REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Grudzień 2008

Grudzień był zwariowanym miesiącem. Porażki przeplatane zwycięstwami, do tego zmiana trenera na kilkanaście dni przed najważniejszymi meczami tej rundy. Grę naszej drużyny oceniliście na trójkę... Czas bardziej szczegółowo podsumować ostatni miesiąc dwa tysiące ósmego roku.

Mówi się, że Arjen Robben to w tym momencie sześćdziesiąt (jeśli nie więcej) procent ataku Realu Madryt. Rzeczywiście, coś w tym jest, bo gdyby nie wspaniała dyspozycja Holendra grudniowe wyniki Blancos mogłyby być z goła odmienne. To właśnie on dyrygował atakiem Królewskich w tym miesiącu, będąc najaktywniejszym z ofensywnych piłkarzy Realu Madryt. I choć zdobył tylko jednego gola, to i tak otrzymał od Was najwięcej głosów na najlepszego piłkarza miesiąca (68.98%).

Grudzień nie był udany dla Roystona Drenthego. Robiący dużo szumu, czasem, wydawać by się mogło, bezproduktywnie biegający po murawie młody Holender zebrał od Was dziewięćset dwadzieścia dwa głosy (33.21%) i tym samym został najgorszym piłkarzem miesiąca. Zdaje się, że na to miano zasłużył sobie przede wszystkim w dwudziestej szóstej minucie spotkania z FC Barcelona... Na drugim miejscu znalazł się Rafael van der Vaart, na którego swój głos oddało pięciuset dwudziestu sześciu użytkowników.

W grudniu nie przeżywaliśmy wielu chwil radości. Jedną z nich był mecz Ligi Mistrzów z Zenitem Sankt Petersburg, gładko wygrany przez Królewskich 3:0. I właśnie to spotkanie zostało uznane za najlepsze (59.4% głosów) z czterech grudniowych potyczek.

Zwycięzcę w kategorii "Najgorszy mecz" można było przewidzieć przed głosowaniem, wszak nic tak nie boli, jak porażka z Barceloną. I faktycznie tak się stało, aczkolwiek na ten mecz głosowało tylko lekko ponad cztery procent użytkowników więcej (50.65%), niż na porażkę z Sevillą na własnym boisku (46.04%).

Zdobywcą bramki miesiąca został Gonzalo Higuaín w meczu z Valencią. Co ciekawe, bramka ta zwyciężyła ledwie trzydziestoma pięcioma głosami (937). Na drugim miejscu uplasował się drugi gol Raúla w meczu z Zenitem Sankt Petersburg (902).

Najładniejszy gol:

1. Higuaín vs Valencia - 937 (33.75%)
2. Raúl #2 vs Zenit - 902 (32.49%)
3. Robben vs Zenit - 591 (21.29%)
4. Higuaín vs Sevilla - 243 (8.75%)
5. Raúl vs Sevilla - 90 (3.24%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama