REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

gol miesiąca / sezonu

Marzec - Kwiecien 2006

Dwumiesięczny „okres rozliczeniowy" to ewenement w bodaj całej historii Piłkarza Miesiąca. A trafił się on w gorącym okresie – derby Madrytu, Gran Derby i pojedynek z Arsenalem, jak się później okazało: przegrany, w ramach Ligi Mistrzów współtworzą fantastyczny materiał do głosowania, aż jedenaście meczów.

O dziwo, żadnego przegranego spotkania, ale za to aż siedem zremisowanych i to z tej grupy wyłoniono mecz najsłabszy. Z przewagą blisko dwustu głosów najgorszym meczem marca i kwietnia został ligowy pojedynek z Getafe. W kwestii najlepszego meczu wątpliwości nie było żadnych – tytuł przypadł jednemu z chyba najlepszych w kończącym się sezonie meczów Realu Madryt, wygranemu 4:0 spotkaniu z Deportivo (aż 1662 głosy).

Miano najgorszego piłkarza miesiąca przyznaliście Thomasowi Gravesenowi, zaś najlepszym piłkarzem marca i kwietnia w Plebiscycie im. Rafała „Pilatovica" Piłata został… Cóż, długo wydawało się, że nikt nie będzie miał szans w walce z Ikerem Casillasem, ale czerwona kartka dla naszego portero i wyśmienita forma Baptisty sprawiły, iż to właśnie Júlio Baptista został Piłkarzem Dwóch Miesięcy za marzec i kwiecień! Oklaski dla Bestii!

No i – dla odmiany na końcu podsumowania – najpiękniejszy gol. Emocjonującą walkę stoczyły bramki Baptisty z Getafe i Ramosa z Deportivo, ale była to walka o… przedostatnie miejsce. Bo pierwszą lokatę bezproblemowo wywalczyło trafienie Ronaldo w Gran Derby!

Głosowało 2037 osób.

Najładniejszy gol:

1. Ronaldo vs Barcelona – 53,9%
2. Baptista vs Deportivo – 22%
3. Baptista vs Getafe – 9,85%
4. Ramos vs Deportivo – 9,80%
5. Ronaldo vs Sociedad – 4,5%

Sponsor

Wśród wszystkich głosujących zostanie rozlosowana nagroda ufundowana przez sklep PodStadionem.pl.

PodStadionem

archiwum

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama