REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Luty 2007

Przyszedł czas na podsumowanie powracającego po kilkunastomiesięcznej przerwie Piłkarza Miesiąca – plebiscytu im. Rafała "Pilatovica" Piłata. I chociaż od ostatniej odsłony konkursu minął już niemal rok, zaszczyciliście nas bardzo dużą liczbą głosów. Trzeba przyznać, że mieliście co oceniać, bowiem w lutym Królewscy stoczyli z Atletico bitwę o Madryt, rozegrali pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium oraz starali się zachować szanse na triumf w La Liga. Niestety z powodu słabej postawy w większości z tych pojedynków, ocena, jaką wystawiliście swoim pupilom, jest przygnębiająco niska. W sześciostopniowej skali Blancos uzyskali notę 2.75, co jest wynikiem wręcz niegodnym naszego klubu.

Wybierając najlepszy, z rozegranych w lutym, mecz zdecydowana większość Was była jednogłośna. Aż 94,6% głosów oddaliście bowiem na pojedynek w 1/8 Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium, w którym Królewscy nareszcie pokazali na co ich stać i wyrwali swoich sympatyków z zimowego snu. Taki werdykt nie powinien być dla nikogo zaskakujący, gdyż Real w pięciu potyczkach tylko dwa razy wygrywał, dwa remisował i raz poległ. Wśród mizernych w wykonaniu Los Merengues spotkań pierwszym miejscem w kategorii najgorszego meczu wyróżniliście właśnie jedyną klęskę minionego miesiąca, którą niespodziewanie zadało nam na Santiago Bernabeu Levante (80,6%).

W kategoriach indywidualnych stawka była już bardziej wyrównana. O miano najsłabszego ogniwa walczyło dwóch sprowadzonych przed sezonem z Juventusu Turyn zawodników: Fabio Cannavaro i Emerson. Duet, który miał uleczyć dziurawą defensywę Realu, nie spełnia jak na razie powierzonej misji, za co został przez Was surowo ukarany. Włoski stoper został najgorszym piłkarzem uzyskując niewiele ponad połowę głosów, a jego kolega z linii pomocy musiał zadowolić się "wicemistrzostwem" z 640 głosami na koncie. W najbardziej pozytywnej kategorii naszego konkursu zwyciężył niezawodny Iker Casillas, bodaj jedyny zawodnik Królewskich, który prezentuje równą, wysoką formę. Drugą lokatę zajął David Beckham, z którym pożegnamy się po zakończeniu sezonu. Cieszy też trzecia pozycja młodziutkiego Miguela Torresa, którego wysiłek doceniło 18,2% kibiców.

Po raz kolejny cieszyć mogą się sympatycy angielskiego skrzydłowego. Właśnie autorstwa Beckhama jest najładniejsza bramka zeszłego miesiąca, strzelona tuż po powrocie do łask trenera w meczu z Realem Sociedad. Niecałe 30% madridistas wyróżniło pierwszego gola Higuaina w barwach Realu, który zapewnił nam cenny punkt w derbach Madrytu.

W głosowaniu wzięło udział 1826 osób.

Najładniejszy gol:

1. Beckham vs Sociedad - 858 głosów (47,2%)
2. Higuain vs Atletico - 538 głosów (29,6%)
3. Raul #1 vs Bayern - 241 głosów (13,3%)
4. van Nistelrooy vs Bayern - 75 głosów (4,1%)
5. van Nistelrooy vs Sociedad - 52 głosy (2,9%)
5. Raul #2 vs Bayern - 52 głosy (2,9%)

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama