REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.06.13, godz. 20:11, El Jarek / RealMadridTV

Florentino: Od dawna chciałem to powiedzieć – witamy Edena Hazarda

Fot. Getty Images

Florentino Pérez zaprezentował w loży honorowej Santiago Bernabéu Edena Hazarda. Przedstawiamy przemówienie, jakim prezes przywitał nowego atakującego Królewskich.

– Edenie Hazardzie, Thierry i Carine, rodzice Edena, Thorganie, Kylianie i Ethanie, bracia Edena, członkowie zarządu, opiekunowie Fundacji Realu Madryt, Roberto Carlosie i Álvaro Arbeloa, ambasadorowie Realu Madryt, socios i kibice, witam wszystkich na Santiago Bernabéu. Drodzy przyjaciele, dzisiaj mamy dzień wielkiego szczęścia dla Realu Madryt. Dzisiaj wszyscy socios, kibice i ludzie kochający ten klub odczuwają wyjątkowe emocje. Emocje opierające się na świadomości, że do naszej drużyny dołącza cudowny piłkarz, jeden z tych odróżniających się graczy, zawodnik zdolny do zamieniania futbolu w coś pasjonującego i zaskakującego.

– Nasza historia tworzona była przez 117 lat dzięki piłkarzom o wyjątkowym talencie i dzięki zawodnikom o wyjątkowej jakości, jak ten, którego dzisiaj prezentujemy na Santiago Bernabéu. Od kiedy przejęliśmy odpowiedzialność za losy tego klubu stosowaliśmy się do filozofii, jaką wyznaczył nasz prezes Santiago Bernabéu, który razem z Alfredo Di Stéfano i naszym honorowym prezesem Paco Gento odmienili historię Realu Madryt i futbolu. Ta legenda musi być utrzymywana dalej dzięki najlepszym graczom na świecie. Jesteśmy Realem Madryt i chcemy kolejnych triumfów oraz tytułów. To jest też nasz znak rozpoznawczy obok nonkonformizmu, poszukiwania wygranej i opierania się porażce. Tutaj zawsze wierzymy, że możemy osiągnąć nieosiągalne. Możemy przy tym liczyć na wspaniałą kadrę zawodników, na czele której stoi nasz cudowny trener Zinédine Zidane. Drodzy przyjaciele, od dawna chciałem wypowiedzieć te słowa: dzisiaj witamy jednego z najlepszych zawodników na świecie, od dzisiaj i od teraz jest to nowy piłkarz Realu Madryt - Eden Hazard!

– Edenie, jesteś już tu, gdzie chciałeś być. Dzisiaj spełnia się jedno z wielkich marzeń twojego życia. Jesteś zawodnikiem Realu Madryt i tworzysz część tego stadionu z celem bronienia tego herbu. Bernabéu to od dzisiaj twój dom. Tutaj będziesz czuć emocje i sympatie tych, którzy chcą cieszyć się twoim talentem, kreatywności i wysiłkiem. Tutaj będziesz odczuwać od pierwszego momentu, że najlepsi w tym klubie są jego socios, kibice i jego sympatycy. Dobrze wiemy, że Real Madryt był twoim piłkarskim pragnieniem i teraz twoje pragnienie staje się rzeczywistością. Chciałeś być tutaj i stało się tak dzięki twojej jakości i pracy przez te wszystkie lata w klubie o takiej światowej klasie i prestiżu jak Chelsea. To nasz klub-przyjaciel, któremu też chcemy podziękować, że pomógł w realizacji tego marzenia.

– Drogi Edenie, dzisiaj są z nami kibice, którzy będą z tobą w każdym meczu. To fani, którzy pokładają w tobie ogrom swoich marzeń, bo wiedzą, że twój futbol jest wyjątkowy i inny. Witaj w Realu Madryt, witaj w domu.

W trakcie przemowy prezesa na stadionie pojawiły się w jego kierunku gwizdy.

Komentarze [15]

REKLAMA

2019.06.13, godz. 19:55, El Jarek / RealMadridTV

Eden Hazard zaprezentowany!

Fot. Getty Images

Eden Hazard po godzinie 15 przeszedł badania medyczne, a następnie przed godziną 19 po podpisaniu 5-letniego kontraktu w sali zarządu został zaprezentowany w loży honorowej Santiago Bernabéu. Atakującego przedstawił Florentino Pérez. Po przemowach pokazano koszulkę 28-latka, który na razie nie dostał żadnego numeru. Przypomnijmy, że Belg został kupiony przez Real za 100 milionów euro z Chelsea, a dodatkowo zapisano 30 milionów euro w formie zmiennych. Przedstawiamy jego słowa z pierwszego wystąpienia w roli gracza Królewskich.

Hola a todos! Będę mówić po francusku, bo mój hiszpański jeszcze nie jest dobry. Bardzo dziękuję, prezesie. Dziękuję mojej rodzinie, która jest tutaj ze mną i której też nie ma tutaj, bo moje małe dzieci miały jeszcze obowiązki szkolne. Mam wielkie chęci, by zacząć grać dla Realu Madryt, by zacząć grać w tej koszulce, by wygrać w niej wiele tytułów. Jak powiedział prezes, to było moje marzenie od małego, by grać w Realu Madryt. Teraz już tutaj jestem i chcę się tym tylko cieszyć. Dziękuję wszystkim. Muchas gracias! – takimi słowami w języku francuskim Hazard przywitał się z podium. Już na murawie 28-latek wziął mikrofon i wykrzyczał do fanów: „Dziękuję wszystkim! Hala Madrid!”.

Relacje wideo na żywo z prezentacji Edena w loży honorowej i na murawie można obejrzeć tutaj.

W kolejnych wiadomościach przedstawiliśmy dodatkowo zapis przemówienia Florentino oraz zapis konferencji prasowej z atakującym.

Komentarze [64]

REKLAMA

2019.06.13, godz. 19:34, El Jarek / RealMadridTV

Hazard na razie bez numeru

Fot. Getty Images

Trwa prezentacja Edena Hazarda na Santiago Bernabéu. Belg po południu przeszedł pomyślnie badania medyczne, a następnie stawił się na stadionie Królewskich, gdzie podpisał już kontrakt z Realem Madryt. W obecności rodziny otrzymał też białą koszulkę z rąk Florentino Péreza. Nie widniał na niej jednak żaden numer. Większość z nich jest po prostu zajęta przez obecnych piłkarzy klubu. Wolne pozostają jedynie „13”, która najpewniej trafi do któregoś z bramkarzy oraz „16”.

Hazard będzie musiał poczekać na to, jakich zmian w kadrze dokonają tego lata Królewscy. W Chelsea i reprezentacji atakujący występował z numerem 10, ale ten w Realu należy do Luki Modricia. Wstępnie spekuluje się, że 28-latek przejmie numer 7 od Mariano, ale wciąż nie zostało to potwierdzone oficjalnie.

Podczas prezentacji Hazard otrzymał już za to najnowszą koszulkę Realu Madryt, w jakiej piłkarze będą biegali po boiskach w najbliższym sezonie. Nowe camisety Królewskich można zamawiać już na stronie naszego partnera – PodStadionem.pl. Dostępne są również wersje damskie i dziecięce, a koszulki wysyłane są tuż po złożeniu zamówienia.

Komentarze [20]

REKLAMA

2019.06.13, godz. 18:51, El Jarek / RealMadridTV

Prezentacja Edena Hazarda [NA ŻYWO]

Po godzinie 19:00 na Santiago Bernabéu rozpocznie się prezentacja Edena Hazarda. Przedstawiamy relację wideo na żywo z tego wydarzenia. Pierwsza oficjalna część prezentacji odbędzie się w loży honorowej. Następnie w drugiej części atakujący już w koszulce Królewskich pojawi się na murawie.

Prezentację na żywo można śledzić także na oficjalnej stronie Realu Madryt w klubowej telewizji.

Komentarze [178]

REKLAMA

2019.06.13, godz. 18:45, Klatus / realmadrid.com

Hazard przeszedł badania medyczne

Fot. realmadrid.com

Eden Hazard w ubiegłym tygodniu został oficjalnie zawodnikiem Realu Madryt. Najnowszy nabytek Los Blancos zakończył niedawno zgrupowanie reprezentacji i dzisiaj pojawił się już w stolicy Hiszpanii. Najpierw były gracz Chelsea stawił w szpitalu uniwersyteckim Sanitasu La Moraleja, gdzie pomyślnie przeszedł badania medyczne. Jeszcze dzisiaj o godzinie 19:00 Belg złoży podpis na kontrakcie i zostanie zaprezentowany na Santiago Bernabéu, a następnie podaruje kibicom kilka piłek oraz pokaże parę sztuczek i weźmie udział w konferencji prasowej, gdzie będzie odpowiadał na pytania dziennikarzy.

Klub nie opublikował galerii zdjęć z badań Hazarda.

Komentarze [18]

REKLAMA

- Archiwum -

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama