REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Piłkarz Sezonu 2008

Po raz trzeci w historii naszego serwisu przyszło Wam wybierać najlepszego piłkarza sezonu. W tej edycji swój głos oddało ponad cztery tysiące użytkowników.

Sezon 2007/2008 miał fenomenalny. Nie dziwi więc fakt, że Iker Casillas został uznany przez 3409 (72.27%) biorących udział w głosowaniu użytkowników Piłkarzem Sezonu. Nasz portero był pewnym punktem Realu Madryt w minionych rozgrywkach. Na palcach jednej ręki można policzyć bramki, które padły po jego indywidualnych błędach. Wspaniałych interwencji zaś było co niemiara. I właśnie za to kochamy Ikera.

Gdy już dostawał szansę gry, nie spełniał pokładanych w nim nadziei. Mowa tu oczywiście o Roberto Soldado. Według 2439 (51.71%) z Was to właśnie on zasłużył na to niechlubne miano. Trudno jednak o uznanie dla tego zawodnika, gdy gra się tak mało i tak słabo. Na drugim miejscu w tej kategorii uplasował się Javier "El Conejo" Saviola. Ponad tysiąc użytkowników wskazało Argentyńczyka jako najgorszego piłkarza sezonu. Trudno stwierdzić, kto miał rację; prawdą jest natomiast, że ci dwaj zawodnicy nie mogą uznać poprzedniego sezonu za udany.

Czy może być coś piękniejszego niż wygrana 4:1 nad Dumą Katalonii? Może, wygrana 5:1. :) Piątej bramki strzelić się jednak nie udało, ale i tak zwycięstwo różnicą trzech bramek nad odwiecznym rywalem było kwintesencją dokonań Realu Madryt na hiszpańskim podwórku w poprzednim sezonie. Tę wygraną za najlepszy mecz sezonu uznało 3818 (80.94%) głosujących.

Jak w corocznych rozgrywkach madridistas przeżywali kilka gorzkich momentów. Jednym z nich była porażka 2:0 z Almerią. Uznana zresztą najgorszym meczem sezonu. Tak zadecydowało 1973 (41.83%) z Was. Być może beniaminek był w tamtym momencie w życiowej formie, być może to Real Madryt nie miał po prostu swojego dnia. Lepiej jak najprędzej zapomnieć o tym spotkaniu. Drugie miejsce w tej kategorii (1679 (35.59%) głosów) należy do meczu z Romą na Santiago Bernabéu. Jak widać, bardziej zażenowani postawą Los Merengues byliście po meczu z beniaminkiem La Liga.

Mianem bramki sezonu uznaliście trafienie Roystona Drenthego w meczu przeciwko Sevilli w Superpucharze Hiszpanii. Właściwie ten gol nie wymaga komentarza... Dla przypomnienia: Gol do pobrania z RapidShare.

Najładniejszy gol:

1. Drenthe vs Sevilla (Superpuchar) - 2333 (49.46%)
2. Sneijder vs Levante (druga runda) - 1252 (26.54%)
3. Raul vs Sevilla (druga runda) - 655 (13.89%)
4. Baptista vs Betis (pierwsza runda) - 293 (6.21%)
5. Guti vs Alicante (CdR) - 135 (2.86%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama