo długiej przerwie. Ale też kapitan od dawna nie zanotował tak dobrego okresu. I ten tytuł należał mu się bezapelacyjnie. Drugie miejsce w tej kategorii zajął Lassana Diarra, który otrzymał 1045 głosów (26.42%).

Julien Faubert debiutu w białych barwach do udanych zaliczyć w żadnym wypadku nie może. Nie dostawał zbyt wielu szans, a jeśli już, to ich po prostu nie wykorzystywał. Taka postawa musiała zaowocować "triumfem" w kategorii na najgorszego piłkarza. 1514 (38.28%) z Was postawiło właśnie na Francuza. Tuż za nim uplasował się Wesley Sneijder, któremu także daleko do formy z poprzedniego sezonu.

Wątpliwości nie mieliście przy wyborze najlepszego lutowego spotkania, bo i takowych być nie mogło. Ponad trzy tysiące siedmiuset gości RealMadrid.pl uznało za najlepszy pojedynek Królewskich z Realem Betis, wygrany przez podopiecznych Juandego Ramosa 6-1. Natomiast dwadzieścia sześć osób wybrało przegrane spotkanie z Liverpoolem. Mamy nadzieję, że te osoby w dniu oddawania głosu miały bardzo dobry humor i postanowiły sobie zażartować. :)

W kategorii "najgorszy mecz", już bez żartów, całkiem słusznie, wybraliście, liczbą 3612 (91.33%) głosów, wspomnianą przegraną batalię z The Reds. Gdyby nie ta porażka, luty można by uznać miesiącem wręcz idealnym.

Najwięcej wątpliwości mieliście natomiast z wyborem najładniejszego gola. Tu walka toczyła się między wspaniałym lobem Raúla w meczu z Realem Betis a fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego Gutiego w meczu z Espanyolem. Ostatecznie zwyciężył gol kapitana, przewagą 124 głosów.

Najładniejszy gol:

1. Raúl #2 vs Betis - 1626 (41.11%)
2. Guti vs Espanyol - 1502 (37.98%)
3. Ramos vs Betis - 381 (9.63%)
4. Raúl vs Sporting - 216 (5.46%)
5. Marcelo vs Sporting - 208 (5.26%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nas



reklama