REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Listopad 2008

Listopad był dla podopiecznych Bernda Schustera miesiącem wybitnie pracowitym, bowiem przyszło im walczyć na trzech frontach, rozgrywając łącznie aż osiem spotkań. Niestety, mordercze tempo przerosło Królewskich, którzy odnotowali trzy porażki, remis i cztery niezbyt przekonujące zwycięstwa. Znalazło to swoje odzwierciedlenie w ocenie dwóch tysięcy sześciuset ośmiu internautów, którzy wystawili drużynie notę 2,26, co jest jednym z gorszych wyników w historii Piłkarza Miesiąca.

W miesiącu mizernych rezultatów najlepiej spośród madridistas zaprezentował się, Waszym zdaniem, Gonzalo Higuaín, który otrzymał ponad połowę głosów. Napastnik praktycznie w pojedynkę zapewnił Blanco trzy punkty w potyczce z Malagą, nie zawodził również w pozostałych występach. Na drugim miejscu uplasował się kapitan, Raúl, strzelec pięciu goli.

Na zdecydowanie mniej pochwał zasłużył w Gabriel Heinze, przez większość z Was wskazany jako najsłabszy zawodnik listopada. Argentyńczyk nie potrafił wywiązać się z większości defensywnych obowiązków i „zawdzięczaliśmy” mu parę straconych goli. Połowę mniej głosów otrzymał Rafael Van der Vaart, który również poskąpił nam swojego talentu, będąc jednym z najmniej widocznych graczy. Trzecia lokata dla aktywnego, acz bezproduktywnego Roystona Drenthego.

Znakomitą większością głosów wybrany został najlepszy mecz minionego miesiąca – aż 67,71% użytkowników uznało, iż najmilej będzie wspominać pojedynek z Malagą, wygrany 4:3 po czterech trafieniach Higuaína. Na kolejnych miejscach znalazły się zwycięstwa odniesione nad BATE (19,29%) oraz Recreativo (8,4%).

Walka o miano najgorszego spotkania była bardziej zacięta, a dwie czołowe lokaty dzieli niecałe trzysta głosów. Najwyższy stopień podium przypadł ostatecznie klęsce odniesionej na boisku Getafe, tuż za nią dotkliwa porażka, jaką zgotowali nam na Santiago Bernabeu gracze Juventusu.

Najtrudniejszą z najtrudniejszych kategorii okazał się Gol Miesiąca. Zdania użytkowników RealMadrid.pl dawno nie były tak podzielone. O zwycięstwie trzeciej bramki Higuaína zdobytej przeciw Maladze zadecydowały tylko dwadzieścia dwa głosy! 899 osób wybrało trafienie Argentyńczyka, podczas gdy bramka Raula z potyczki z BATE zyskała uznanie 877 internautów.

Najładniejszy gol:

1. Higuaín #3 vs Malaga - 899 (34.47%)
2. Raúl vs BATE - 877 (33.63%)
3. Saviola vs Getafe - 356 (13.65%)
4. Higuaín #4 vs Malaga - 265 (10.16%)
5. Raúl vs Almeria - 195 (7.48%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama