REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Marzec 2007

Przyszedł czas na podsumowanie marcowej edycji Piłkarza Miesiąca – plebiscytu im. Rafała "Pilatovica" Piłata. Edycji w gruncie rzeczy... nudnej, bo praktycznie bez niespodzianek.

Wygranej Robinho w głównej kategorii można było się spodziewać, dziwić może jedynie tak duża przewaga Brazylijczyka nad drugim Ikerem Casillasem, która jest prawdopodobnie przynajmniej częściowo skutkiem tego, że w trakcie głosowania (ale już po okresie, którego dotyczyła ta edycja Plebiscytu) Robinho wydatnie pomógł w odniesieniu zwycięstwa nad Celtą.

Z pewnością nie może za to dziwić przewaga, z jaką Emerson wygrał, a właściwie przegrał walkę w kategorii "Najgorszy piłkarz". Tu właściwie nawet nie ma co komentować, ale można się obawiać, że wyrobił sobie już tak złą markę, że nawet jak w następnych miesiącach będzie grał dobrze, i tak nie zostanie to docenione.

Bez niespodzianek także w kategoriach "Najlepszy" i "Najgorszy mecz". Pierwsza to oczywiście Gran Derbi, w którym nasza gra była co prawda daleka o wzorowej, ale wreszcie znów przeżywać mogliśmy chwile radości z gry Realu Madryt walczącego jak równy z równym z głównym rywalem w walce o mistrzostwo. Drugi z kolei to rewanżowy mecz z Bayernem, który przekreślił nasze szanse na triumf w Lidze Mistrzów, tak naprawdę na nasze życzenie, bo jak inaczej nazwać utratę bramki przed upływem pierwszej minuty meczu?

Ocena gry w porównaniu do lutego wzrosła o 0,59 punktu. W głosowaniu wzięło udział 1485 osób. Dziękujemy.

Najładniejszy gol:

1. Ramos vs Barcelona - 51%
2. Robinho vs Gimnastic - 26%
3. van Nistelrooy vs Barcelona - 13%
4. van Nistelrooy #2 vs Barcelona
5. van Nistelrooy vs Bayern
6. van Nistelrooy vs Getafe

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama