Castilla - Xerez 4:3

Castilla po kapitalnym meczu pokonała lidera Segunda División

Castilla po kapitalnym meczu pokonała lidera Segunda División.

Mecz zaczął się świetnie dla podopiecznych Portugala. Już w 8. minucie spotkania, po bardzo składnej akcji, bramkarza gości pokonał De la Red. Wtedy piłkarze Xerez zaczęli naciskać, ale szczęście tym razem sprzyjało Castilli. Tuż przed przerwą świetną akcję przeprowadził Filipe Kasmirski, a po jego dośrodkowaniu Selu wpakował piłkę do włąsnej bramki.

Wydawało się, że będzie już po meczu, ale lider Segunda nie dał za wygraną. Najpierw, cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy, piłkę do bramki Cobeńo wpakował głową Guille. Potem wyrównał autor samobójczej bramki - Selu. Wreszcie w 83. minucie bramkę strzelił Camunas i z 2:0 zrobiło się 2:3. Ale minigalacticos stać było na jeszcze jeden zryw. Trzy minuty po tym, jak z bramki cieszyli się goście, wyrównał De la Red, a po następnych trzech minutach było już 4:3 dla Castilli! Zwycięską bramkę strzelił Jurado.

Real Madryt Castila Cobeńo; Duque, Filipe, Rubén, Arbeloa; Adrián Martín (Valero, min. 74), Balboa, De la Red, Jotha; Jurado, Soldado.
Xerez: Rouget; David Coz, Selu, Gerard, Mendoza, V. Moreno, Guille (Camuchas min. 59), Ismael, Pedro Rios, Sergio Castańo (Dani Pendin, min.85) , Geijo.
4-3 min. 89: Jurado
Sędzia: Gregorio Bernabé. Żółte kartki: Rubén, Soldado, Jotha, De la Red, Filipe, Arbeloa oraz Selu, Gerard i Castańo.