REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Październik 2007

Trzeba przyznać, że w październiku nasi użytkownicy byli wyjątkowo zgodni. Tylko w jednej kategorii walka o pierwsze miejsce toczyła się dość długo, aczkolwiek i tam zwycięzca miał 200 głosów przewagi nad wicemistrzem.

Uzyskując ponad 60% Waszych głosów, Piłkarzem Miesiąca został Robinho, który świetną dyspozycją próbował rozgrzeszyć się za wybryki ze zgrupowania reprezentacji. Najwyraźniej wybaczyliście Brazylijczykowi brak punktualności i wyżej cenicie sobie jego szarże skrzydłem, nieszablonowe dryblingi oraz ważne dla zespołu bramki. Niecałe trzy razy mniej głosów otrzymał drugi w klasyfikacji – Iker Casillas, którego interwencje w tym miesiącu odegrały – Waszym zdaniem – mniejszą rolę niż zagrania Robinho.

Tytuł Najgorszego Piłkarza przyznaliście po razy drugi z rzędu Michelowi Salgado, który najwyraźniej nie wziął sobie do serca Waszej krytyki z poprzedniego miesiąca i w październiku również spisywał się poniżej krytyki. Trudno się zresztą nie zgodzić z wyborem ponad dwóch tysięcy użytkowników, Michel skutecznie osłabiał linię defensywną, blokując jednocześnie miejsce w składzie młodemu, perspektywicznemu Miguelowi Torresowi. Za plecami doświadczonego reprezentanta Hiszpanii uplasował się Javier Saviola, którego wytypowało mniej niż 6% z Was.

Najmniej wątpliwości mieliście przy wyborze Najlepszego Meczu. Wprawdzie do wyboru mieliście cztery zwycięstwa i jeden remis, jednak, co oczywiste, największa część (85.64%) doceniła wygrany 5:1 pojedynek z Valencią. Niewątpliwie było to popisowe spotkanie w wykonaniu całego zespołu, rywale nie mieli praktycznie nic do powiedzenia i zostali zupełnie podporządkowani Królewskim. Wszystko to złożyło się na tak wysoki wynik. I na murawie, i w Naszym konkursie.

Najsłabszym Meczem mogła zostać wybrana tylko i wyłącznie jedyna w tym miesiącu porażka, której doznaliśmy z ręki katalońskiego rywala – Espanyolu. Mimo iż do ostatniego gwizdka Los Blancos gonili wynik, nie udało im się poprawić swojej, marnej przez większą część pojedynku, postawy.

Ostatnia kategoria jest jednocześnie tą, która do pewnego momentu przynosiła najwięcej emocji i niepewności. Walkę o miano najefektowniejszej bramki stoczyły: trafienie Sergio Ramosa z meczu z Valencią oraz pierwszy gol Robinho przeciwko Olympiakosowi. Ostatecznie laur pierwszeństwa przyznaliście defensorowi, który z ostrego kąta, mocnym, odbitym od słupka strzałem, umieścił futbolówkę w siatce.

Nota, jaką wystawiliście całej drużynie za jej październikowe popisy, jest o 0,1223 wyższa niż w zeszłym miesiącu i wynosi dokładnie 4,(2). Miejmy nadzieję, że oceniając listopad w wykonaniu Los Merengues, będziecie mogli z czystym sumieniem postawić wyższe oceny.

Najładniejszy gol:

1. Ramos vs Valencia - 1036 (37.37%)
2. Robinho #1 vs Olympiacos - 834 (30.09%)
3. Robinho vs Deportivo - 396 (14.29%)
4. Ruud #1 vs Valencia - 396 (14.29%)
5. Ruud #2 vs Lazio - 83 (2.99%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama