REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Listopad 2007

Podsumowanie listopadowej edycji Piłkarza Miesiąca zacznę – wbrew przyjętemu zwyczajowi – nie od tytułowego wyróżnienia, lecz od skomentowania średniej ocen, jaką uzyskała drużyna Schustera od naszych użytkowników. Z bólem serca przyznaję, iż jest ona zatrważająco niska jak na zespół, który i w La Liga, i w Lidze Mistrzów walczy o najwyższe cele. O ile w poprzednim miesiącu oceniliście swoich idoli na 4,(2), o tyle w tym Królewscy ledwo przekroczyli próg trójki, zyskując dokładnie 3,0109.

Spośród mizernie prezentujących się madridistas wyraźnie wybijał się wolą walki, ochotą do gry i kreatywnością jeden z pomocników – Robinho, którego wybraliście Piłkarzem Miesiąca. Jego zalety doceniło ponad trzy tysiące użytkowników (87.42%), a Brazylijczyk zdeklasował drugiego w klasyfikacji Casillasa, który nie zdobył nawet jeden dziesiątej punktów kolegi z drużyny. Warto zaznaczyć, że dla Robinho jest to drugie takie wyróżnienie z rzędu. Wygląda na to, iż pomocnik ma ambicję na stałe zostać motorem napędowym Los Blancos.

W zdecydowanie mniej prestiżowej kategorii – Najgorszego Piłkarza – pierwsze miejsce zajął Pepe, którego słabości dostrzegło ponad półtora tysiąca osób, co stanowi 45.64% głosów. Za jego plecami uplasował się inny gracz odpowiedzialny za defensywę, Diarra, na którego swój głos oddało niemal tysiąc użytkowników.

Oczywisty wydawał się wybór Najlepszego Meczu, bowiem w listopadzie Królewscy odnieśli – o zgrozo! – tylko jedno zwycięstwo. Właśnie zaciekły bój z Mallorcą, wygrany ostatecznie 4:3, został wybrany spotkaniem miesiąca, otrzymując 93.9% Waszych głosów.

Przy wyborze Najgorszego Meczu mogliście dla odmiany przebierać w kilku spotkaniach. Dwie porażki i dwa remisy tylko uwypukliły słabości ekipy Bernda Schustera, zatem z czystym sumieniem mogliście przystąpić do zmasowanej krytyki. Za najsłabszy w wykonaniu Los Merengues pojedynek uznaliście ten przegrany na wyjeździe z Sevillą 2:0 (59.6%).

Najwięcej emocji mogło dostarczyć śledzenie walki o miano Gola Miesiąca. Ostatecznie, różnica między dwoma pierwszymi lokatami wynosi niecałe 300 głosów, co w perspektywie całego plebiscytu wcale nie znaczy tak wiele. Większość z Was doceniła najbardziej pożytecznego w tym miesiącu Robinho, a raczej jego bramkę z meczu z Werderem Brema. Drugie miejsce okupuje zresztą ten sam zawodnik, tyle że z trafieniem przeciwko Mallorce. Zatem listopad zdecydowanie na minus dla zespołu, na plus dla Robinho.

Najładniejszy gol:

1. Robinho vs Werder - 1233 (35.5%)
2. Robinho #1 vs Mallorca - 954 (27.47%)
3. Ruud vs Werder - 584 (16.82%)
4. Robinho vs Murcia - 350 (10.08%)
5. Raul vs Mallorca - 321 (9.24%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama