REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Styczeń 2009

Pierwszy miesiąc, w którym wszystkie spotkania Królewscy rozegrali pod wodzą Juandego Ramosa, można zaliczyć do udanych. Komplet zwycięstw, choć wywalczonych w nienajlepszym stylu, został doceniony przez użytkowników naszego serwisu. Ponad trzy tysiące gości RealMadrid.pl wystawiło zawodnikom średnią notę 4.31. Oznacza to wzrost o około 1.1 punktu w porównaniu do grudnia zeszłego roku oraz 2.05 biorąc pod uwagę listopad.

Tendencja zwyżkowa, która objęła zespół mistrza Hiszpanii, najbardziej udzieliła się Arjenowi Robbenowi, co nagrodziliście wybierając go, drugi raz z rzędu, najlepszym piłkarzem. Holender ustabilizował formę, miał ogromny wpływ na postawę zespołu w ofensywie i walnie przyczynił się do niejednego zwycięstwa. Nie dziwi zatem fakt, iż swój głos oddało na niego 89.18% internautów. Drugi w klasyfikacji, choć nie przekroczył pułapu stu pięćdziesięciu głosów, był zimowy nabytek, Lassana Diarra.

W dokładnie przeciwnej kategorii aż trzy pierwsze miejsca przypadły reprezentantom Oranje. Podobnie jak w grudniu, najbardziej zawiódł Was Royston Drenthe (50,32%), którego postawą zdenerwowana jest również publiczność na Santiago Bernabeu, żegnająca go ostatnio gwizdami. Drugą lokatę okupuje Klaas-Jan Huntelaar, sprowadzony jako zastępstwo dla kontuzjowanego Ruuda van Nistelrooya. Niestety, do starszego rodaka byłemu piłkarzowi Ajaxu jeszcze daleko, a trudny początek w Madrycie aklimatyzacji na pewno nie ułatwia. Ostatnie miejsce na podium dla Wesleya Sneijdera, który ostatnimi czasy sam przyznał, iż na wyjściową jedenastkę nie zasługuje…

Wybór najefektowniejszego spotkania nie przysporzył większych emocji, bowiem aż 69.99% głosów oddano na wyjazdowy mecz z Mallorcą, wygrany 0:3, po trafieniach Robbena, Raula i Sergio Ramosa. Drugie miejsce zajął triumf nad Villarrealem, trzecie wygrana z Osasuną.

Odrobinę bardziej rozbieżne zdanie mieliście na temat najsłabszej potyczki w wykonaniu Blancos, choć i tutaj zwycięzca otrzymał ponad połowę głosów. Najmniej bezapelacyjna była, zdaniem większości, wygrana nad Deportivo. Generalnie cała klasyfikacja jest odwrotnością listy pięciu najlepszych meczów, z lekko zachwianymi proporcjami.

Ostatnia kategoria również wyniosła na piedestał Arjena Robbena, bowiem bramkę jego autorstwa uznaliście za najładniejszą, spośród zdobytych w pierwszym miesiącu 2009 roku. Nagrodzone trafienie z meczu z Villarrealem można pobrać z działu Gole Avi.

Najładniejszy gol:

1. Robben vs Villarreal - 1450 (46.83%)
2. Raul vs Mallorca - 403 (13.02%)
3. Robben vs Numancia - 381 (12.31%)
4. Robben vs Osasuna - 308 (9.95%)
5. Ramos vs Mallorca - 281 (9.08%)
6. Ramos vs Osasuna - 254 (8.2%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama